پاکسازی کبد و دفع بلغم و سودا

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
🤗 چیزهای دیگه هم هست ، دمنوش ریشه شیرین بیان و گل گاو زبون هم خوبه برای پاکسازی کبد و دفع سودا و بلغم

Thread 'تجربه درمان ضعف اعصاب' https://madaran.net/threads/تجربه-درمان-ضعف-اعصاب.196458/

Thread 'تجربه ی خودم راجب درمان مشکلات معده و استرس' https://madaran.net/threads/تجربه-ی-خودم-راجب-درمان-مشکلات-معده-و-استرس.192183/

تاپیک های قبل گفتم من برای درمان مشکلات شوهرم ضعف اعصابش ، درد معده و ‌.. شوهرم دمنوش گل گاو زبون و شیرین بیان بهش می دادم خودمم مصرف کردم تا اینکه خواستم پاکسازی کبد انجام بدم ناشتا با آب ولرم خاکشیر و عرق کاسنی 👇

من خودم حتما ادامه میدم ولی همسرم بعدا دیدم اون نیم ساعت رو رعایت نمیکنه زود صبحونه اش رو میخورده گاهی یه روزم نخورد حال نداشت بهش گفتم میخوای درست نکنم برات گفت نه درست کن ، زیاد خوشش نمی یومد یه چی میگفت دیگه دیدم خوشش نمیاد ، دوباره گفتم میخوای دیگه برات درست نکنم گفت درست نکن

گفتم باید کبد اون رو یه جور دیگه پاکسازی کنم سرچ کنم ببینم روش دیگه چی خوبه

سرچ کردم متوجه شدم به غیر از چیزهای دیگه دمنوش ریشه شیرین بیان و گل گاو زبون هم برای پاکسازی کبد خوبه قبلا مصرف کردیم و بازم گاهی مصرف می کنیم و میشه شب هم مصرف کرد برای پاکسازی کبد فقط بهترین زمان پاکسازی کبد ناشتا هست 🙂

سرچ که کردم دیدم برای دفع سودا هم خوبه بیشتر سرچ کردم دیدم شیرین بیان و گل گاو زبون برای دفع بلغم و سودا هم خوبه

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حجامت هم خوبه که همسرم انجام میده گاهی

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سالها پیش همسرم آزمایش کرونا داد فهمیدیم غلظت خون داره

منم مدتی بود که زیاد مطالعه می کردم مخصوصا راجب سلامتی بهش گفتم به اصرار من رفت حجامت و ترسوندمش گفتم باعث بیماری میشه سکته و .. حسابی ترسوندمش که بره 😉 چون کمی اهل دودم بود (قبلا قلیون الان کمی سیگار) خب دیگه بدتر تاثیرداره خونش غلیظ بشه

مجردیش فقط یکبار رفته بود ولی بعد ازدواج چندباری رفته بازم میره نره هم من میگم که بره چون میترسم و برای سلامتیش خوبه

برای پاکسازی کبد هم خوبه

راجب فوایدش خودتون سرچ کنید البته واسه بعضیا مضره موارد منع مصرف رو هم بخونید

خودمم گاهی به سرم میزد دوست داشتم برم ولی فعلا نرفتم

بالا