تجربه درمان ضعف اعصاب

• شروع کننده موضوع سرنوشت
  • تاریخ شروع

سرنوشت

Guest
من شوهرم زود عصبانی میشد و خیلی علائم بدی داشت معده درد هم داشت که نمیدونم شاید معده درد عصبی بود

من براش گل گاو زبون به همراه سنبل الطیب گرفتم و ریشه شیرین بیان هم گرفتم که اگه مشکلات معده داره حل بشه یه ماه خورد معده اش خوب شد اعصابشم بهتر شد مشکلات دیگه اش هم بهتر شد خودش گفت بهتر شدم دیگه خودش نخواست ادامه بده بعدها شاید چندباری دیر به دیر درد گرفته بعد از اون دیگه اصلا درد نگرفته خیلی وقته

من دمنوشش رو درست کردم جوشونده درست نکردم

مثله چایی میذاشتم رو بخاری کتری دم بکشه یه ربع

درضمن معمولا نوشابه میخوره هرروز بارها خواسته نوشابه مصرف نکنه یه مدت بعد باز نوشابه خورده نتونسته

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
البته سعی کردم باهاش صحبت کنم برای هر چیزی حرص نخوره استرس عامل بیماری هاست و .‌.. و سعی کردم خونه رو متشنج نکنم تا حد ممکن شرایطم جدیدا خوبه کاش همیشه اینطور باشه بهش استرس زیادی وارد نشه استرس مزمن سخته

ببین

Guest
من شوهرم زود عصبانی میشد و خیلی علائم بدی داشت معده درد هم داشت که نمیدونم شاید معده درد عصبی بود

من براش گل گاو زبون گرفتم و ریشه شیرین بیان هم گرفتم که اگه مشکلات معده داره حل بشه یه ماه خورد معده اش خوب شد اعصابشم بهتر شد مشکلات دیگه اش هم بهتر شد خودش گفت بهتر شدم دیگه خودش نخواست ادامه بده
یوگا مدیتیشن کله سحر پیاده روی عدم مصرف کافیین

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
امسالم گلوش دردمیکرد ، خون می یومد و خلط داشت انگار ، استرسم داشت که نکنه بیماری داره میترسید دکتر نمیرفت اصرار کردم همه کار کردم نرفت تا اینکه گفتم گل گاو زبون بگیرم برای استرس خوبه برای عفونتم خوبه خوب نشد تو سرما یکم مونده بود بیرون بدتر شده بود گلوشو نشون داد دیدم خلط داره یادمه بدجور گلو درد داشت شب موقع خواب میگفت آخ گلوم خیلی درد میکنه

شیرین بیان گرفتم فوری خوب شد اولش گفت یکم درد میکنه بعدش گفت کامل خوب شد

الانم داره ادامه میده گفتم ۳ ماه باید مصرف کنی راضی هست چون برای استرس و عفونت خوبه این دوتا هم عامل خیلی از بیماری هاست و باید پیشگیری و درمان کرد

هم خودش راحت میشه و هم من ❤

(اینبار سنبل الطیب نگرفتم ولی خب میگرفتم بهتر بود )

مادرشوهرمم معده اش مشکل داره و اعصابش ضعیفه دکتر میره پارسالم شیره ی شیرین بیان رو با آب جوش ترکیب میکرد دوماه خورد بهتر شد ولی خب بازم کامل خوب نشده بیشتر معده درد عصبی داره انگار ، براش ریشه شیرین بیان و گل گاو زبون گرفتم که بردم دادم گفت شبا از معده درد نمیتونم بخوابم چندروز خورد گفت خوب شدم باز داره ادامه میده ان شاءالله خوب بشه بیام بگم اینجا

قبلشم اومده بود خونمون گلو درد داشت سرفه میکرد غذای سنگین هم خورد بهش دمنوش ریشه شیرین بیان دادم بعدش گفت از خونه ی شما رفتم گلوم خوب شد دیگه سرفه نکردم معده امم درد نگرفت منم گفتم برات میگیرم برای عفونت و زخم خوبه ، گل گاو زبونم میگیرم برای معده دردعصبی خوبه

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
یوگا مدیتیشن کله سحر پیاده روی عدم مصرف کافیین
عزیز دلم شوهرم صبح زود میره سرکار شب میاد میره دوش میگیره فیلم نگاه میکنیم شام میخوریم یکم صحبت میکنیم یکم با گوشی سرگرم میشه ، انقدر خسته اس که شبا قبل خواب بدنشو ماساژ میدم خیلی وقتا ، اصلا حوصله و وقت یوگا و پیاده روی نداره خسته هست

کافئین هم مصرف میکنه گوش نمیده معمولا هرروز نوشابه مشکی می خوره بارها خواسته نوشابه مصرف نکنه یه مدت بعد باز نوشابه خورده نتونسته

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
راستی سرماهم خورده بود یادمه به فروشنده عطاری گفته بود برای گلو درد چی خوبه چند تا داروی گیاهی ترکیب کرده بود دمنوش درست کردم بعد شوهرم گفت جوشونده درست کن

قبل اونم مریض شده بود فکرکنم کرونا بود دکتر رفت براش آویشن و پونه هم دم میکردم

تو یه سایت نوشته بود مصرف داروی شیمیایی و گیاهی ممکنه باعث بشه اثر بخشی دارو بیشتر بشه یا ازعوارض جانبی دارو کم بشه ولی ممکنه با بعضی داروها تداخل پیدا کنه باعث مسمومیت بشه

من و همسرم و مادرشوهرم و خیلی ها شنیدم با هم مصرف کردن چیزی نشده فقط بایدفاصله بندازی حداقل یکساعت قرص اثر کنه بعد

دیگه شاید طرف مجبوره قرصم بخوره یا سالها یا تا آخر عمرش قرص بخوره چیکار کنه شاید دوست داره دمنوشم بخوره

ولی تا حد ممکن داروی شیمیایی نخوری بهتره عوارض داره مجبور بودی بخوری ، وقتی مجبور نبودی گیاهی مصرف کنی بهتره

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
Screenshot_۲۰۲۳۰۱۱۷-۰۹۴۵۲۵_Chrome.jpg
تجربه یکی تو نی نی سایت راجب دمنوش آرامش

@دلبرشم ♥️

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
تگت کردم چون اون تاپیک حملات پانیک گفتی میخوام برم دکتر این تاپیکو کامل بخون ان شاءالله درمان میشی @مهربانوجان

بالا