تجربه ی خودم راجب درمان مشکلات معده و استرس

• شروع کننده موضوع سرنوشت
  • تاریخ شروع

سرنوشت

Guest
من از کسی شنیدم که همسرش معده اش مشکل داشته نیاز به عمل داشته شیرین بیان خورده خوب شده فکرکنم شیره اش رو خورده

تو نی نی سایت هم سرچ کردم خوندم سرچ کردم شیرین بیان نی نی سایت تجربیات بقیه رو خوندم

یکی گفته بود زخم معده داشتم با شیرین بیان خوب شد

سرچ کردم دیدم خیلی خاصیت های دیگه هم داره

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
شوهرم زود به زود ساعت ها معده درد داشت و مدام قرص میخورد ریشه شیرین بیان گرفتم دم کردم یک ماه خورد انگار ، از اونوقت خیلی بهتر شد معده اش خیلی کم و دیر به دیر درد میکنه شاید سالی چندبار بوده فقط نمیدونم ولی خیلی خوب شد

براش گل گاو زبون هم گرفتم چون گفتم شاید معده درد عصبی داره اونم که برای اعصاب خوبه شوهرمم اعصابش ضعیف بود واقعا تاثیرداشت اونم فکرکنم یه ماه خورد

تو نی نی سایت شنیدم سرچ کردم گل گاو زبون نی نی سایت و تجربه های بقیه رو خوندم

بیشتر خودش نخواست بخوره ولی حداقل ۳ ماه مصرف کنی خوبه

(در ضمن همیشه نوشابه میخوره شوهرم )

اعصاب ضعیف ، استرس ، به غیر از عصبانی شدن باعث خیلی از بیماری های روحی و جسمی میشه

گل گاو زبون برای افسردگی استرس خوبه و نشاط آوره

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
دکترم نمیرفت خیلی اصرار کردم

امسال هم حس میکرد گلوش چیزی گیر کرده که اونم سرچ کردم با توجه به علائمش حس کردم از استرس هست ، یه صدایی درمی آورد از گلوش خون می اومد که من گفتم حتما به خاطر اون فشار هست ، و اینکه بعدش تو سرما بیرون بود گلوش خلط داشت و گاهی خون می یومد و درد شدید داشت دکترم نمیرفت کلی اصرار کردم

تا اینکه گل گاو زبون گرفتم گفتم برای استرس خوبه برای عفونتم خوبه ولی خوب نشد البته بازم مصرف کرد چون برای اعصاب خوبه ، تازه اینکه استرس داشت که نکنه بیماری داره تپش قلب و درد قلب داشت

بعدش شیرین بیان گرفتم هم درد گلوش خوب شد هم خلطش و دیگه از گلوش خون نیومد

ولی خب بازم داره از این دمنوش ها مصرف میکنه اینبار میخوام حداقل ۳ ماه مصرف کنه

(به خاطر اینکه واقعا نگرانشم هم از اعصاب ضعیفه که باعث خیلی ازبیماری هاست هم از اونور نوشابه میخوره میترسم معده اش چیزی بشه بارها خواسته نوشابه نخوره یه مدت نخورده بازم شروع کرده )

قبلا هم گلوش خون اومده بوده ولی کم و زود خوب شده بود که من میگفتم به خاطر اون صدایی که از گلوت درمیاری هست به گلوت فشار میاری چون

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
شوهرمم سعی کردم بهش استرس وارد نکنم تا حد ممکن سعی کردم بهش یاد بدم استرسشو کنترل کنه جدیدا که دیگه اصلا معده درد نداره ❤

مادرشوهرمم سالها مشکل معده و زخم معده داشت یکم تغذیه رو رعایت میکرد و دارو میخورد پارسال شیره ی شیرین بیان دوماه خورد بهتر شده

تازگیا بد جور معده درد داشت من براش ریشه شیرین بیان و گل گاو زبون گرفتم بهتر شده حالا ان شاءالله کامل درمان بشه بیام بگم

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
راستی شوهرم قبلا قرص رانیتیدین و بعد فاموتیدین میخورد مدام ولی دیگه قرص نمیخوره

آخرین ویرایش:

دختری از جنس شیشه

Guest
منم از خواص،شیرین بیان برای زخم معده و بیماری های گوارشی زیاد شنیدم یه مدت هم که معدم به شدت درد میکرد مصرف کردم ولی خوب به طور مداوم نه، ممنونم که از تجربیات و اطلاعاتت برامون نوشتی ?
منم مثل همسر شما که نوشابه میخوره ،نمیتونم پرهیز غذایی کنم ،مثلا ترشی ،پیاز نوشابه ، همشون ضرر داره برای معده ولی نمیتونم کنار بزارمشون

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
منم از خواص،شیرین بیان برای زخم معده و بیماری های گوارشی زیاد شنیدم یه مدت هم که معدم به شدت درد میکرد مصرف کردم ولی خوب به طور مداوم نه، ممنونم که از تجربیات و اطلاعاتت برامون نوشتی ?
منم مثل همسر شما که نوشابه میخوره ،نمیتونم پرهیز غذایی کنم ،مثلا ترشی ،پیاز نوشابه ، همشون ضرر داره برای معده ولی نمیتونم کنار بزارمشون
شوهر منم ترشی ، نوشابه معمولا هرروز میخوره

پیاز رو نمیدونستم منظورت پیاز خام هست اون که خوبه

سرچ کردم نوشته ضررداره اونو زیاد استفاده نکرده

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
چه مدت مصرف کردی

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
حتما ریشه اش رو بگیر شبیه چوب هست

چون پودر عصاره و شیره هم داره

دختری از جنس شیشه

Guest
حتما ریشه اش رو بگیر چون پودر عصاره و شیره هم داره
شاید چند هفته مدتش زیاد نبود باید بیشتر مصرف بشه تا تاثیرش رو دید ،من یه عادت بدی که دارم اینه که تا درد دارم دارو مصرف میکنم همین که دردام بره همه چی یادم میره و وقتی دوباره درد بیاد سراغم ،باز میوفتم دنبال درمان

دختری از جنس شیشه

Guest
حتما ریشه اش رو بگیر شبیه چوب هست

چون پودر عصاره و شیره هم داره
بله ريشش رو مادر شوهرم برام گرفت اصلا به سفارش اون بود و بعد خودم زدم گوگل و فهمیدم تاثیر داره
ولی از شیرین بیان موثر تر عسل هست که صبح به صرح ناشنا یه قاشق مصر ف بشه معجزه میکنه

بالا