خانما بیاین یه لحظه

وضعیت
این موضوع قفل شده است

.شمیم عشق.

کاربر جدید
خانما شوهرم چن روزه گیر داده بهم میگه تو خیلی پاهات درازه چیکار کنم اصلا از فکرش بیرون نمیام اصلا از هیکلم کلا بدم اومد😢

zhra996

⭐کاربر فعال⭐
بگو تو هم پ کوتاهی
شما هم تحقیرش کن
بگو فلان جات کوچیکه به درد نمیخوره
مردارو پرو نکنید

رویاا

⭐کاربر فعال⭐
خانما شوهرم چن روزه گیر داده بهم میگه تو خیلی پاهات درازه چیکار کنم اصلا از فکرش بیرون نمیام اصلا از هیکلم کلا بدم اومد😢
بگو من برات کارت دعوت نفرستادم بیای خواستگاریم میخواستی اون موقع بگی

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
لبخند بزن و خیلی خونسرد بگو من بی نهایت از خودم راضیم و خوشحالم بابت قد بلندی که دارم و طوری رفتار کن که انگار این حرفو از همسرت نشنیدی
خودش به مرور بیخیالی تو رو که ببینه آدم میشه

استارتر
استارتر

.شمیم عشق.

کاربر جدید
بگو تو هم پ کوتاهی
شما هم تحقیرش کن
بگو فلان جات کوچیکه به درد نمیخوره
مردارو پرو نکنید
خودش قد بلنده ولی پاهاش متناسب با بالا تنش هست . من پایین تنم بلند تره .خواهراش همشون کوتاهن من توشون خیلی بلندم معذبم . بعدم شوهرم که اینجوری میگه بشدت از خودم بدم میاد

استارتر
استارتر

.شمیم عشق.

کاربر جدید
لبخند بزن و خیلی خونسرد بگو من بی نهایت از خودم راضیم و خوشحالم بابت قد بلندی که دارم و طوری رفتار کن که انگار این حرفو از همسرت نشنیدی
خودش به مرور بیخیالی تو رو که ببینه آدم میشه
اتفاقا اینجوری رفتار میکنم اصلا بروی خودم نمیارم

zhra996

⭐کاربر فعال⭐
خودش قد بلنده ولی پاهاش متناسب با بالا تنش هست . من پایین تنم بلند تره .خواهراش همشون کوتاهن من توشون خیلی بلندم معذبم . بعدم شوهرم که اینجوری میگه بشدت از خودم بدم میاد
ببخشیدا پایین تنه بلند بالا تنه کوتاه الان ترنده
من خودمم اونجوریم
بگو خودت پر ایرادی

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
اعتماد به نفس داشته باش لطفاً
مطمئن باش تو هم پاهات متناسبه
فقط بابت رفتارای همسرت و بی اعتماد به نفس بودن خودت و تلقین هات چنین فکری میکنی
عذر خواهی میکنم ولی عجیب الخلقه نیستی که میگی نه متناسب نیستم و ... !!!
من قدم از شما بلندتره و واقعاً اعتماد به نفس دارم
حتی اگه کوتاه تر هم بودم اعتماد به نفس داشتم و اجازه نمیدادم کسی بهم احساس ناکافی‌بودن رو بده

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
اتفاقا اینجوری رفتار میکنم اصلا بروی خودم نمیارم
آفرین
تحت تأثیر صحبتاش قرار نگیر
دیشبم تاپیک وزنتو دیدم
قدت عالیه
وزنتو به کوچولو بیاری پایین عالی میشی
ورزش کن هم روحیاتت عوض میشه هم تو ظاهرت تأثیر مثبتی داره

استارتر
استارتر

.شمیم عشق.

کاربر جدید
ببخشیدا پایین تنه بلند بالا تنه کوتاه الان ترنده
من خودمم اونجوریم
بگو خودت پر ایرادی
واقعا احساس بدی دارم چون قدمم بلنده خیلی از خودم بدم اومده. شاید چون هیپ دیپ دارم بلند تر نشون میده

استارتر
استارتر

.شمیم عشق.

کاربر جدید
آفرین
تحت تأثیر صحبتاش قرار نگیر
دیشبم تاپیک وزنتو دیدم
قدت عالیه
وزنتو به کوچولو بیاری پایین عالی میشی
ورزش کن هم روحیاتت عوض میشه هم تو ظاهرت تأثیر مثبتی داره
زمستون جونم شما خیلی خوب صحبت میکنی عاشقت شدم دوست خوبم ممنون از این همه اعتماد به نفسی که که بهم دادی.از دیشب تصمیم گرفتم که ورزش کنم و لاغر کنم روزی نیم تا یک ساعت پیاده روی و رژیم غذایی . فقط این شوهر من عاشق تخریب کردن منه روی همه چیز من ایراد میزاره دلم میخواد دیگه کلا نادیده بگیرم والا افسردگی گرفتم

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
زمستون جونم شما خیلی خوب صحبت میکنی عاشقت شدم دوست خوبم ممنون از این همه اعتماد به نفسی که که بهم دادی.از دیشب تصمیم گرفتم که ورزش کنم و لاغر کنم روزی نیم تا یک ساعت پیاده روی و رژیم غذایی . فقط این شوهر من عاشق تخریب کردن منه روی همه چیز من ایراد میزاره دلم میخواد دیگه کلا نادیده بگیرم والا افسردگی گرفتم
دورت بگردم ، ممنونم از لطف و محبتی که نسبت به من داری 😘❤️
خواهش میکنم عزیزم ، واقعاً هم باید اعتماد به نفس داشته باشی ، قد خیلی خوبی داری و این یعنی پتانسیل
خودتو دوست داشته باش
برای خودت همه جوره ارزش قائل باش
تغذیه ی خوبی داشته باش
ورزش کن ، تو همون خونه ها اگه شرایط باشگاه و ... رو نداری ، قشنگ شدنیه
باور کن تو همون هفته ی اول که این کارا رو پیاده کردی رو خودت همین همسرتم تحت تأثیر قرار میگیره و کنجکاو میشه که چیشده ؟!!
غرور کاذب مردا رو فقط زنای با اعتماد به نفس و شاد و با عزت نفس میشکنن
وقتی با وجود یه بچه بتونی تناسب اندام داشته باشی ، ظاهر خوبی داشته باشی ، شاد باشی و با اعتماد به نفس ، همه به حالت غبطه میخورن ، همه ❤️❤️
تو هم ماشاالله هم قدت بلنده ، هم استخوان بندی خوبی داری ، خب این خودش میدونی چقدر پوئن مثبته واست ؟!

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
واقعا احساس بدی دارم چون قدمم بلنده خیلی از خودم بدم اومده. شاید چون هیپ دیپ دارم بلند تر نشون میده
هیپ دیپ رو ۹۰ درصد خانما دارن
حتی سوپر مدلا
نقطه ضعفی هم نیستا
زیادی بزرگش نکن تو ذهنت
رو نقاط قوت چهره و هیکلت تمرکز کن

استارتر
استارتر

.شمیم عشق.

کاربر جدید
خواهش میکنم عزیزم ، واقعاً هم باید اعتماد به نفس داشته باشی ، قد خیلی خوبی داری و این یعنی پتانسیل
خودتو دوست داشته باش
تغذیه ی خوبی داشته باش
باور کن تو همون هفته ی اول که این کارا رو پیاده کردی رو خودت همین همسرتم تحت تأثیر قرار میگیره و کنجکاو میشه که چیشده ؟!!
وقتی با وجود یه بچه بتونی تناسب اندام داشته باشی ، ظاهر خوبی داشته باشی ، شاد باشی و با اعتماد به نفس ، همه به حالت غبطه میخورن ، همه ❤️❤️
تو هم ماشاالله هم قدت بلنده ، هم استخوان بندی خوبی داری ، خب این خودش میدونی چقدر پوئن مثبته واست ؟!
خودتو دوست داشته باش
تغذیه ی خوبی داشته باش
فدای دل مهربونت بشم عزیزدلم . ممنون ازت صحبت شما باعث شد اعتماد بنفسم زیاد بشه . از وقتی فهمیدم شوهرم بهم خیانت میکنه کلا افسردگی گرفتم و بشدت پر خوری کردم و ورزش نکردمو چاق شدم ولی با صحبتای شما به خودم اومدم میتونم بپرسم چند سالتونه عزیزم

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
فدای دل مهربونت بشم عزیزدلم . ممنون ازت صحبت شما باعث شد اعتماد بنفسم زیاد بشه . از وقتی فهمیدم شوهرم بهم خیانت میکنه کلا افسردگی گرفتم و بشدت پر خوری کردم و ورزش نکردمو چاق شدم ولی با صحبتای شما به خودم اومدم میتونم بپرسم چند سالتونه عزیزم
عزیزم چقدر بد ، بهت حق میدم ، خیانت واقعاً روح و روان و جسم رو داغون می‌کنه ، حالا جدا از اینکه باید دهن شوهرتو بابت خیانتی که مرده سرویس کنی ، سعی کن فکرای مسخره نکنی که لابد من کافی نبودم و نمی‌دونم من به اندازه ی کافی خوشگل نبودم و خوش هیکل نبودم و ... ، نه ، اینا همش چرنده
مردا خیانت میکنن صرفاً و فقط و فقط برای تنوع طلبی
نه چون خانمشون کافی نبوده واسشون
پس همیشه به خودت بگو که تو مسئول خیانت همسرت نیستی
تو نه تنها کم نبودی
زیاد هم بودی و هستی
یه مادری
مادر بودن میدونی چققققققققققققققدر ارزشمنده !!
پس بابت خیانت همسرت خودتو داغون نکن
خیانت همسرت یه دلیل و یه مقصر داره اونم ذات خودش و خودشه
تمام

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
فدات شم عزیزم
آره اعتماد به نفس داشته باش تا بتونی یه بچه ی با اعتماد به نفس تربیت کنی
بچه ها از مادرشون الگو میگیرن
وقتی یه مادری باید خیلی قوی تر از قبل باشی
خیلی زیاد
من ۲۸ سالمه عزیزم
ازت بزرگترم ، تو هم مثل خواهر کوچیک خودم 😘😘😘

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
باشه دوست خوبم ممنون 😘
واقعاً سنی نداری برای افسردگی و ایراد گرفتن از خودت و این حجم از احساس ناکافی بودنه
پس لطفاً رو خودت کار کن
شادی یه انتخابه
من واقعاً بهش رسیدم
دو روز روتین پوستی داشته باش
روتین دندان
روتین مو
تغذیت خوب باشه
یکمی ورزش کن
موزیک خوب گوش بده
بهت قول میدم
قول میدم که خودت از تغییر روحیت شگفت زده بشی

استارتر
استارتر

.شمیم عشق.

کاربر جدید
عزیزم چقدر بد ، بهت حق میدم ، خیانت واقعاً روح و روان و جسم رو داغون می‌کنه ، حالا جدا از اینکه باید دهن شوهرتو بابت خیانتی که مرده سرویس کنی ، سعی کن فکرای مسخره نکنی که لابد من کافی نبودم و نمی‌دونم من به اندازه ی کافی خوشگل نبودم و خوش هیکل نبودم و ... ، نه ، اینا همش چرنده
مردا خیانت میکنن صرفاً و فقط و فقط برای تنوع طلبی
نه چون خانمشون کافی نبوده واسشون
پس همیشه به خودت بگو که تو مسئول خیانت همسرت نیستی
تو نه تنها کم نبودی
زیاد هم بودی و هستی
یه مادری
مادر بودن میدونی چققققققققققققققدر ارزشمنده !!
پس بابت خیانت همسرت خودتو داغون نکن
خیانت همسرت یه دلیل و یه مقصر داره اونم ذات خودش و خودشه
تمام
ممنون عزیزم . اینو از ته دلم میگم . چقدر خوبه تو دنیایی که هیچکسو ندارم که باهاش حرفامو بزنم و بهم انقدر روحیه بده . شما هستی آبجی مهربونم .

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا