استارتر
استارتر

مژده

Guest
دوماهه رژيم دارم خوب هم وزن كم كردم
بايد اينكار رو ميكردم تا از پرخوري ميافتادم الان خيلي خوب شده شايد در هفته دو روز ناهار بخورم اونم مثلا 6قاشق برنج حالا با هر چي بدون روغن
اینقدرهم نیاز به سختی نیست، مثلا ناهار بخار پز و آب پز بخور، ماهی و مرغ کبابی بخور چاقت نمیکنه گرسنگی هم نمیکشی. حالا چقدر کم کردی تو این مدت؟

مامان.آراد

Guest
اینقدرهم نیاز به سختی نیست، مثلا ناهار بخار پز و آب پز بخور، ماهی و مرغ کبابی بخور چاقت نمیکنه گرسنگی هم نمیکشی. حالا چقدر کم کردی تو این مدت؟
هفت كيلو
و هفت سانت هم از دور شكم
شش سانت هم دور پا

مامان.آراد

Guest
خیلی خوب کم کردی منم از امروز در کنار کالری شماری ورزش سبک رو شروع کردم کاش بتونم حداقل 4-5 کیلو کم کنم
ميتوني عزيزم
تا ميتوني به خودت انرژي بده و بگو خيلي لاغر شدم اين روند كمك ميكنه سلول هاي مغز بفهمه داره لاغر ميشي

اشی_مشی

Guest
چرا نمیایین بگین چیکا کردین تا الان?

بسته شد

Guest
من امروز روزه گیاهخواریم بود
میانوعده یه سیب و ناهارم سه ونیم ملاقه سوپ

استارتر
استارتر

مژده

Guest
??? این که فکر کنم شد زیر ۱۰۰۰ کالری مگ نباید به اندازه کالری که تعیین شده مصرف کنیم؟
آره خوب هنوز مونده، کل کالری از صبحانه تا وقتی که میخوای بخوابی نباید بیشتر از 1500 تا بشه
من با چایی و ناهاری که صبح و ظهر خوردم حدودا 600 کالری گرفتم هنوز 1000 تا دیگه جا دارم?

اشی_مشی

Guest
آره خوب هنوز مونده، کل کالری از صبحانه تا وقتی که میخوای بخوابی نباید بیشتر از 1500 تا بشه
من با چایی و ناهاری که صبح و ظهر خوردم حدودا 600 کالری گرفتم هنوز 1000 تا دیگه جا دارم?
من تا اینجا کالریامو مصرف کردم تقریبا۱۱۰۰ کالری فقط ۱۰۰ تا دیگه مونده که برا میوه نگهداشتم?

استارتر
استارتر

مژده

Guest
من تا اینجا کالریامو مصرف کردم تقریبا۱۱۰۰ کالری فقط ۱۰۰ تا دیگه مونده که برا میوه نگهداشتم?
خخخ چی خوردی مگه اینقدر زیاد شد? این 100 تارو بزار واسه یه شام خیلی سبک کنار میوه?

بالا