پاندا تپولی

Guest
سلام کسایی که قرار بود توی برنامه رژیم شرکت کنید آماده باشید میخوایم از روز شنبه کالری شماری کنیم. درسته که بعضیا کالری شماری رو منسوخ میدونن ولی دلیلش اینه که بعضیا رژیم غذایی سالم رو توی کالری شماری رعایت نمیکنن یعنی مثلا کالری رو میارن پایین ولی همون یه ذره کالری رو هم با چیپس و پفک جمع میکنن?

توی این تاپیک قصد داریم همزمان با کالری شماری مصرف رو بیاریم پایین و تغذیه رو تغییر بدیم البته در کنار فعالیت و ورزش
در قدم اول همتون باید اپلیکیشن "کرفس" رو که احتمالا باهاش آشنایی دارید روی گوشی نصب کنید

بعد از نصب کرفس باید اطلاعاتتون یعنی قد و وزن و سن رو بهش بدید تا کالری مجاز روزانه رو واستون معین کنه و هر روز غذاهایی که خوردین رو بهش بدین تا حواستون باشه کالری مصرفی از خط قرمز عبور نکنه

از شنبه استارتش رو میزنیم امروز و فردا بیاین اطلاعاتتون رو بدید ببینیم کرفس براتون چه بازه ای رو مشخص کرده؟
اگر هممون توی یه رنج بودیم سقف رو یکسان در نظر میگیریم اگرم نه که جدا جدا دنبال میکنیم

برای من سقف کالری روزانه رو 1800 تا زد شماهاهم بیاین سقف کالریتون رو اعلام کنین تا از شنبه شروع کنیم??????? ----- ???????
مژده جون وزن ایده ال و خودش داده چطور عوضش کنم؟؟؟

استارتر
استارتر

مژده

Guest
مژده جون وزن ایده ال و خودش داده چطور عوضش کنم؟؟؟
عزیزم وزن ایده آل رو نمیشه تغییر داد، یه سری امکانات دیگه هم هست که باید بابتشون پول بدی واسه همین تنها استفاده ای که از کرفس میشه انجام داد کالری شماریه
البته همین کالری شماری کارمون رو راه میندازه ?

پاندا تپولی

Guest
مژده جون وزن ایده ال و خودش داده چطور عوضش کنم

عزیزم وزن ایده آل رو نمیشه تغییر داد، یه سری امکانات دیگه هم هست که باید بابتشون پول بدی واسه همین تنها استفاده ای که از کرفس میشه انجام داد کالری شماریه
البته همین کالری شماری کارمون رو راه میندازه ?
به من گفته از1821کالری
وزنم68 قد166
وزن ایده ال زده60

استارتر
استارتر

مژده

Guest
به من گفته از1821کالری
وزنم68 قد166
وزن ایده ال زده60
برا هممون حدود 1800 مشخص کرده که کالری مجازمونه یعنی اگر بیشتر از این بشه اضافه وزن میاره ولی اگر کمتر مصرف کنیم وزنمون هم کم میشه واسه همین باید مصرفمون تو بازه 1400 تا 1500 باشه ?

بسته شد

Guest
من زیره دارم
منم باهاتون هستم
عزیزم کرفس کالریه تثبیتو بهتون میده

استارتر
استارتر

مژده

Guest
من زیره دارم
منم باهاتون هستم
عزیزم کرفس کالریه تثبیتو بهتون میده
من خواستم زیره رو نصب کنم دیدم خیلیا شکایت داشتن از برنامه واسه همین کرفس رو نصب کردم
مهم نیست به جاش 300 تا زیر کالری تثبیت میگیریم?

بسته شد

Guest
من خواستم زیره رو نصب کنم دیدم خیلیا شکایت داشتن از برنامه واسه همین کرفس رو نصب کردم
مهم نیست به جاش 300 تا زیر کالری تثبیت میگیریم?
میشه علته شکایتاشونو بگی؟منم تازه نصب کردم چون تنوع غذاهاش بیشتره وگرنه قبلا بامانکن بودم

استارتر
استارتر

مژده

Guest
میشه علته شکایتاشونو بگی؟منم تازه نصب کردم چون تنوع غذاهاش بیشتره وگرنه قبلا بامانکن بودم
میگفتن برنامه خیلی هنگ میکنه و خیلی قسمتاش محدوده و باید پول بدی تا اجازه استفاده بده. یکی دو نفر هم گفتن استاندارد نیست و وزنشون رو کم نکرد اما خیلیا هم راضی بودن

بسته شد

Guest
میگفتن برنامه خیلی هنگ میکنه و خیلی قسمتاش محدوده و باید پول بدی تا اجازه استفاده بده. یکی دو نفر هم گفتن استاندارد نیست و وزنشون رو کم نکرد اما خیلیا هم راضی بودن
اره این اینترنتی بودنشم بده
ولی خوبیش اینه که برخلافه بقیه اپها رایگان بهت هدف میده و تنوع غذاییش خیلییییه

استارتر
استارتر

مژده

Guest
اره این اینترنتی بودنشم بده
ولی خوبیش اینه که برخلافه بقیه اپها رایگان بهت هدف میده و تنوع غذاییش خیلییییه
اشکال نداره حالا ما با کرفس میریم جلو شماها که زیره دارین هم با زیره برین جلو مهم همون شمارش کالریه
ببینیم به کجا میرسیم ?

بالا