زیتونپرورده

Guest
خیلی
آره از بامداد خمار یاد گرفتم خودمم رعایت میکنم چکیده ای از یادگرفته هام هست
خوبه عسلم ک با دوستات هم درمیون میذاری....چند وقتی بود میخاستم بیام بگم بهشون ک روششون اشتباست متاسفانه وقت نمیشد...آفرین بهت
موید باشین?????

Fatemehkhas

Guest
خوش اومدی عزیزم پست اول تاپیک رو بخونه توضیحات واسه شروع نوشته، اول باید برنامه کرفس یا زیره رو نصب کنی ?
مرسی من از وقتی با بامداد خمار بودم کرفس رو نصب کردم فقط تاپیک و چجوری ذخیره کنم

استارتر
استارتر

مژده

Guest
مرسی من از وقتی با بامداد خمار بودم کرفس رو نصب کردم فقط تاپیک و چجوری ذخیره کنم
بیا عزیزم ?

مامان خوشگل

Guest
من ارادمو برا لاغری از دست دادم ۶۲ هستم باید بشم ۵۵?

تیتی

Guest
سلام مژده جون میشه اپلیکیشن مانکن استفاده کنم؟اخه خیلی وقته با اون کار میکنم

Neginkocholo

Guest
سلام عزیزم من قد ۱۷۰ وزنم ۷۱.۵۰۰ میخام بشم ۶۸ تا اخر ماه البته کمکم کنید ورزشم روزی یک ساعت پیاده روی کالری شماری ۱۲۰۰

استارتر
استارتر

مژده

Guest
سلام عزیزم من قد ۱۷۰ وزنم ۷۱.۵۰۰ میخام بشم ۶۸ تا اخر ماه البته کمکم کنید ورزشم روزی یک ساعت پیاده روی کالری شماری ۱۲۰۰
سلام عزیزم با همین روشی که داری میری به نتیجه میرسی ماهم داریم کالری شماری میکنیم، 68 تا 71 فاصله ای نیست. کالری مصرفیتو همینقدر بزار دقیق روی 1200
ورزش هوازی هم مرتب انجام بده، روزی نیم ساعت ورزش هوازی 300 کالری میسوزونه. همینطوری ادامه بدی ان شاالله سر ماه به وزن ایده آل میرسی

تیتی

Guest
من تیتی ۲۶ ساله
۱۶۵ قد
۸۰ وزن میخوام بشم ۷۰
نینی دارم و کالریم باید ۲۰۷۴_۵۰۰=۱۵۷۴ باشه ۱۵۰۰ میبندم ان شاالله

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

مژده

Guest
بدنیا اومده الان تو شیردهیم و اشتهام وحشتناک شده????یازده ماهشه و چون غذا کمکی میدم بنظرم بای ترمز و بکشم?
اوخی، عزیزم عجله نکن توی دوران بارداری و شیردهی بهتره به خودش فشار نیاری، رژیم ممکنه شیرتو کم کنه

استارتر
استارتر

مژده

Guest
باشه،اگه ببینم رو شیر اثر گذاشته روشمو عوض میکنم
این عکسم مطالعه کن عزیزم

بالا