مادرم نمیذاره یک لحظه بشینم شوهرم عصبی شده بود

مهربان بانو

کاربر جدید
سلام خانما من مشکل کمر و زانو دارم تحت درمان فیزیوتراپی هستم شوهرم وقتی زمین بشینم کمکم میکنه بلند بشم دکتر گفت نباید سر پا وایستم و استراحت کنم همه کارای خونمون و همسرم و بچه هام انجام میدن ولی وقتی میرم خونه مامانم مثلاً خواهرام و دخترای خواهرام همه همسن منن اونجان مادرم هی میگه مهربان پاشو چایی بذار مهربان پاشو غذا درست کن مهربان فلان مهربان بیسار اصلا نمی‌ذاره من بشینم اونام انگار نه انگار نشستن و گل میگن و گل میشنون من میمونم یک پادرد و کمر درد وحشتناک.. امروز هم داداشم و زنش خونه مامانم بودن همین که رفتم هنوز ننشسته بودم مادرم سریع صدام زد و گفت بدو پیاز رنده کن برنج و دم کن موندم چیکار کنم پیاز و رنده کردم و خورشت و بار کردم برنجم میخواستم دم کنم که دیدم شوهرم اخمو نگام کرد منم به زنداداشم گفتم شما زحمت دم کردن و بکش پام درد میکنه میبینن لنگ میزنم از بس مامانم اینطوری رفتار میکنه بقیه هم پررو شدن.. هفته پیش خونه مامانم دعوتی بزرگ بود خواهرزاده هام همش صدام میزدن بیا کمک کن آخرش به بهانه ای که خونم مهمون میاد فرار کردم.. به خدا همش بهشون میگم پزشک گفته استراحت کنم ولی انگار نه انگار.

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

اگه دیسک داری اینو بخون انجام بده حتما خوب میشی

بالا