پیازخوشگل

Guest
صبحانه= حتما نون بخورید مثلا سه کف دست لواش و یه تخم مرغ آبپز و‌گوجه و چای و خرما یا نان و پنیر و گوجه و خیار یا نان و عسل و خامه خیلی کم یا شیره و ارده این میشه صبحانه البته شما طبق کالریتون حساب کنید کم و زیادش کنید یا یه چیز دیگه که سالمه بخورید ولی سعی کنید همین مدلی باشه مثلا صبح نرید یه خیار خالی بخورید تاااا ناهار ضعف کنید حتما صبحانه بخورید
یک ساعت بعد از صبحانه یک لیوان آب و یک عدد سیب یا یه میوه ی دیگه
ناهار میتونید برنجی یا نونی باشه البته برنج رو هفته ای سه وعده میتونید بخورید بیشتر نشه و حذفش هم نکنید که موهاتون نریزه
مثلا برنج پنج قاشق و خورشت سه قاشق با سالاد یا ماست
یا اگه نونیه ۳۰ گرم نان و غذای نونی با سالاد یا ماست دیگه این بستگی به غذاتون داره و کالری رژیمتون که چی و چقدر بخورید
عصرانه میتونید میوه یا خرما و شیر یا چای و بیسکوییت رژیمی بخورید
و شام رو سعی کنید سبکتر باشه مثل عدسی سوپ نان و پنیر لوبیا چیتی و این مدل غذاها برنج اصلا شب نخورید نان کم
صبحانه= حتما نون بخورید مثلا سه کف دست لواش و یه تخم مرغ آبپز و‌گوجه و چای و خرما یا نان و پنیر و گوجه و خیار یا نان و عسل و خامه خیلی کم یا شیره و ارده این میشه صبحانه البته شما طبق کالریتون حساب کنید کم و زیادش کنید یا یه چیز دیگه که سالمه بخورید ولی سعی کنید همین مدلی باشه مثلا صبح نرید یه خیار خالی بخورید تاااا ناهار ضعف کنید حتما صبحانه بخورید
یک ساعت بعد از صبحانه یک لیوان آب و یک عدد سیب یا یه میوه ی دیگه
ناهار میتونید برنجی یا نونی باشه البته برنج رو هفته ای سه وعده میتونید بخورید بیشتر نشه و حذفش هم نکنید که موهاتون نریزه
مثلا برنج پنج قاشق و خورشت سه قاشق با سالاد یا ماست
یا اگه نونیه ۳۰ گرم نان و غذای نونی با سالاد یا ماست دیگه این بستگی به غذاتون داره و کالری رژیمتون که چی و چقدر بخورید
عصرانه میتونید میوه یا خرما و شیر یا چای و بیسکوییت رژیمی بخورید
و شام رو سعی کنید سبکتر باشه مثل عدسی سوپ نان و پنیر لوبیا چیتی و این مدل غذاها برنج اصلا شب نخورید نان کم بخوریداشکال نداره
اصلا آخر شب میوه نخورید شامتون رو دیر نخورید نهایت نه و ده به بعد دیگه چیزی بجز شیر و آب نخورید
تو رژیمتون حتما روزانه شیر یا ماست کمچرب روغن زیتون نصف قاشق و دوسه تا بادام یا مغزها و ۸ لیوان آب اجباریه
عزیزم ۵ قاشق برنج ک خیییلی کم هست برا نهار
بخوریداشکال نداره
اصلا آخر شب میوه نخورید شامتون رو دیر نخورید نهایت نه و ده به بعد دیگه چیزی بجز شیر و آب نخورید
تو رژیمتون حتما روزانه شیر یا ماست کمچرب روغن زیتون نصف قاشق و دوسه تا بادام یا مغزها و ۸ لیوان آب اجباریه

پیازخوشگل

Guest
نکته ی اول اصلا اصلا اصلا نمیشه زیر کالری رژیمتون مصرف کنید مثلا کالری رژیمتون ۱۴۰۰ باشه نمیشه ۱۱۰۰ کالری مصرف کنید بگید زودتر لاغر میشم یا جا ندارم حتما باید طبق کالریتون باشید
چون بدن باید رفته رفته کالریش کم بشه که هم عادت نکنه و هم پله ای مصرف کنه همیشه کاهش داره
اگه کمتر از کالری رژیمتون باشید شاید چند هفته ی اول خوب کم بشید ولی مطمئن باشید بعدش استپ میکنید و وزنتون یا کم نمیشه یا خیلی آهسته میشه
نکته ی دوم حتما باید سه وعده غذای اصلی صبحانه ناهار شام و دوتا سه میانوعده که بهتره میوه یا خرما یا شیر باشه داشته باشید
عزیزم الان وزن من ۶۳ هست و وزن هدفم ۵۷

یعنی روزانه ۱۰۶۰ کالری بخورم؟؟ آخه یه کم زیادتر از اون چیزیه ک معدم جا داره !!! اینجوری چطور ممکنه من لاغز بشممم؟!؟!

Choi mary

Guest
برای هرکسی برحسب کالری مصرفی خودش متفاوته این فقط یه مثاله ولی بهتره بیشتر از ۸_۹قاشق بیشتر نشه

پیازخوشگل

Guest
یک خانم بالغ باید روزانه 1800 کالری مصرف کنه 1200 تا که کمم هست تازه
من وزنم رو ضربدر ۲۰ و منهای ۱۰۰ کردم شد ۱۱۶۰

یعنی هر روز ۱۱۶۰ کالری بخورم استپ وزنی نمیشم؟؟؟

وزنم ک تغییر میکنه این فرمول رو دوباره حساب کنم ک کالری مصرفیم هم تغییر بدم؟

پیازخوشگل

Guest
برای هرکسی برحسب کالری مصرفی خودش متفاوته این فقط یه مثاله ولی بهتره بیشتر از ۸_۹قاشق بیشتر نشه

پیازخوشگل

Guest
فرمول کاهش وزن دریک هفته
وزن فعلی×20منهای 100

Choi mary

Guest

بعد از هر ۵ کیلو کاهش باید دوباره محاسبه کنی در هفته هم دوبار باید فست بگیری یا باید منهای ۲۰۰کنی کالری ورزش رو هم نادیده بگیری

پیازخوشگل

Guest
بعد از هر ۵ کیلو کاهش باید دوباره محاسبه کنی در هفته هم دوبار باید فست بگیری یا باید منهای ۲۰۰کنی کالری ورزش رو هم نادیده بگیری
یعنی ر دو کیلو کم کردم نمیخواد دوباره محاسبه کنم؟؟ آخه مبترسم استپ بشم!!!
فست بگیرم یعنی حدود ۱۰۰ کالری کمتر بخورم... درسته؟؟؟

پیازخوشگل

Guest
حالا اگر شیطون گولمون زد پیتزا خوردیم باید چکار کنیم ؟؟؟ :ROFLMAO:

بالا