استارتر
استارتر

مژده

Guest
مرسی عزیزم
دانلود کردم حالا یه مشکل دیگه واسم پیش اومده شماره غیر از ایران قبول نمیکنه بخاطر همین شماره خواهرم رو دادم و تونستم وارد نرم افزار بشم ولی وقتی واردش شدم دیدم نوشته که منقضی شده عضویتم
خواهرم قبلا با همین شماره استفاده کرده از این نرم افزار بخاطر همین هیچ آپشنی واسه من فعال نیست متاسفانه
فدات عزیزم پس یه کار دیگه کن، اپلیکیشن زیره رو نصب کن زیره هم کالری شماره

_مامان_ایلیا

Guest
سلام کسایی که قرار بود توی برنامه رژیم شرکت کنید آماده باشید میخوایم از روز شنبه کالری شماری کنیم. درسته که بعضیا کالری شماری رو منسوخ میدونن ولی دلیلش اینه که بعضیا رژیم غذایی سالم رو توی کالری شماری رعایت نمیکنن یعنی مثلا کالری رو میارن پایین ولی همون یه ذره کالری رو هم با چیپس و پفک جمع میکنن?

توی این تاپیک قصد داریم همزمان با کالری شماری مصرف رو بیاریم پایین و تغذیه رو تغییر بدیم البته در کنار فعالیت و ورزش
در قدم اول همتون باید اپلیکیشن "کرفس" رو که احتمالا باهاش آشنایی دارید روی گوشی نصب کنید

بعد از نصب کرفس باید اطلاعاتتون یعنی قد و وزن و سن رو بهش بدید تا کالری مجاز روزانه رو واستون معین کنه و هر روز غذاهایی که خوردین رو بهش بدین تا حواستون باشه کالری مصرفی از خط قرمز عبور نکنه

از شنبه استارتش رو میزنیم امروز و فردا بیاین اطلاعاتتون رو بدید ببینیم کرفس براتون چه بازه ای رو مشخص کرده؟
اگر هممون توی یه رنج بودیم سقف رو یکسان در نظر میگیریم اگرم نه که جدا جدا دنبال میکنیم

برای من سقف کالری روزانه رو 1800 تا زد شماهاهم بیاین سقف کالریتون رو اعلام کنین تا از شنبه شروع کنیم??????? ----- ???????

لینک تاپیک منو رژیمی :

من تازه عضو شدم.برنامه چیه؟برام توضیح میدین؟

استارتر
استارتر

مژده

Guest
سلام عزیزم خوش اومدی باید کالری شماری کنی. نحوه کالری شماری در پست اول این تاپیک توضیح داده شده باید اپلیکیشن کرفس رو نصب کنی روی گوشیت ?

صنم

Guest
منم میخوام عضو شم باید چیکار کنم؟
سلام دوستان منم میخوام شرکت کنم ?
سلام عزیزان خوش اومدید
با فرمول وزن فعلی ضربدر ۲۰ منهای ۱۰۰ مقدار مجاز کالری مصرفیتون به دست بیارید
هر روز شروع کنید با کمک برنامه زیره یا کرفس با توجه به فرمول کاالری شماری کنید
اگه امکانش داشتید هر شب تو این تاپیک گزارش بدین
هر شنبه هم وزن کشی داریم اگه با این فرمول پیش برید هفته ای یک کیلو لاغری دارید??

Fateme&h

Guest
سلام دوستان من برنامه کرفس نصب کردم ولی نمیدونم چطوری میزان کالری روزانه دریافت کنم لطفا راهنماییم کنید

استارتر
استارتر

مژده

Guest
سلام دوستان من برنامه کرفس نصب کردم ولی نمیدونم چطوری میزان کالری روزانه دریافت کنم لطفا راهنماییم کنید
سلام عزیزم خوش اومدی روی دکمه اضافه کردن غذا بزن تا کالریش اضافه بشه ?

بالا