Avaaaaa

Guest
آره عزیزم میدونم الان فعلا داریم بازه بچه ها رو حساب میکنیم از فردا کالری مصرفیمون رو مشخص میکنیم
احتمالا حول و حوش 1000 کالری باشه واسه 4-5 کیلو کاهش وزن در 30 روز ?
منم هستم فقط بهم بگید باید چیکارکنم . من شنیدم که وزنتو باید ضربدر ۲۰کنی منهای ۲۰۰میشه کالری مصرفیت

استارتر
استارتر

مژده

Guest
منم هستم فقط بهم بگید باید چیکارکنم . من شنیدم که وزنتو باید ضربدر ۲۰کنی منهای ۲۰۰میشه کالری مصرفیت
سلام عزیزم خوش اومدی به سایت نه نیازی به اینکارا نیست. اپلیکیشن کرفس رو نصب کن روی گوشیت خودش برات همه چی رو مشخص میکنه

pashmak

Guest
سلام عزیزان من تازه عضو شدم برنامرو هم دانلود کردم میشه منو راهنمایی کنید؟
تو برنامه کرفس میزان مجاز کالری منو زده ۱۸۹۲
تو برنامه زیره زده ۱۴۹۲
من با کدوم باید پیش برم

اشی_مشی

Guest
تو برنامه زیره زده ۱۴۹۲
من با کدوم باید پیش برم
سلام عزیزم کرفس کالری مجاز رو میزنه باید از اونی زده کمتر بخوری

سپیده

Guest
سلام بر همگی
من همین الان عضو شدم
میشه منو راهنمایی کنید که برنامه کرفس ios رو از کجا باید دانلود کنم؟
و امکانش هست برنامه این رژیم رو به من توضیح بدین؟ خیلی ممنونم

صنم

Guest
تو برنامه زیره زده ۱۴۹۲
من با کدوم باید پیش برم
سلام عزیزم با فرمول وزن فعلی ضربدر ۲۰ منهای ۱۰۰ کالری مجاز دریافتی تو به دست بیار با این کالری جلو برو برای راحتی کار مواد مصرفی وارد برنامه کرفس کن تا بهت کالری نشون بده و تا این اندازه کالری که از فرمول به دست اوردی مجازی بخوری طول روز

صنم

Guest
سلام بر همگی
من همین الان عضو شدم
میشه منو راهنمایی کنید که برنامه کرفس ios رو از کجا باید دانلود کنم؟
و امکانش هست برنامه این رژیم رو به من توضیح بدین؟ خیلی ممنونم
سلام عزیزم از گوگل پلی میتونی نصب کنی
وزن فعلی ضربدر ۲۰ منهای ۱۰۰ کالری مجاز مصرفی روزانه توعه

صنم

Guest

جدا خب برامن زده ۱۸۰۰کالری
عزیزم وزن فعلی ضربدر ۲۰ کن منهای ۱۰۰ کن کالری مجازت به دست میاد برای راحتی کالری شماری به اون اندازه که از عدد این فرمول به دست اوردی مجازی کالری دریافت کنی مثلا ۷۰ کیلو باشی ۱۳۰۰ کالری باید طول روز استفاده کنی

استارتر
استارتر

مژده

Guest
گوگل پلی برای اندروید هستش من واسه آیفون میخوام که تو اپ استور نیست
سلام عزیزم خوش اومدی، باید بری توی گوگل بزنی دانلود کرفس برای ios تا سایت خود کرفس بیاد بالا و لینک دانلودش رو بهت بده

سپیده

Guest
سلام عزیزم با فرمول وزن فعلی ضربدر ۲۰ منهای ۱۰۰ کالری مجاز دریافتی تو به دست بیار با این کالری جلو برو برای راحتی کار مواد مصرفی وارد برنامه کرفس کن تا بهت کالری نشون بده و تا این اندازه کالری که از فرمول به دست اوردی مجازی بخوری طول روز
مرسی عزیزم

سپیده

Guest
سلام عزیزم خوش اومدی، باید بری توی گوگل بزنی دانلود کرفس برای ios تا سایت خود کرفس بیاد بالا و لینک دانلودش رو بهت بده
مرسی عزیزم
دانلود کردم حالا یه مشکل دیگه واسم پیش اومده شماره غیر از ایران قبول نمیکنه بخاطر همین شماره خواهرم رو دادم و تونستم وارد نرم افزار بشم ولی وقتی واردش شدم دیدم نوشته که منقضی شده عضویتم
خواهرم قبلا با همین شماره استفاده کرده از این نرم افزار بخاطر همین هیچ آپشنی واسه من فعال نیست متاسفانه

بالا