مامان.آراد

Guest
B38425B5-18FD-42FE-B035-1B89197A3517.jpeg
ازتنظيمات كرفس

مامان.آراد

Guest
56C2BC79-E321-4971-998B-A07E26CB0047.png

سطح فعاليت روزانه نتون رو حتما وارد كنيد
تا كالري دقيق مصرفيه با ورزش كردنتون رو بهتون بده

مامان.آراد

Guest
31806B1A-7454-4527-955F-50A412F2B076.png
ميزان فعاليتتون بستگي به همون روز از ورزشهاي كه انجام ميدين داره

مامان.آراد

Guest
اگه ميزان فعاليت رو مشخص نكنيد و ورزش و فعاليت داشته بايد و كمتر از كالري كه براي فعاليت برات مشخص ميكنه استفاده كني استپ ميشي و وزنكم نميكني

مرضیه

Guest
سلام خانم ها صبحانه نان و خامه عسل ۱۶۶.نهار یه ساندیچ کوچک بندری۳۲۵.من میان وعده دیگه نخوردم.تا الآن ۴۳۰ کالری

استارتر
استارتر

مژده

Guest
سلام خانم ها صبحانه نان و خامه عسل ۱۶۶.نهار یه ساندیچ کوچک بندری۳۲۵.من میان وعده دیگه نخوردم.تا الآن ۴۳۰ کالری
سلام عزیزم تا الان عالی بوده با میان وعده و شام ان شاالله همون 1000 تا کالری میشی که خیلی خوبه?

مرضیه

Guest
سلام عزیزم تا الان عالی بوده با میان وعده و شام ان شاالله همون 1000 تا کالری میشی که خیلی خوبه?
وای من امشب گند زدم.پیتزا و کیک و شیر کاکایو دیدم دیگه خدا را بنده نبودم.وای من ۲۵۰۰ تا خوردم.حالا چیکار کنم؟!،??

استارتر
استارتر

مژده

Guest
وای من امشب گند زدم.پیتزا و کیک و شیر کاکایو دیدم دیگه خدا را بنده نبودم.وای من ۲۵۰۰ تا خوردم.حالا چیکار کنم؟!،??
اشکال نداره نگران نباش به جاش فردا کمتر مصرف کن ?

استارتر
استارتر

مژده

Guest
سلامممم خب چیکار باید کنم تا منم عضو شم
سلام عزیزم خوش اومدی?پست اول رو بخون توضیح داده. باید اپلیکیشن کرفس رو نصب کنی شروع کنی به کالری شماری

استارتر
استارتر

مژده

Guest

مرضیه

Guest
نوش جونت عزیزم منم گاهی وسوسه میشم :ROFLMAO:

آره عزیزم یه دختر 16 ساله دارم?
وای عریزم.خدا واسه هم حفظتون کنه??.آخه همه از اون طرف شوک میگیرند من از اینطرف??خدا کمکم کنه که دیگه وزنم متناسب بشه.البته عزیزم من از ۸۰ کیلو تو چهار ماه تا ۶۳ اومدما ولی الآن انگار بدنم توانش کم شده که هی کم میارم?

استارتر
استارتر

مژده

Guest
وای عریزم.خدا واسه هم حفظتون کنه??.آخه همه از اون طرف شوک میگیرند من از اینطرف??خدا کمکم کنه که دیگه وزنم متناسب بشه.البته عزیزم من از ۸۰ کیلو تو چهار ماه تا ۶۳ اومدما ولی الآن انگار بدنم توانش کم شده که هی کم میارم?
فدات عزیزم ? ?نگران نباش اگر انگیزه داشته باشه موفق میشی منم فقط با همین تاپیک تونستم وزن کم کنم، شماهارو میبینم انگیزه میگیرم وگرنه اگر به خودم بود هیچ وقت شروع نمیکردم?

مرضیه

Guest
فدات عزیزم ? ?نگران نباش اگر انگیزه داشته باشه موفق میشی منم فقط با همین تاپیک تونستم وزن کم کنم، شماهارو میبینم انگیزه میگیرم وگرنه اگر به خودم بود هیچ وقت شروع نمیکردم?
راست میگی عزیزم.باید همت کنم???من به کمک شما میتونم

بالا