بور چشم سبز

Guest
?هر کس رژیم تثبیت خواست منو تگ کنه?

رسیدید به وزن دلخواهتون ، نشینید بخورید چاق میشید ? "راه داره فرمول داره " کالریتون یهو نبرید بالا هااا???‍♀️

✅رفیق داشتم ،رسیده وزن ایده ال بعد یک هفته ،۳ کیلواضاف شده، میگه کالریم بردم بالا??

?از این حرکاتای خلاقانه نکنید????‍♀️ زحمتا به باد میره.

آخرین ویرایش:

Senator

Guest
سلام کسایی که قرار بود توی برنامه رژیم شرکت کنید آماده باشید میخوایم از روز شنبه کالری شماری کنیم. درسته که بعضیا کالری شماری رو منسوخ میدونن ولی دلیلش اینه که بعضیا رژیم غذایی سالم رو توی کالری شماری رعایت نمیکنن یعنی مثلا کالری رو میارن پایین ولی همون یه ذره کالری رو هم با چیپس و پفک جمع میکنن?

توی این تاپیک قصد داریم همزمان با کالری شماری مصرف رو بیاریم پایین و تغذیه رو تغییر بدیم البته در کنار فعالیت و ورزش
در قدم اول همتون باید اپلیکیشن "کرفس" رو که احتمالا باهاش آشنایی دارید روی گوشی نصب کنید

بعد از نصب کرفس باید اطلاعاتتون یعنی قد و وزن و سن رو بهش بدید تا کالری مجاز روزانه رو واستون معین کنه و هر روز غذاهایی که خوردین رو بهش بدین تا حواستون باشه کالری مصرفی از خط قرمز عبور نکنه

از شنبه استارتش رو میزنیم امروز و فردا بیاین اطلاعاتتون رو بدید ببینیم کرفس براتون چه بازه ای رو مشخص کرده؟
اگر هممون توی یه رنج بودیم سقف رو یکسان در نظر میگیریم اگرم نه که جدا جدا دنبال میکنیم

برای من سقف کالری روزانه رو 1800 تا زد شماهاهم بیاین سقف کالریتون رو اعلام کنین تا از شنبه شروع کنیم??????? ----- ???????

لینک تاپیک منو رژیمی :

سلام عزیزم من همین الان عضو گروه شدم.
خیلی تعریف گروه رو شنیدم.
میشه منم راهنمایی کنید❤??

استارتر
استارتر

مژده

Guest
سلام عزیزم من همین الان عضو گروه شدم.
خیلی تعریف گروه رو شنیدم.
میشه منم راهنمایی کنید❤??
سلام عزیزم خیلی خوش اومدی پست اول رو بخون توضیحات رو نوشتیم :love:

دختردردونه

Guest
عزیزم هر روز محاسبه کن و آخر شب بیا کالری مصرفی روزتو اینجا اعلام کن :love:
باشع گلم
هشت کیلو اضافه وزن دارم
شما دوکیلو رو چن روزه کم کردین و اینکه کالری مصرفی همیشه کمتر از کالری محاسبه شده براتون بود

استارتر
استارتر

مژده

Guest
باشع گلم
هشت کیلو اضافه وزن دارم
شما دوکیلو رو چن روزه کم کردین و اینکه کالری مصرفی همیشه کمتر از کالری محاسبه شده براتون بود
حدود دو هفته ای عزیزم
کالری همیشه حدود 1000 تا مصرف میکنم که البته یکم کمه باید حدود 1300 تا باشه

استارتر
استارتر

مژده

Guest
سلام بچه‌ها خوب هستین همگی؟
شروع کردین رژیمو از امروز؟
من صبحونه 290 تا خوردم.
سلام عزیزم مرسی تو خوبی، ما 2 هفته ست استارت زدیم
عالیه عزیزم همینطوری کالری شماری کن تا شب نباید بیشتر از 1300 تا بشه
شام هم حتما زود بخور شب اگر دیدی گرسنته یه سالاد کوچولو خیار گوجه کاهو درست کن کالریش نزدیک به صفره

بالا