استارتر
استارتر

مژده

Guest
خانما یه سوال.من قبل از اینکه اینجا عضو بشم دو سه روز سعی کردم رژیم کتو بگیرم ولی نتونستم.حالا طعم دهانم خیلی بد شده و حالم از هرچی غذا هست به هم میخوره.یعنی مثل کسایی که ویار دارند از بو و طعم غذا حالم بد میشه.کسی تجربه نداره که بگه من باید چکار کنم؟
من نشنیدم تا حالا این رژیم رو?

مرضیه

Guest
فدات عزیزم آره خیلی روش خوبیه منم توی همین چند هفته که استارت زدیم نزدیک 2 کیلو کم کردم تا قبل از این تاپیک اصلا انگیزه نداشتم حالا که همه جمع شدیم قشنگ انگیزه پیدا کردم واسه رژیم ان شاالله هممون هم موفق میشیم :love:
ایشالا ما میتونیم?

بور چشم سبز

Guest
خانما یه سوال.من قبل از اینکه اینجا عضو بشم دو سه روز سعی کردم رژیم کتو بگیرم ولی نتونستم.حالا طعم دهانم خیلی بد شده و حالم از هرچی غذا هست به هم میخوره.یعنی مثل کسایی که ویار دارند از بو و طعم غذا حالم بد میشه.کسی تجربه نداره که بگه من باید چکار کنم؟
رژیم کتوژنیک رو میشناسم(کربوشماری) ??بخاطر اینه گوارشت بهم خورده بو بد داره
صد بار میگم پلو و نون سنگک رو قطع نکنید همینه

مرضیه

Guest
من نشنیدم تا حالا این رژیم رو?
رژیم کتوژنیک.در حد ترکیدن فقط گوشت و تخم مرغ و مرغ کلا پروتیین و چربی هایی مثل روغن زیتون و دنبه و روغن نارگیل.بقیه چیزا حتی خیلی کم ممنوعه.من فکر کردم راحته ولی کلا هیچی دیگه نمیتونم بخورم...

استارتر
استارتر

مژده

Guest
رژیم کتوژنیک.در حد ترکیدن فقط گوشت و تخم مرغ و مرغ کلا پروتیین و چربی هایی مثل روغن زیتون و دنبه و روغن نارگیل.بقیه چیزا حتی خیلی کم ممنوعه.من فکر کردم راحته ولی کلا هیچی دیگه نمیتونم بخورم...
با این حساب فکر نمیکنم رژیم استانداردی باشه:(

مرضیه

Guest
رژیم کتوژنیک رو میشناسم(کربوشماری) ??بخاطر اینه گوارشت بهم خورده بو بد داره
صد بار میگم پلو و نون سنگک رو قطع نکنید همینه
راست میگی اصلا داغونم.مثل اینا که ویار دارن حتی از بوی غذا حالم بد میشه.بریون اصفهان معرکه س ولی من امروز نتونستم بخورم??

مرضیه

Guest
چه میدونم یکی تو نی نی سایت معرفی کرد منم گفتم گوشت خوبه چه میدونستم این میشه

مرضیه

Guest
ولی به جاش از نی نی سایت فرار کردم با شما آشنا شدم???

بور چشم سبز

Guest
راست میگی اصلا داغونم.مثل اینا که ویار دارن حتی از بوی غذا حالم بد میشه.بریون اصفهان معرکه س ولی من امروز نتونستم بخورم??
اخی. ?♥️
?سریعا این رژیم غیر اصولی رو قطع کن

?از فردا یا همین امشب ۳ کف دست روزی سنگک بخور
?سبزیحات شیر ماست مغزیجات لبنیات بخور

بور چشم سبز

Guest
چه میدونم یکی تو نی نی سایت معرفی کرد منم گفتم گوشت خوبه چه میدونستم این میشه
واقعا متاسفم ??
شرم به کسایی که رژیم اصولی رو بلد نیستن ?
ملت رو میندازن تو دردسر به خدا
خدا لعنتشون کنه

بانوی تابستان

Guest
سلام خانمهای عزیز منم تازه عضو شدم
وزن ام ۸۵ قدم ۱۶۲

مرضیه

Guest
کوچیکتم اجی????
خوب میشی جیگر دمنوش به ،دمنوش سیب، دارچین ، دمنوشای خوشبو بخور حال و هوات عوض بشه??
قربونت عزیزم.راست میگی باشه.هی به خودم میگفتم نکنه باید ادامه میدادم تا حالم بهتر بشه!ولی شما راست میگی سعی میکنم رو اصول پیش برم❤️?????

بور چشم سبز

Guest
قربونت عزیزم.راست میگی باشه.هی به خودم میگفتم نکنه باید ادامه میدادم تا حالم بهتر بشه!ولی شما راست میگی سعی میکنم رو اصول پیش برم❤️?????
فدای تو گلم ??⚘??افرین♥️???

من میدونم کتوژنیک(کربوشماری) هفته ای سه الی چهار کیلو کاهش داره و کالری شماری یک کیلو .

اما ضرری که کربوشماری به بدن میرسونه المان به روسیه نرسوند جنگ جهانی دوم???‍♀️

بالا