بور چشم سبز

Guest
? #گزارش تثبیت ?

صبحانه☕نون +پنیر +کره +قهوه +کیک ☕۲۰۰کالری

میان وعده?سیب قرمز?۱۰۰کالری

ناهار? پلو + قرمه سبزی?۵۰۰کالری

میان وعده? موز?۱۰۰کالری

شام ?قینه نثار?۳۰۰کالری

بعد شام? شیر? ۱۰۰کالری

مجموع? ۱۳۰۰ کالری

گل ناز

Guest
دوستانی که تازه عضو گروه شدن لطفا وزن و قد و وزن هدف و میزان کالری دریافتی مجاز اعلام کنید
هر شب گزارش میدیم اگه تونستین
و هر هفته اعلام وزن داریم اگه مایل باشین شروع کنیم
سلام من تازه واردم، باید چکار کنم؟

مرضیه

Guest
سلام خانما.من امروزم ۱۰۷۶ تاکالری مصرف کردم ولی متاسفانه هیچ ورزشی هنوز شروع نکردم?

استارتر
استارتر

مژده

Guest
سلام خانما.من امروزم ۱۰۷۶ تاکالری مصرف کردم ولی متاسفانه هیچ ورزشی هنوز شروع نکردم?
سلام عزیزم منم ورزش نمیکنم همین که کالریت کم باشه کافیه حالا اگر ورزش هم کردی چه بهتر

مرضیه

Guest
سلام عزیزم منم ورزش نمیکنم همین که کالریت کم باشه کافیه حالا اگر ورزش هم کردی چه بهتر

ایشالا اگه بتونم هفته ای یه کیلو کم کنم خیلی خوب میشه.عزیزم نمیخواد کمتر کالری مصرف کنم؟!

استارتر
استارتر

مژده

Guest
ایشالا اگه بتونم هفته ای یه کیلو کم کنم خیلی خوب میشه.عزیزم نمیخواد کمتر کالری مصرف کنم؟!
ان شاالله عزیزم، نه اگر زیر این مقدار کالری مصرف کنی که مریض میشی:(

استارتر
استارتر

مژده

Guest
من الان دو روزه کالری شماری میکنم ولی بیشتر از اون چیزی ک تعیین شده میشه چیکارکنم اعصابم خورده
عزیزم اگر دیدی کالری مصرفیت رفته بالا نیم ساعت ورزش هوازی انجام بده تا جبران کالری مصرفی اضافیت بشه

بور چشم سبز

Guest
میشه عزیزم ی توضیح بدی
چرا نمیشه ، هر سوالی داشتی بیا ریز به ریز میگمت❤??

✅عزیزم مثلا کالری مجاز ما ۱۳۰۰ تاست، من نمیام صبحانه رو حذف کنم یا شام رو حذف کنم ، همه رو‌میخورم حتی میان وعده اما تقسیم میکنم ، یه برنامه میذارم پایین طرز تقسیم رو نگاه کن خوشگلم?✅خودم این شکلی یاد گرفتم ?
میتونی طبق ذائقت اینا رو تغییر بدی یا کم و زیاد کنی✅??

صبحانه : نان سنگک یک کف دست+ یک عدد تخم مرغ آبپز + یک عدد گوجه + یه عدد خرما و چای (۲۰۳ کالری )

? میانوعده صبح : یک واحد میوه( ۷۵ کالری) ? قبل ناهار : یک لیوان آب و یک عدد سیب (۷۵ کالری )

?ناهار : هفت قاشق پلو کته با روغن کم + سه قاشق خورشت قورمه سبزی + سالاد بدون سس و آبلیمو ویک قاشق روغن زیتون یا پنج قاشق ماست یا سبزیجات (۳۶۳کالری )

?میانوعده ی عصر : ۵۰ گرم پاپ کورن بدون روغن + یک‌واحد میوه + پنج عدد بادام (۳۰۰ کالری ) ?

?شام : هشت قاشق عدسی + یک کف دست نان سنگک + سبزی خوردن یا سالاد بدون سس یا سبزیجات (206 کالری )

✅?لبنیات و مغزیجات رو هیچوقت حذف نکن ?

بالا