بور چشم سبز

Guest
من ورزش ۲۰ دقیقه کردم دوش گرفتم?? نشستم دیگه واقعا رد دادم

زینب فاضلی

Guest
سلام بچه ها من وزنم خیلی زیاده همین الان بااین سایت آشنا شدم قدم۱۷۲وزنم ۸۱ بچه هم شیر میدم چجوری خودمو لاغر کنم دیگه دیوننه شدم اعتماد بنفسمو از دست دادم?

استارتر
استارتر

مژده

Guest
سلام بچه ها من وزنم خیلی زیاده همین الان بااین سایت آشنا شدم قدم۱۷۲وزنم ۸۱ بچه هم شیر میدم چجوری خودمو لاغر کنم دیگه دیوننه شدم اعتماد بنفسمو از دست دادم?
سلام عزیزم خیلی خوش اومدی پست اول این تاپیک رو بخون اونجا توضیح دادم چطوری باید رژیم رو شروع کنی. برنامه کرفس رو نصب کن وزن ایده آلت رو بگیر بعد بیا تا راهنماییت کنم ?

بور چشم سبز

Guest
سلام عزیزم ?اگر بچتون زیر ۶ ماه نمیتونید رژیم بگیرید

Royasami

Guest
عالیه عزیزم منم حس میکنم یه کوچولو شکمم رفته تو ?
وقتی باهم باشیم انگیزه پیدا میکنیم خیلی خوبه مطمئنم تا 3 هفته دیگه هممون چند کیلو کم میکنیم و دوره بعدی رو حرفه ای تر میریم جلو?:love:
سلام عزیزان.منم می‌خوام لاغر کنم.?? باید چیکار کنم؟تو همین سایت ببینیم برنامه رو؟

استارتر
استارتر

مژده

Guest
سلام عزیزان.منم می‌خوام لاغر کنم.?? باید چیکار کنم؟تو همین سایت ببینیم برنامه رو؟
سلام عزیزم خوش اومدی همون تاپیکی که لینک دادم رو نگاه کن پست اولش رو بخون اونجا توضیح دادم که برای شروع چی لازمه ?

Royasami

Guest
سلام کسایی که قرار بود توی برنامه رژیم شرکت کنید آماده باشید میخوایم از روز شنبه کالری شماری کنیم. درسته که بعضیا کالری شماری رو منسوخ میدونن ولی دلیلش اینه که بعضیا رژیم غذایی سالم رو توی کالری شماری رعایت نمیکنن یعنی مثلا کالری رو میارن پایین ولی همون یه ذره کالری رو هم با چیپس و پفک جمع میکنن?

توی این تاپیک قصد داریم همزمان با کالری شماری مصرف رو بیاریم پایین و تغذیه رو تغییر بدیم البته در کنار فعالیت و ورزش
در قدم اول همتون باید اپلیکیشن "کرفس" رو که احتمالا باهاش آشنایی دارید روی گوشی نصب کنید

بعد از نصب کرفس باید اطلاعاتتون یعنی قد و وزن و سن رو بهش بدید تا کالری مجاز روزانه رو واستون معین کنه و هر روز غذاهایی که خوردین رو بهش بدین تا حواستون باشه کالری مصرفی از خط قرمز عبور نکنه

از شنبه استارتش رو میزنیم امروز و فردا بیاین اطلاعاتتون رو بدید ببینیم کرفس براتون چه بازه ای رو مشخص کرده؟
اگر هممون توی یه رنج بودیم سقف رو یکسان در نظر میگیریم اگرم نه که جدا جدا دنبال میکنیم

برای من سقف کالری روزانه رو 1800 تا زد شماهاهم بیاین سقف کالریتون رو اعلام کنین تا از شنبه شروع کنیم??????? ----- ???????

لینک تاپیک منو رژیمی :

حتما برنامه کرفس باشه؟اخه برا من باز نمیکنه.برنامه زیره دارم اونم مثل کرفس

Royasami

Guest
با زیره میزنم ‌میزان کالری 1353 میزنم برام.مثلا وزن فعلیم 70 کیلو و 200 ام.وزن هدف 58 میزنم.باید وزن هدف بالاتر بزنم؟

استارتر
استارتر

مژده

Guest
با زیره میزنم ‌میزان کالری 1353 میزنم برام.مثلا وزن فعلیم 70 کیلو و 200 ام.وزن هدف 58 میزنم.باید وزن هدف بالاتر بزنم؟
مشکلی نداره عزیزم با زیره هم میتونی کار کنی. همین وزن 58 برات درست تعیین کرده ?

بور چشم سبز

Guest
کالری مجاز روزانتون ۱۳۰۰ تاست
فرمول :وزن الان ضربدر بیست جواب منهای صد
هدفت خوبه??♥️

خانومشونم

Guest
الهی عزیزم درکت می کنم♥️??
نکته اینه ??اصلا نمیشه زیر کالری رژیمت مصرف کنی مثلا کالری رژیمت ۱۳۰۰ باشه نمیشه ۱۱۰۰ کالری مصرف کنی با خودت بگی زودتر لاغر میشم یا جا ندارم حتما باید طبق کالریتون باشی(همون فرموله)

چون بدن باید رفته رفته کالریش کم بشه بعد ۵ کیلو کاهش که عادت نکنه

اگر کمتر از کالری محاز مصرف کنیم استپ میشیم که خیلی بدههه???
فداتا.ها دقیقا من ۱۶ کیلو رو با کالری ۹۰۰ کم کردم.بعدش افتادم تو استپ

بالا