بور چشم سبز

Guest
بچه ها من کم میام کسی سوال داشت تگ کنه بخدا گیجم???????‍♀️

خانومشونم

Guest
سلام به همگی من تازه عضو این سایت شدم فقط هم بخاطر این گروه.امکانش هست برام توضیح بدید که باید چکار کنیم و آیا اصلا عضوگیری دارید یا نه؟

استارتر
استارتر

مژده

Guest
سلام به همگی من تازه عضو این سایت شدم فقط هم بخاطر این گروه.امکانش هست برام توضیح بدید که باید چکار کنیم و آیا اصلا عضوگیری دارید یا نه؟
سلام عزیزم خوش اومدی بله این گروه همیشه بازه. عزیزم پست اول رو بخون برنامه کرفس رو روی گوشیت نصب کن و بیا بگو کالری تعیین شده و وزن مجازی که برنامه بهت اعلام کرده چقدره ?

خانومشونم

Guest

سلام عزیزم خوش اومدی بله این گروه همیشه بازه. عزیزم پست اول رو بخون برنامه کرفس رو روی گوشیت نصب کن و بیا بگو کالری تعیین شده و وزن مجازی که برنامه بهت اعلام کرده چقدره ?
???ممنون عزیزم کالری مجاز من توی مانکن ۱۲۵۲ هست من ۱۶ کیلو کم کردم برای ده کیلوی باقی مونده دارم درجا میزنم

بور چشم سبز

Guest
سلام خوش امدی ?
روش لاغری کالری شماری هست گلم . یعنی ما از صبح تا شب هر چی میخوریم محاسبه میکنیم ????
اول: برنامه کرفس یا مانکن رو نصب کنید?دوم:کالری مجازتون رو محاسبه کنید?
فرمولش اینه??وزن الانتون ضربدر بیست جواب منهای صد
به این روش هفته ای ۱ کیلو کاهش خواهید داشت
موفق باشی هر سوالی داشتی بپرس گلم

خانومشونم

Guest
سلام خوش امدی ?
روش لاغری کالری شماری هست گلم . یعنی ما از صبح تا شب هر چی میخوریم محاسبه میکنیم ????
اول: برنامه کرفس یا مانکن رو نصب کنید?دوم:کالری مجازتون رو محاسبه کنید?
فرمولش اینه??وزن الانتون ضربدر بیست جواب منهای صد
به این روش هفته ای ۱ کیلو کاهش خواهید داشت
موفق باشی هر سوالی داشتی بپرس گلم
ممنون عزیزم با این حساب باید ۱۵۸۰ تا بخورم ولی مانکن زد۱۲۵۲

بور چشم سبز

Guest
ممنون عزیزم با این حساب باید ۱۵۸۰ تا بخورم ولی مانکن زده ۱۲۷۸
ببین عزیزم من خودم کرفس رو دارم اصلا به دایرش نگاه نمیکنم چه عددی زده و قرمز میشه
خودم محاسبه میکنیم
من ۶۴ کیلوام ×۲۰ میشه ۱۲۸۰ منهای صد ??۱۱۸۰ کالری مجاز بنده هست ♥️
بعد هر ۵ کیلو کاهش دوباره حساب میکنم

خانومشونم

Guest
ببین عزیزم من خودم کرفس رو دارم اصلا به دایرش نگاه نمیکنم چه عددی زده و قرمز میشه
خودم محاسبه میکنیم
آهان درسته خب من یک ماه ۱۵۰۰ خوردم از ۸۱ رسیدم به ۸۴??الان واقعا معظل شده برام بخدا

بور چشم سبز

Guest
آهان درسته خب من یک ماه ۱۵۰۰ خوردم از ۸۱ رسیدم به ۸۴??الان واقعا معظل شده برام بخدا
الهی عزیزم درکت می کنم♥️??
نکته اینه ??اصلا نمیشه زیر کالری رژیمت مصرف کنی مثلا کالری رژیمت ۱۳۰۰ باشه نمیشه ۱۱۰۰ کالری مصرف کنی با خودت بگی زودتر لاغر میشم یا جا ندارم حتما باید طبق کالریتون باشی(همون فرموله)

چون بدن باید رفته رفته کالریش کم بشه بعد ۵ کیلو کاهش که عادت نکنه

اگر کمتر از کالری محاز مصرف کنیم استپ میشیم که خیلی بدههه???

ترانه پاییزی

Guest
خودم محاسبه میکنیم
عزیزم، یعنی از کالری شمار فقط برای محاسبه کالری غذا ها استفاده کنیم؟

استارتر
استارتر

مژده

Guest
???ممنون عزیزم کالری مجاز من توی مانکن ۱۲۵۲ هست من ۱۶ کیلو کم کردم برای ده کیلوی باقی مونده دارم درجا میزنم
فدات عزیزم همین توصیه هایی که بور چشم سبز عزیز گفت عمل کن ماهم با همین برنامه داریم میریم جلو ان شاالله هممون موفق میشیم ?

ترانه پاییزی

Guest
فدات عزیزم همین توصیه هایی که بور چشم سبز عزیز گفت عمل کن ماهم با همین برنامه داریم میریم جلو ان شاالله هممون موفق میشیم ?
ببخشید من خیلی دلم می خواد پاهام لاغر بشن، هر وقت هم که میام ورزشی رو شروع کنم بدنم درد میگیره و به اصطلاح میبندم، با رژیم میشه کوچیک بشن؟

بالا