بور چشم سبز

Guest
خب کالری شماری واسه دوران شیر دهی ام هست؟ تو چ برنامه ای عزیزم؟
ممنونم بابت خوش امد گوییت
سلام عزیزم ♥️?ببخشید من پیامتون رو دیر دیدم
مامانایی که شیر میدن مثل شما تا شش ماهگی و قبل از خوردن غذای کمکی بچه رژیم ‌نمیتونن بگیرن فقط رعایت کنن و روغن و شکر و برنج رو کمتر مصرف کنن و ورزش داشته باشن

بعد از شش ماهگی میتونن رژیم کالری شماری رو بگیرن طبق فرمول وزن ضربدر ۲۰منهای ۲۰۰ ?? فست هم نباید بگیری تا ۱۸ ماهگی

علاوه بر کالری رژیمتون روزانه دولیوان شیر یا ماست کم چرب هم بخورید یعنی مثلا اگه ۱۵۰۰ کالری رژیمتونه دولیوان شیر یا ماست کمچرب هم اضافه بر کالریتون بخورید اگه شیر پرچرب بود یک لیوان بخور??

بور چشم سبز

Guest
سلام من پسرم سه ماهشه و تو دوران شیر دهی ام ولی اصلا وزن کم نمیکنم موهامم خیلی میریزه شوهرم اجازه نمیده رژیم بگیرم البته خودمم دلم نمیاد میترسم سیرم کم بشه ولی دوس ندارم چاق بمونم
برای مو هم من تجربه خودم رو میگم:
روغن بادام ، قرص زینک ، مولتی ویتامین
???♥️?

زهرا

Guest
من یکی دوهفته خیلی خوب بودم البته قرص متفورمین دکتر داد برا تنبلی. سه کیلو کم کردم ولی قرص تموم شد شدم پر خور ای بابا

بور چشم سبز

Guest
من یکی دوهفته خیلی خوب بودم البته قرص متفورمین دکتر داد برا تنبلی. سه کیلو کم کردم ولی قرص تموم شد شدم پر خور ای بابا
اره عزیزم میشناسم متفورمین رو برای بیماری قند یا تنبلی تخمدان میدن ، بدون تجویز و نسخه هم داروخانه میده برای کاهش اشتها هم موثره??♥️قیمتش هم مناسبه ، من رفیقم استفاده کرده از اون طریق میشناسم

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

مژده

Guest
سلام مژده جان من تا الان اطلاع نداشتم، می تونم بیام یا نه؟ در ضمن ممنون بابت اینکه بهم اطلاع دادی، من این مدت نتونستم بیام ❤️
سلام عزیزم چراکه نه پست اول رو بخون کرفس رو نصف کن شروع کن به کالری شماری و وزن کشی?

استارتر
استارتر

مژده

Guest
سلام بچه ها خوش اومدید به سایت هر سوالی داشتید اینجا بپرسید من یا بور چشم سبز عزیز یا باقی بچه ها جواب میدیم ?

بالا