تجربیات بقیه راجب درمان آدنومیوز

وضعیت
این موضوع قفل شده است

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
پست اول درمان طب سنتی

پست دوم درمان طب مدرن

یکی گفت چندماهه دارم رفتم طب سنتی بیست و یک قسمتی بهم داد به طب سنتی بگی می دونه ، بهش گفتم خودش با هم مخلوط کرد و هفت روز خوردم. پاک سازی رحم می‌کنه. اما دیگه سونو نرفتم ببینم خوب شدم یا نه . از علایمم میگم شاید خوب شدم اسم دکترشو دیگه نگفت 👇👇👇👇👇

اینجا ترکیباتش هست می تونید بخرید ترکیب کنید مصرف کنید 👇👇👇👇👇

اگه بعضیاشو عطاری نداشت از جای دیگه بپرسید یا از سایت بخرید سایت با سلام به احتمال زیاد داره ❤ تازگی سایت با سلام از گوگل وارد شدم فقط شد محصولاتو ببینم نشد روی گفتگو و افزودن به سبد خرید بزنم برنامه ی با سلام رو از مایکت نصب کردم شد ❤

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اینجا یکی گفت دکتر مددی براش ۳ ماه آمپول دیفرلین تجویز کرده خوب شده 👇👇👇👇

یکی هم تجربه اش رو گفته ، گفت آدنومیوز دکترا با قرصای تقویتی کیوتن و کلسیم و امگا ۳ درمان میکنن البته یه چند تا آمپول هم میدن 👇👇👇

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
پست اول درمان طب سنتی

پست دوم درمان طب مدرن

یکی گفت چندماهه دارم رفتم طب سنتی بیست و یک قسمتی بهم داد به طب سنتی بگی می دونه ، بهش گفتم خودش با هم مخلوط کرد و هفت روز خوردم. پاک سازی رحم می‌کنه. اما دیگه سونو نرفتم ببینم خوب شدم یا نه . از علایمم میگم شاید خوب شدم اسم دکترشو دیگه نگفت 👇👇👇👇👇

اینجا ترکیباتش هست می تونید بخرید ترکیب کنید مصرف کنید 👇👇👇👇👇

اگه بعضیاشو عطاری نداشت از جای دیگه بپرسید یا از سایت بخرید سایت با سلام به احتمال زیاد داره ❤ تازگی سایت با سلام از گوگل وارد شدم فقط شد محصولاتو ببینم نشد روی گفتگو و افزودن به سبد خرید بزنم برنامه ی با سلام رو از مایکت نصب کردم شد ❤

سرچ کنید بیماری آدنومیوز نی نی سایت بخونید استارترش parandjon هست

نوشتم که بتونید از نوشته ی خودش ببینید و اگه خواستید ازش سوال کنید چون آیلا گفته لینک نذار شاید پاک کنه

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اینجا یکی گفت دکتر مددی براش ۳ ماه آمپول دیفرلین تجویز کرده خوب شده 👇👇👇👇

یکی هم تجربه اش رو گفته ، گفت آدنومیوز دکترا با قرصای تقویتی کیوتن و کلسیم و امگا ۳ درمان میکنن البته یه چند تا آمپول هم میدن 👇👇👇

سرچ کنید آدنومیوز از نوع منتشر و ای وی اف. کسی بوده نی نی سایت بخونید استارترش مادر_ قند عسل هست کاربر goliiiiiii گفته

سرچ کنید کیا آدنومیوز دارن و باردار شدن نی نی سایت بخونید استارترش دنیا خانمی هست کاربر ma1975 گفته

نوشتم که بتونید از نوشته ی خودش ببینید و اگه خواستید ازش سوال کنید چون آیلا گفته لینک نذار شاید پاک کنه

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا