قبل از مصرف دمنوش ها بخونید

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مصرف دمنوش های گیاهی هم فایده و عوارض خودشو داره

مصرف زیاد از حدش ضرر داره هرروز و زمان طولانی و بدون وقفه ضرر داره

هفته ای دوسه بار مصرف کنید گاهی وقفه بدید

اگه برای درمان بیماری استفاده می کنید یه مدتی مصرف کنید مثلا ۴۰ روز یا دو سه ماه بعدش وقفه بدید بعدها در حد کمتر مصرف کنید

اگه دارو شیمیایی مصرف می کنید ممکنه تداخل پیدا کنه باعث مسمومیت بشه البته با بعضی داروهای شیمیایی ،سرچ کنی اسم داروتون رو ببینید دارویی که می خورید با دمنوش ها تداخل داره مثلا سرچ کنید مصرف استامینیوفن با گل گاو زبان و..

ولی خب باید فاصله بدید مثلا یکساعت فاصله بدید حداقل من و همسرم ، مادرشوهرم نی نی سایت خیلی ها گفتن داروی شیمیایی رو با گیاهی مصرف کردن چیزی نشده

گاهی مصرف داروی شیمیایی و گیاهی باعث میشه از عوارض اون داروی شیمیایی کم بشه و اثربخشیشو بیشتر کنه

قبل از مصرف سرچ کنید موارد منع مصرف رو بخونید مثلا گل گاو زبون برای کسایی که فشار خون دارن خوب نیس می تونید با مصلحش یعنی لیمو استفاده کنید یا یه گیاه دیگه که همون خواص رو داشته باشه ولی اون موارد منع مصرف رو نداشته باشه

اینارو با مطالعه کردن تو سایت ها گفتم 😊

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من عاشق دمنوشممم
از چای سبز گرفته
تا خارشترو خار مریم

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اخه بعضیا سرمامیخورن دم نوش میخورن خوب شن بعضیا واسه اعصابشان میخورن
همینجوری هم استفاده کنی خوبه فقط یه نکاتی رو باید بدونی قبل مصرف که گفتم

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بعضی دمنوش هادوران بارداری و شیردهی مجاز هست سرچ کنید گوگل بخونید چه دمنوش هایی مجاز هست خواستید مصرف کنید مثلا گل محمدی مجاز هست که برای استرس خوبه

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بعضی از گیاهان دارویی باید به صورت دم‌‌کرده استفاده بشه و اگر بر اثر ندانستن یا غفلت مصرف‌کننده جوشانده شود، خاصیت آن تغییر می‌کند و موادی از گیاه آزاد می‌شود که دارای عوارض هست

مثلا جینسینگ حتما باید به صورت دم‌کرده استفاده بشه ؛ جوشانده اش می‌تونه مضر باشه

و برعکس بعضی از گیاهان دارویی‌ را باید به صورت جوشانده مصرف کرد و مصرف دم‌کرده آن فاقد اثرات دارویی‌ مورد انتظار هس

بالا