صنم

Guest
شوهر عمم ضربه مغزی شده بود. اورده بودنش خونه دیگه. ما داشتیم میرفتیم عیادت که تو جاده یه ماشین زده بود به الاغه. ما وقتی رد میشدیم الاغه سر پا بود. ما خونه یعمم بودیم یه عمه ی دیگه هم اومد وجریان تصادف الاغ تعریف کرد. و گفت الاغه مرده بود. بعد یهو تو جمع که کلی از فامیل های شوهر عمم بود گفتم اخییی حتما الاغه هم ضربه مغزی شده بوده چون ما رد میشدیم الاغه زنده بود. بابام چنان بد نگام کرد که هنوز یادمه.

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
رفته بودیم واسه پسرم کفش بخریم،دوتا مغازه ی کفش فروشی کنار هم بودن،مارفتیم تو یکی از اینا همسرم به صاحب مغازه سلام واحوال پرسی کرد بعد از کفشاش خوشمون نیومد،مدل کفشو گفتیم مغازه داره گفت بیاین مغازه بغلی ما هم رفتیم بیرون بعد وارد مغازه بغلیش شدیم من دیدم که صاحب هردو مغازه همین آقایی بود که همسرم باهاش سلام واحوال پرسی کرد واز داخل مغازه ها به هم راه داشتن ،مغازه داره از همون راهه رفت اون یکی مغازه،،،وقتی ما وارد شدیم همسرم فکر کرد یه مغازه ی دیگست بازم با اون صاحب مغازه سلام واحوال پرسی کرد،کم مونده بود از خنده منفجر بشم،صاحب مغازهه اینجوری بود??

صنم

Guest
دیروز رفتم سوپری میخواستم بگم آقای لطفی(مغازه داربود)چی میشه گفتم آقای غلامی(فامیل شوهرمه)چقدمیشه یعنی اب شدم ازخداشاکی شدم گفتم خدایاضایعم کردییییییییییی??????????

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
به یه نفر که رودرواسی داشتم گفتم نماز روزه هاتون مبارک عیدتون قبول

صنم

Guest
یکی از اشناهامون از شهرستان اومده بود طفلی ذوق داشت بره کنسرت هی راه می‌رفت می‌گفت آره دیگه ماهم سه شنبه میریم کرست فلانی

?حاجی کرست

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
خواستم به بچه های کلاسم که دبیرستانی هستن چیزی رو گوشزد کنم بعد دستمو بلند کردم که انگشت اشارمو نشون بدم اشتباهی انگشت وسط رو آوردم بالا

وااای که قشنگ بچه ها ده دقیقه ای مردن از خنده??

صنم

Guest
اومدم به معلمم بگم خانم میشه کلید کارگاه رو بدید گفتم خانم میشه کلید ک ی * گاه رو بدین??

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
روز پدر بود و همه خاله هام و من و مامانم رفتیم خونه پدربزرگم . پدربزرگم خونه نبود با خاله هام نشسته بودیم داشتیم درمورد کرونا و اینا صحبت میکردیم

بحث درمورد شستن سبزی شد داشتیم صحبت میکردیم ک با ید با سرکه یا آب نمک شسته بشه که یهو خالم گف? با یکم خا*یه بشورین???

(میخواست بگه با یکم مایع بشورین گف با یکم خا*یه???) همه خاله هام غش کردیم از خنده???????

صنم

Guest
به مادر یکی از دوستام که خیییلییی باهاش رودربایستی دارم بجای خیلی خوش اومدید گفتم خیلی خدافظ??

هم خودم هنگ کردم هم اون بنده خدا

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
پارسال عید به همسایمون میخواستم بگم صبحتون بخیر عیدتون مبارک،به جاش گفتم عیدتون بخیر صبحتون مبارک همسایمون گیج تر از من گفت ممنونم صبح شما هم مبارک ?

صنم

Guest
برادرشوهرم هندونه قاچ میداد گفتم داداش درازه جلوییتونو بدین ب من???????خاک تو سرم واقعا ?‍♀️?‍♀️??

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
گازو هود خریده بودم گازه خراب بود بعد زنگ زدم نمایندگی می خواستم بگم گازو هود از این برند خریدیم گازه خرابه گفتم از شما **** هود خریدیم گازه خرابه?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
پشت تلفن اومدم به خاله شوهرم تسلیت بگم از اینور بچه خواهرم هی ونگ ونگ میزد شاااش دارم شاش دارم.این کلمه هی تو سر من می‌چرخید .اومدم بهش بگم ساکت شه که خاله شوهرم گوشی رو برداشت نفهمیدم چیشد بهش گفتم سلام شاش خانم حال شما ؟?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
یبارم میخواستم بگم رفتیم زیارت حرم حضرت معصومه گفتم رفتیم زیارت حضرت قم??

صنم

Guest
خواهرم سالها پیش تیز هوشان قبول شده بود.مامانم ب خاله م اشتباهی گف تیش گوزان قبول شده

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
کلاه شال گردن رو گفتم شلاه کارگردن

کربلا اربعین رو گفتم اربلا کربعین

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
یکی از بچه ها سر کلاس خواس بگه خانوم نتتون خرابه برگشت گفت خانوم ننتون خرابه ???

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
یه استاد جوون داشتیم بعضی وقتها تو عمق درس دادن رو بعضی کلمه ها قفل میکرد روشون ریپ میزد یه بار رو کلمه کسینوس.اون سیلاب اولش قفل کرد:هی گفت هی گفت

طفلی وقتی قفلش باز شد سرتاسر صورتش قرمز شد

خدا روشکر جذاب نبود،منم دلباخته نبودم مگرنه کاخ ارزوهام اونروز میریخت

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
توی روضه خانومه اومد بگه امن یجیبُ مستَرَ اذا خسوف و یکشف و السو

گفت امن یجیب مستر اذا کُسووووف????

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
دوستم تعریف میکرد که اردک خارجی داشتن.این دوستم میگفت خانوادگی یعنی برادروخواهر ومادر وپدر نشسته بودن رو سکو ..چایی میخوردن که یهو اردک نرشون رفت رو ماده نگو که بله ...کارشون تموم شد اردک نر از اوناش بیرون بوده شبیه روده .دوستم میگفت مامان ببین اردکت رودش در اومده میگفت مامانم چنان پیچکونی گرفت که من خفه شدم وپدرم ریز ریز میخندید .

بالا