استارتر
استارتر

هایدی

Guest
همسایمون بهم گفت وای خدااا پسرت چقدر شیرینه خواستم بگم لطف دارید اشتباهی گفتم نوش جان ?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
مهمون بدرقه میکردم بهش برگشتم گفتم زحمت دادین :/

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
سر سفره عقد خواهر شوهرم گفت گوشواره خودت رو دربیار مال سرویس رو بنداز منم با صدای بلند گفتم نه من سوراخم گشاده دوتا داخلش جا میشه ??

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
یبارم مهمونی رفتیم به صاحبخونه گفتم خوش اومدین????

صنم

Guest
خواهرم انفولانزا گرفته بود و بعد مثلا ناراحت بود چرا شماها به من اهمین نمیدین و فلان

یهو بابام امد تو اشپز خونه

برگشت به حالت ناراحت گفت به بابام چرا بهم تجاوز نمیکنی بابا????????????????

بیچاره میخواست بگه چرا بهم توجه نمیکنی?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
شعر ای ایرانو تا راهنمایی میخوندم :ای خاک برسر،چشمه هنر بعدا فهمیدم که ای خاکت سر چشمه هنر درسته ?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
درو خاموش کن لامپو ببند

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
داشتم به بچه خواهرم دیکته میگفتم با صدای کشدار هم تلفظ میکردم که تلفن زنگ خورد اومدم بگم الووووو گفتم قووووورباغهههههه یارو خودش گفت اشتباه گرفتم قطع کرد ??

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
توی یه مغازه شلوغ با صدای بلند گفتم آقا گوزیکال دارید؟ منظورم گوی موزیکال بود??‍♀️?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
یاد خودم افتادم بچه بودم احساس شاخ بودن میکردم داییم پرسید چه خبر گفتم دسته تبر?هنوز که هنوزه میگم خدا کنه یادش نمونده باشه نمی‌دونستم معنیش چیه که

Vafa68

Guest
یع برادر شوهر دارم حدود بیست سال از خودم بزرگترع بعد پسرش کار اشتباهی کرده بود مثلا میخواستم ختم دعوا کنم و عفو بطلبم برای پسرش بعد بجای اینکه بگم اوسسیندا عیب إلَمَز گفتم اوسسیردا عیب إلَمز? وچنین شد که گفتن تو حرف نزن

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
خانوم همسایه داشته با شوهرم درمورد قیمتا که رفته بالا صحبت میکرده یهو گفته ک س ک ش ا همچیو گرون کردن شوهرم هنگ کرده بود

صنم

Guest
با زنداییم رفته بودم خونه مادر زنداییم.که خانم اردک داشت و میگفت مثل اینکه اردکاش مریض شدن.شوهرم قبلا درمورد مریضی اردکا گفته بود ک اسمش نیوکاسل هست!منم مثلا خواستم بگم خیلی بلدم و اظهار فضل کنم رفتم بگم اردکا نیوکاسل دارن گفتم حتما واریکوسل دارن?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
یع برادر شوهر دارم حدود بیست سال از خودم بزرگترع بعد پسرش کار اشتباهی کرده بود مثلا میخواستم ختم دعوا کنم و عفو بطلبم برای پسرش بعد بجای اینکه بگم اوسسیندا عیب إلَمَز گفتم اوسسیردا عیب إلَمز? وچنین شد که گفتن تو حرف نزن
یعنی چی حالا

صنم

Guest
ببخشید یه خانم مسنی رو میشناسم به جای کد پستی میگه پد کستی ???

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
سوتی از خاله ام

به گفته خودشون

یه بار که رفته بودن بازار برای خرید!

وقتی سبزی و میوه و... رو میخره و

پول رو به مغازه داره میده

آقاهه میگه:خدا برکت بده

خاله منم هول میشه میگه:خدا شفات بده!???

صنم

Guest
یه شب که تو جاده شمال میومدیم همسرم پشت فرمون بودو منم خیلی خوابم گرفته بود ?چشمام هی سنگین میشد تا خوابم رفت

شاید ۵ دقیقه هم نشد خواب دیدیم شوهرم پشت فرمون داره با چشم بسته رانندگی میکنه یهو تو همون زمان ? چشمامو باز کردم محکم خوابوندم زیر گوشش?

اونم گفت بسم لله چته گفتم تو چته خوابت میاد بزن بغل بخواب ??

اونم گفت خو توخواب بودی یهو زدی تو گوشم من اگه خواب بودم که الان ته دره خوابیده بودم ?

منم کم نیوردم که چه سوتیی دادم?

بهش گفتم هی میگم شب راه نیفتیم تو گوش نمیدی ?

آدم استرسی میشه???

در ضمن بگم همسرم بهترین و با احتیاطترین راننده هاست بنده خدا الکی یه چک خورد ????

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
یه جوک بود می‌گفت رفتم‌ مغازه به طرف گفتم اصغر آقا از پشت یه رب بده??

بالا