استارتر
استارتر

هایدی

Guest
فامیل استادم

تیر گیر بود . گفتم تیر ..... خودتون حدس بزنید?????کلاس رفت هوا

صنم

Guest
چند وقت پیش سوار اتوبوس شدم دوتا خانوم تقریبا‌مسن هم سوار شد موقع حساب‌کردن زنه گفت اقا من کمرم درد میکنه از جلو نمیدم اذیت میشم تا اخر برم از عقب‌میدم راحت ترم اتوبوس منفجر شد از خنده ولی زنه از‌خجالت ایستگاه دوم پیاده شد

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
بچه بودم به کنسرو ماهی گفتم ک..س ماهی???

صنم

Guest
ی جشنی تو مسجد بود برای تولد امام محمد باقر مسابقه گذاشتن برا نوجوان ها ک بگن من امام محمد باقر و دوست دارم ولی باید من و تا جایی که نفس داشتن بکشن خواهر منم انقدر کشید ک نفس کم اورد و گفت من محمد و دوست دارم و مسجد ترکید ?✌️

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
رفته بودم سوپر مارکت بعد با دوستم تو مغازه بودیم یدونه زدم به پهلوش داد زدم گفتم واای سارا این خمیر دندونه رو اسمش کُرسِته??????از اون روز به بعد دیگه ادم سابق نشدم و یه بار دیگه ادبیات دانشگاه رو مرور کردم?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
به شوهرم پیام دادم نوشتم زود بیا خونه شومبول طلا.اشتباه فرستادم واسه مادرم.یک هفته زنگ میزدم به مامانم جوابمو نمیداد.اخرم پیام داد اشغال من روم نمیشه جوابتو بدم بی حیا

صنم

Guest
بدترینش این بود که واسه خونمون پرده خریدم، بعد با اعتماد ب نفس کامل ب فروشنده گفتم حالا کی میاد پردمو بزنه؟!؟ وای سرم بلند کردم دیدم فروشنده سرخ شده

گفت خودمون نصاب داریم خدمت میرسن نصب کنن

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
ريیسم گفت واسه خانومم اینهمه طلا خریدم آخرش که چی یه دستت درد نکنه هم نگفت

منم جلو ده دوازده تا همکار خانوم و آقا گفتم اشکالی نداره عوضش استفادشو کردین?

بمیرم واسه رییسم یه لحظه کپ کرد سرررخ شد

منه گیج هنوز نفهمیده بودم چی گفتم?

منظورم به طلاها بود نه خانومش

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
تو یه جمع نظامی که دوستای شوهرم بودن و داشتن در مورد تجهیزات نظامی صحبت می کردن اظهار فضل کردم و به جای اینکه بگم موشک فانتوم گفتم موشک کاندوم

????

??

صنم

Guest
از ابن سوتی باحال تر ندیدین،عروسی یکی از اقوام که خیلی شیک و باکلاس بود تو‌ ی هتل و جمعیت زیاد خواننده میخواست بگه عروس امد شادی کنین گفت عروس رو کنین شادی امد??????

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
یه بار میخواستم بگم بلیط قطار گفتم قلیط بطار?

صنم

Guest
این سوتی مربوط به مامان بزرگمه که یه روز باخالم رفته بودن اداره بیمه برای کاری ?از زبون خالم میگم:گفت ماتوی نوبت نشسته بودیم یه آقای مسن اومد وجلوتر ازما نشست روی صندلی که پشتش یه لوله شکسته بوده ظاهرا آقاهه لوله راندیده و همینکه نشسته لوله رفته تو ک *و*ن*ش ??یهو مامان بزرگم داد زده وااااای لیلا ک و ن پیرمرده رفت تو لوله ???????????

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
یه بار بهداشت یه جعبه رنگی خوشگل به من داد منم فک کردم جعبه آدامسه

بازش کردم جلوی خانومه قشنگ می خواستم بخورم

اون بنده خدا هاج و واج منو نگا می کرد بعد دیدم پیلاستیکه گفتم ای وا این چیه

گفت فک نمی کردم خانومی کاندوم تا حالا ندیده باشه???

به شوهرم گفتم گفت تو آبروی منو بردی??

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
یه بار با بابام حرف میزدم اب دهنم پرید رو دستش .حول شدم گفتم وای بابا ببخشید ابم پاچید روتون.اون اصلا بهم توجه نکرد خودم بعدا متوجه گندکاریم شدم

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
یکی از دوستام تعریف میکرد سر کلاس استفاده ایموجی اشاره می‌خواسته بذاره برای اشاره به جزوه اینو گذاشته ????ما مردیم از خنده

صنم

Guest
خواهرم گروه دانشگاه عضو بود تمام بچها چ سال اول چ سال اخر رشته تحصیلیش واستادا عضو بودن یبار یه اقایی اومد ه بود اشتباهی عکس پایین یه زن گذاشته بود حالا این جز چهره موقر دانشگاه به فنا رفت

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
کره پنیر و گفم پره کنیر و البته یه سوتی ام دارم که همیشه تکرارش میکنم دست خودم نیست تو دهنم نمیچرخه شهاب سنگ و میگم سهاب شنگ یبارم سر کلاس رو به استاد گفتم که چشمتون روز بد نبینه هی هم تکرار میکردم متوجه نبودم دارم اشتباه میگم استاد به همراه بچه ها زمین و گاز میزدن

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
این سوتی ک میخوام بگم واس خالمه

تو این اوضاع کرونا دیه همه قاطی کردن یکیم همین خاله ی من

موقعه نماز میخواسه بگه خدایا ب همه مردم سلامتی بده گفته خدایا ب همه مردم سلام برسون??????

صنم

Guest
یکی ازدوستان خانوادگیمون که خیلی باهاشون رودروایسی داریم زنگ زدخونمون احوال پرسی بعدکه صحبتامون تمام شدخواستم بهش بگم به احمداقا(شوهرش)سلام برسون گفتم به احمق اقاسلام برسونیدوای وای یه دفعه متوجه شدم چی گفتم شروع کردم به عذرخواهی خانمش هم فقط میخندید

بالا