استارتر
استارتر

هایدی

Guest
همسایمون رو تو خیابون دیدم وایسادم سلام و احوال پرسی اخرش بهش گفتم خیلی خوش امدید?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
بابام میره آش عباسعلی بخره ،

وقتی میره تو مغازه اش و حلیمی زبونش نمیچرخه با صدای بلند میگه :آقا شاش عباسعلی دارید ??

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
با مامان و بابام راجع یه خونه حرف می‌زدیم به جای یه دنگ و نیم گفتم یه گند و نیم

صنم

Guest
دوستم تعریف میکرد

چند روز پیش بابام میخواست شماره شبا کارتش رو واسه یکی بفرسته به خواهرم گفت باید چکار کنم خواهرم واسش توضیح داد بابا گفت برم بانک این کارها رو بکنم شبا میده (آخه پدر من بزرگوار این چه طرز بیانیه?)من‌گفت بابا بری بانک این کار ها رو بکنی روزا هم میده??? و درجا سکته کردم احساس میکنم همون لحظه مُردم فقط هنوز گرمم متوجه نمیشم

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
رفتم تو مغازه میوه فروشی دستمو گذاشتم رو کیوی ها گفتم آقا این نارگیل ها چند؟!?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
با ابجیام و بابام نشسته بودیم اومدم بگم ام الکلثوم اشتباهی گفتم ام الکسلوم منم اومدم درستش کنم هی پشت هم میگفتم ام الکسلوم ام الکسلوم بابام گفت بسه دیگه فهمیدیم ?

صنم

Guest
میخواستم سالاد ماکارانی درست کنم گفتم داریم میریم خرید یادم باشه یه بسته ژامبون بخرم‌ همیشه اسمش یادم میره لامصب ?خلاصه توراه هی باخودم هجی میکردم هی میگفتم ژ داره خلاصه باهمسری رسیدیم فروشگاه هرچی لازم بود برداشتیم ریختیم تو سبد حالا من بدبخت تو ذهنم میگم چرا نیست ژامبون‌چرا پیداش نمیکنم اومدم از فروشنده بپرسم نمیدونم چرا زبونم نچرخید فکرم کجا بود گفتم آقا واژن مرغ ندارین ؟ ??تا از دهنم پرید بیرون تازه فهمیدم‌ چی گفتم شوهرم یه نگاه اندر سفیه بهم انداخت ??آقاهه فقط یه نگاه با لبخند ملیح ? به روی خودش نیاورد انگار که نشنیده و اینگونه شد که از خرید واژن مرغ پشیمون شدیم و من بلافاصله از محل دورشدم‌و همسر با شرمساری رفت که حساب کنه ?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
تو مغازه پرده فروشی گفتم ببخشید قیمت این کرده پردهاتون چنده؟ میخواستم بگم پرده کرکره

Vafa68

Guest
یبار عید بود مهمون رسمی داشتیم داشتن میرفتن دیگه اومد دست داد که خداحافظ زحمت دادیم نمیدونم عقلم ذهنم کجا گم شد که موقع دست دادن تو جوابش گفتم حالتون چطوره?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
چند وقت پیش تو روضه دختر خالم بهم گفت خدافظ منم گفتم سلام خوبی?

بالا