استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

سلام ?
من با همسرم دیروز بحث کردیم و باعث ی دعوای بزرگ شد همسرم منو بلاک کرد و فقط می‌گفت طلاق?

شاید یک روز برای قهر ب نظر کم بیاد ولی برای منی ک جونم ب جونش بسته ست خیلی زیاده??

از دیروز فقط گریه کردم هرچی زنگ میزدم جواب نمیداد?
تااینکه دنبال ایده بود و این ذکرو دیدم ?

✨ أَطْفَأْتُ‏ غَضَبَكَ‏ يَا(اسم او را بگوید) بِلَا إِلَهَ إِلَّا اللَّه ✨

شاید باورتون نشه ولی همین که زنگ زدم جواب داد گفتم دوسم داری گفت نه ،
ولی آروم شده بود ، گفتم من جادوگری کردم الان ذکر خوندم ?

خندش گرفت خودش ، ولی من فهمیدم?
گف تاثیر نداشت برو چند بار دگ بخون منم گفتم باشه رفتم سه بار دگ خوندم دوباره زنگ زدم انگار ن انگار دعوا کردیم فقط گفت آماده شو ی ساعت دیگه میام دنبالت هم بریم بیرون هم حرف بزنیم اگه دوست داری

وای خیلی خوشحالم? واقعا ممنون که باعث شدین من و امثال من خوشحال باشیم
ارزوی سلامتی و خوشبختی برای همتون❤️?

✍ این جملات نیستند که معجزه میکنند بلکه ایمان و باور انسان است .

عالمی با کلمه بسم الله از روی آب رد میشود ولی دیگری نمی تواند !

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

✅ یه راهکار برای رفع دلخوری

سلامی گرم به روی گلتون
من 23 و همسر جان30 سالشونه
دوساله نامزدیم
یه ایده داشتم

وقتی که دوهفته ای بود خونه همسرم اینا نیومده بودم، همسرم یکم دل تنگ شده بود و من متوجه شدم علت بی حوصله گی و سرسنگینی دلتنگی

وقتی اومدم از احساساتش حرف نمی‌زند ولی مشخص بود دلخوره
به همین خاطر این ایده به سرم زد

سرم رو گذاشتم رو سینه اش
گوش کردم. گفتم قلبت میگه خیلی دلم برات تنگ شده بود
بعد خودمم جواب میدادم گفتم منم خیلی دلم برات تنگ شده بود
دوباره سرموگذاشتم رو سینه اش گوش کردم
گفتم قلبت میگه از اینکه دوهفته پیشم نیومدی ناراحتم
بعد علت رو تعریف کردم
و...

همینجوری حرفامو به‌ همسرم گفتم
بعد به هسمرم گفتم بیا گوش کن قلب من چی میگه
اینجوری اونم حرفاشو زد و منم خندیدم و دلخوری از بین رفت و یه شب خوش رقم زدیم

امیدوارم برای شما هم کار سازباشه و برای منم دعا کنید زودتر شرایط عروسی جور بشه خیلی سخت میگذره

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✅

خانوما
تحت هیچ شرایطی از خودتون بدگویی نکنید
معمولا همسرتون اگه چیزی بهتون میگه همون حرف های خودتونه و #ایرادهایی که خودتون از خودتون گرفتید

?به خودتون اهمیت بدید

?مطالعه کنید

?همایش های افزایش اعتماد بنفس برید

?بهترین غذاها رو بخورید

?به زیبایی تون برسید

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
? #دعوا هم #رسم و #رسومی داره !!

❌دعوا و #اختلال توی همه‌ی خانواده ها پیش میاد مخصوصا توی خانواده هایی با سن زیر ۵ سال. ولی چیزی که خیلی مهمه اینه که باید توی دعوا #حرمت_ها نگه داشته بشه

❌به هیچ وجه توی دعوا اسمی از طلاق گرفتن ، ازت #متنفرم و یا #ازدواج با تو بزرگترین اشتباه زندگیم بود و یا حرفهای زشت نزنید

❌حرفهای #زشت توی #دعوا مثل میخی میمونن که توی دیوار می زنین بعد از #آشتی میخ کنده میشه ولی جای میخ توی دیوار میمونه

❌درسته که توی دعوا نقل و نبات پخش نمی کنن ولی نباید حرمت ها #شکسته شه و اگر توی یه زندگی حرمت ها شکسته بشه و روابط و حرف زدن ها بدون مرز بشن #فاتحه اون زندگی رو باید خوند ‌البته قابل #اصلاحه ولی خیلی زمان میبره.

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

سلام ممنون از همه شما عزیزان خیلی خوشحالم که با این جمع صمیمانه اشنا شدم
من 20سالمه و اقاییم 26 ، سه ساله ازدواج کردیم و یه دختر 1ساله و نیم ناز داریم.

مشکل من و همسرم اینه که باهم دیگه نمیتونیم صحبت کنیم سر هر موضوعی باهم بحثمون میشه
بعضی وقتا از ایده های عزیزان استفاده میکنم خیلی جواب میده اما باز یادم میره?میشیم همون دوتا موشو گربه?
خیلی دوس دارم باهم حرف بزنیم دردودل کنیم همیشه همچیو به شوخی میگیره یا اینکه سرش تو تلویزیون گوشیه ?
خیلی هم بهش گفتم عزیزم وقتی صحبت میکنم به من گوش بده ولی...?

چندروز پیش سر یه موضوعی بحثمون شد از من خیلی ناراحت شد ولی درکل هر دومون مقصر بودیم منم باهاش قهرکردم اما دیدم چندروز طرف من نیومد.

تااینکه یاد ایده هاتون افتادم
از سرکار امده بودن خیلی خسته دخترمو خوابوندم ?
با شیطنت به اقام گفتم میخوای کمرتو ماساژ بدم؟ اولش ناز اورد بعد رفتم یه پماد که مسکن هم هست اوردم اول پاهاشو بعد کم کم رفتم بالا هر از گاهی هم پاستیلشو?? به شوخی میگرفتم
بعد رفتم سراغ کمر شونه گردنشو حسابی خوردم دیگ ....یه شب خوب?داشتیم.
کلی هم از اون موضوع معذرت خواهی کرد و تشکر

.

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

سلام‌ خسته نباشید
من یه تجربه ای دارم‌ شاید به درد بفضی از دوستان بخوره.
همسر من خیلی مهربونه اما بد دهنه!

به من بد دهنی نمیکنه هااا ولی مثلا تو رانندگی یکی میپیچه جلوش همینجور زیر لب میگه فلانم دهنت?
منم خیلی بدم میاد

اولا عصبانی میشدم‌ میگفتم اه چرا فحش میدی مودب باش...
بعد دیدم فایده نداره?‍♀?‍♀
الان تا از این حرفا میزنه با عشوه کرشمه میگم واااا حیف نیست اون طفلی میدی یکی دیگه بخوره؟ خوب بده من بخورم???

اینجوری حداقل نه اعصاب خودمو خرد میکنم نه اعصاب شوهرمو
تازه به شوهی خنده میگیریم باعث میشه اون اتفاق بد رو فراموش کنه

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

سلام و خسته نباشید ??
منم چند تا ایده دارم که میخواستم شما رو در جریانش بذارم

? شوهر من کلا به خشونت علاقه داشت و کلا چون استخوون بندیش هم درشته من خیلی اذیت میشدم.منم سریع همه جام کبود میشد. محال بود حتی یه بوس بکنه و من کبود نشم.

یه روز صبح که داشت میرفت سرکار اومد بوسم کنه خودمو انداختم تو بغلش و سرمو تو بغلش قایم کردم بهش با لحن بچگونه گفتم آقا تمساح قدرتمند منِ کبوتر کوچولو رو نخوریا ?
بعددیدم که ساکت شده سرمو بالا گرفتم و با یه لحن باحالی بق بقو کردم .
الان هر سری میبینم داره خشونتش زیاد میشه خودمو مظلوم?میکنم و میگم بق بقو? اونم دلش میشوزه و یواش بوس میکنه.

?شوهراتونو هیچ وقت بدون صبحانه نذارید برن بیرون .و همچنین بدون بوس ?
برای سلامتی خوتدن و بعدش من و شوهرم و همچنین رسیدن به آرزوهای خودتون و بعدش منو شوهرم یه صلوات بفرستید لطفا ?
خدانگهدارتون

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

من یه دختر 17 سالم و تشکر میکنم از همه که با تجربه ها و ایده های قشنگتون خوشبختی رو به خونه هامون هدیه میکنن.
منم سعی میکنم تا جایی که میتونم ایده هارو یاد بگیرم و وقتی که ازدواج کردم بدونم که چطوری باید با همسرم رفتار کنم ?

راستش من هیچ ایده ای برای رفتار با مردا ندارم ?چون ازدواج نکردم و فعلا نمیدونم قضیه چیه و واقعاا باید چیکار کنیم?? اما میخواستم ایده های دخترونه برای دخترانی که نامزدن رو شرح بدم??

⭐️ اول اینکه سعی کنید اطلاعات عمومی خیلی بالایی داشته باشید چون اینجوری حتی اگه میزان تحصلاتتون هم کم باشه اما به عنوان یکی از اعضای با سواد خانواده همسریتون محسوب میشید ?‍?

⭐️ دوم اینکه تا جایی که میتونید با عروس های خانواده ی شوهرتون صمیمی باشید اما نه خیلی که بعد ها به خاطره سن کمتون سوارتون شن?

⭐️ خانوما خواهشاااااااا هیچ وقت هیچ وقت پشت سره شوهر و خواهرشوهرو مادر شوهرو جاری و... با فامیلای شوهرتون حرف نزنید. به خصوص با عروسای فامیل، حتی اگه اونا حرف زدن شما هم به جای اینکه حرفاشو تکرار کنید و سفره دلخوری هاتونو براشون باز کنید،سری بحثو عوض کنید❌

⭐️ سعی کنید همیشه تو جمع بوی خوبی بدین و لباس های تمیز و اتو کرده بپوشید و یه گردنبند نازک و ظریفو خوشگل بندازید رو لباستون?

⭐️ اگه قراره برای اولین بار برید خونه ی یکی از فامیلای همسرتون، اگه بچه ی کوچک داشتن حتما براش خوراکی بخرید اینطوری ارزشتون میره بالا و مطمئن باشید براتون جبران میکنن?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#خانومها_بخوانند

?بعضی از ما انگار سندروم خودزنی داریم!!!

❌❌جلو هر کسی بخصوص جلوی کسی که شما رو نیمه گمشده خودش میبینه هی کم و کسری هاتونو لیست نکنید ( من اعتماد بنفس ندارم من خجالتی ام....).

✅اتفاقا خودتونو تحویل بگیرین و یواش یواش ویژگی هایی که دوست دارین تغییر کنن رو براشون برنامه بریزین،دربارشون فک کنین.
?سرچ کنین ببینین کتابی هست که درباره یه همچین ویژگی و تغییرش توش گفته شده باشه؟

?نشد با یه بزرگتر یا مشاور حتی دربارش صحبت کنین. دنبالش باشین همه جوره تا تغییره اتفاق بیافته.

? خودتونو هیچوقت پایین نیارین.

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#خانومها_بخوانند

?همیشه به استقبال شوهرتون برین حتی اگه دستتون گیر بود

?وقتی اومد خونه چن دقیقه ای رو کنارش بشینین حتی اگه سکوت کرده بود

?وقت گرسنگی همسرتون هیچ درخواستی ازشون نکنین

?همیشه نه؛ولی گاهی اوقات برای رابطه جنسی پیش قدم بشین اونم وقتی که اصلا انتظارشو نداشته. این خیلی جواب میده و سوپرایزش میکنه.

?با آرامش و لحن پایین با همسرتون صحبت کنین. ظرافت زنانه فراموش نشه

?کمی شیطون باشین. آقایون دوس ندارن خانومشون خشک و جدی باشه

?حدالمقدور هر روز لباساتونو عوض کنین همچنین موهاتونو هر روز یه جور ببندین. در ضمن آقایون اکثرا موی بلند و خیلی دوس دارن.

?وقتی که ناراحتن زیاد پاپیچشون نشین یکم که آروم شدن بعدش باهم حرف بزنین و علتشو جویا بشین

?آقایون به غذا خیلی اهمیت میدن. هرچی که درست کردین سعی کنین سفره رو رنگارنگ کنین.

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه. ممنون از گروه خییلی خوبتون، من که خیلی از ایده ها استفاده میکنم و خیلی هم جواب گرفتم،

میخواستم منم چندتا از ایده هامو بگم. من ۲۱ سالمه و هم نفسم ۲۸ سالش. خیییلی باهم خوشیم ?

1⃣ اول اینکه میخواستم بگم برای اینکه صداقت ببینید باید خودتونم صادق باشید، در کل به هم خییلی اعتماد داریم و این زندگیمون رو خییلی مستحکم کرده.

2⃣ آقایون کلا از خانومای شیطون و شلوغ خوششون میاد و من هم خیلیییی شلوغم ?

3⃣ سعی کنید تو همه چی ازشون کمک بگیرید حتی تو پوشیدن لباس?
من وقتایی که میخوام اماده بشم، مثلا میخوام شلوار?بپوشم بهش میگم بیا میخوام بهت تکیه کنم تا شلوارمو بپوشم،
اینطور گفتنی خیلی ذوق میکنه و میاد محکم پشتم وایمیسه، تازشم میشه همونجا ی مینی *** هم کرد??
اونقدر خوشش اومده که وقتاییم که میخام جوراب? پام کنم میگ بیا من نگهت میدارم?

4⃣ بعضی شبا هم وقتی میاد سمتم خودمو الکی میزنم به خواب و بدنمو سنگین میکنم، اینطوری هم اشتیاقش بیشتر میشه هم سعی میکنه بیشتر نازمو بکشه ?

5⃣ و ی چیز خیلی مهم دیگ هم هست اینه که من خیلی به نیازهای همسرم توجه میکنم و در قبال همشون خودمو مسئول میدونم،
مهم ترینشم نیاز جنسی هست که خیلی روش حساسیت نشون میدم،

اگر برای چندروز نتونیم باهم *** کنیم سعی میکنم بهش بی توجه نباشم و از راههای دیگ نیازشو برطرف کنم،
موقع قهر و دلخوری هم اصلا خودمو ازش نمیگیرم، این هم باعث شده که اصلا با هم قهر نکنیم و هم باعث شده همسرم ی اعتماد به نفس خاصی بگیره و اونم تو کارای خودش مسئولیت پذیریش بالاتر بره.

6⃣ بهش احترام میذارم، بدرقش میکنم و به استقبالش میرم، تو هر جمعی و با هر شرایطی به پاش بلند میشم و گرم باهاش احوال پرسی میکنم و به خانوادش خیلی اهمیت میدم.

در واقعیت همه این کارها نتیجش به خودم برمیگرده و باعث شده نه تنها خودش بلکه خانوادش عاشق من باشن، حتی ی لحظه هم طاقت دوریمو ندارن.

در کل میشه با کوچکترین چیزها زندگیتونو مثل عسل شیرین کنید.

انشالله به دردتون خورده باشه،
خیییلی دوستتون دارم ?

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#خانومها_بخوانند

لطفا زن تومخی نباشید ✋

?کدام رفتارهای شما روی #اعصاب مردان است؟؟
❎شما یک #جاسوس نیستید!

یکی از اتفاقات بد این است که ببیند همسرش در حال #جست‌وجو در وسایل شخصی مثل کیف و موبایل است!

واقعأ چه کسی به شما این اجازه را داده که می‌توانید وارد #حریم شخصی همسرتان شوید؟؟?
چرا فکر نمی‌کنید این یک رفتار کاملا #غیراخلاقی است!؟
? چنین رفتارهایی نه تنها او را پنهان‌کارتر می‌کند بلکه چیزهایی را هم که به شما می‌گفت دیگر نمی‌گوید چرا که به شما #اعتماد ندارد و احساس #امنیت نمی‌کند...❗️?

❎الان به چی فکر می‌کنی؟!

? این جمله‌ای است که خیلی از خانم‌ها از #شوهران‌شان می‌پرسند!
اگر کمی #واقع‌بینانه نگاه کنید متوجه می‌شوید که این سؤال چقدر دربرابر یک مرد نادرست است و می‌تواند برایش آزاردهنده باشد و او را از دنیای آرام خودش بیرون بکشد...❗️??
❎لطفأ زیاد #سخنوری نفرمایید!?

? یادتان باشد لازم نیست شما هر چیز کوچک و هر حرکتی که می‌کنید را به همسرتان #گزارش دهید!
او هم دوست ندارد همه چیز را به شما #گزارش دهد! به او زمان بدهید که گاهی شما را نداشته ‌باشد تا دلش برای‌تان تنگ شود.

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#سیاست_های_زنانه

#مامان_بازی_ممنوع

❌از انجام دادن کارهایی که همسرتان خودش میتواند انجام دهد پرهیز کنید
مثلا؛ اجازه دهید خودش دنبال کلیدش بگردد ولی هیچ گاه جواب سرد کننده ای بهش ندهید
❌بهش نگید خودت برو بگرد من که مامانت نیستم

?یکی از نقطه ضعف های زنان انجام دادن کارهایی هست که مردان خودشان توانایی انجام دادن آن را دارند.

?به دليل حس مادرانه‌اي که در وجود همه زنان است و آنها هنگامي که دختر کوچکي بودند همين رفتار را از مادر خود ديده‌اند و همان الگو را عينا تکرار مي‌کنند و مسلما مردها هيچ مخالفتي با اين عمل ندارند چون راحت‌تر هستند که کس ديگري کارهايشان را انجام دهد اما به ياد داشته باشيد اين کار بعد از مدتي شما را کلافه و خسته مي‌کند

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

سلام دوستای خوبم امیدوارم حال همگیتون عالی وشاد باشید .
من ۲۵ و اقایی ۳۰هستن .خواستم از تجربم واستون بگم البته یه تجربه ی بد

هیچوقت از زن دیگه ای جلو همسرتون تعریف نکنید اصلا ، چون اینجوری توجهشو نسبت به اون خانوم جلب میکنید .

متاسفانه من یه دختر دایی مطلقه دارم که پارسال باهم یه سفر کوچیکی رفتیم و اون جلوشوهرم قلیون میکشید و اصلا محال بود به ذهنم برسه یه روز بخواد بهم خیانت کنه ? من تو گوشیم از دختر افامیل عکس دارم که تو عروسیا و مراسم گرفتیم و شوهرم موقع نزدیکی میگفت گوشیتو بیار تا عکساتو ببینم اونم زوم میکرد رو دختر داییم و سوالایی میپرسید ازم و من ندانسته ج میدادم ? که چند وقت پیش فهمیدم بله اینا باهم رابطه دارن ...

شاید بگید حتما جایی واسش کم گذاشتم ولی من عاشقشم وهیجی واسش کم نذاشتم کدبانوییم زبان زد کل فامیل شده از اخلاقم و خیلی بهش محبت میکنم و هیچ‌ محبتی دریافت نمیکنم.

شرمنده سرتون رو درد اوردم فقط خواستم بگم خواهرای گلم توروخدا مثل من نکنید از هیچکس تعریف نکنید چوبشو شما میخورید .

توروخدا واسه زندگی منم دعا کنیدکه خدا فقط صبر و ارامش بهم بده
ممنون از همتون حق نگهدارتون ?

✍ از تجربه دیگران استفاده کنید قبل از اینکه مایه عبرت دیگران شوید
امام علی علیه السلام

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

سلام به همه ی عزیزان که درجهت شیرینتر شدن زندگیا تلاش میکنین خدا اجرتون بده ان شاا..
من چند ایده دارم براتون شاید نههههه حتماااا کارسازه?☺️

من 36 سالمه و عزیزم 46 و توسن 19 سالگی بصورت سنتی ازدواج کردم توی یه خونه ای که مادرم باپدرم همیشه دراختلاف شدید بودن و به اصطلاح به خاطر ما طلاق نگرفته بودن ولی من از بچگی بخودم قول دادم توآینده برعکسشون عمل کنم?

? اول از همه خودتونو توی اولویت قرار بدین و بخودتون بها بدین من وقتی صبح ازخواب بیدار میشم اول که نمازمو میخونم موهامو شونه میکنم لباسامو عوض میکنم و اگه یه عالمه تو خونه کارهم داشته باشم اول کارای شخصیمو که ورزش و رقص و آهنگ و... انجام میدم و بعدا بقیه رو تو اولویتهای بعدی آروم آروم انجام میدم?

? خانمای گل تو خونه حتما استقبال و بدرقه از آقاتون باشه تو خونه ی ما که جز عادت و همیشگی شده طوری که آقامون میاد یا میخواد بره دم در وایمیسته میگه خانم گلا بوسه و بغل من کووووو؟ دارم میرما یا اومدم ??
حتی اگه دستم بند باشه با دخترام بدو بدو و خندون مسابقه میدیم سربوسه و بغل خیلی هم خوش میگذره? و آقامون خیلی کیف میکنه و سه تامونو باهم بغل میکنه و می بوسه?

? اگه آقاتون کارش سخت بوده یا خستس حداقل بعد نهار چند لحظه ای رو با بچه ها مدیریت کنید تا در سکوت تمام استراحت کنن و دوباره انرژی بگیرن و شارژ بشن?

? اگه به ماساژ نیاز داشتن دریغ نکنین منکه هر وقت ماساژش دادم کار به جاهای دیگه کشیده... ? ?

? خانمای گل همیشه تو خونه شادابیتونو حفظ کنین من اونقدر تو خونه شاد و سرحالم که اگه یه موقع بخاطر مسائلی یا پریودی سرحال نباشم و یکم آروم باشم آقامون زود میاد دنبال اون شادی و شادابیه میگرده ? و نازمو میکشه و بعد باقلقک و ناز و نوازش منو میخندونه و کسالت ها هم بخوشی ختم میشه☺️

? مطالعه وتفریح وورزش فراموش نشه?

? شرایط آقاتونو درک کنین من مهمونیهای شبانه رو بخاطر آقامون حذف کردم چون صبح زود سرکار میرن نمیخوام اذیت بشن و اگه خیلی ضروری باشه زود میریم و برمیگردیم تا عشقم استراحت لازمو بکننو پرانرژی سرکارحاضربشن ❤️?

? خانمای ناز حتما سعی کنین هنر بیشتر و لطافت زنونتونو حفظ کنین من توی مناسبتها همیشه خودم با آشپزی جورباجور و آماده کردن دسر و شیرینی و کیکای جدید و تزیینش خونوادمو خوشحال میکنم و فقط گاهی کادو میگیرم??

? نکته ی مهم اینکه توی بیرونه خونه و کنار بچه ها مودب و باشخصیت و گاهی محکم و باثباتم? ?
ولی دراتاق خواب یه زن بی حیا و شیطون و بازیگوش و بی پروام ??
جوری که آقامون همیشه میگه تو فرشته ی بهشتی منی ..?❤️?

? همیشه در همه حال هوای شوهرتونو داشته باشین و اونو تو اولویت قرار بدین بارها اتفاق افتاده کاملا حاضرشدم برای مراسم عروسی یا مهمونی دم رفتن حس کردم آقامون دلش شیطونی و *** میخواد (چون گرم مزاجن) و من با کمال میل با چشمکی یواشکی پذیرفتم?و با بچه ها رفتم مراسم و به بهونه ی جا گذاشتن وسایل یا به بهونه ی کار واجب برگشتم و... ??
بعدا دوتایی بعده حموم و شیطونی رفتیم مهمونی یا عروسی و چقدرآقامون شارژ شده چقدرم خاطره ی خوبی شده برای دوتامون ???

? هروقت پول تو جیبی یا مخارج خونه اضافه اومده پس‌انداز کردم و سر فرصتی که پول لازم باشه براش برگردوندم و چقدر خوشحال شده و بارها دستمو بوسیده ☺️

? ولی با اینحال اگه پریود باشم یا کسالت داشته باشم تا دوسه روز فقط استراحت میکنم و خودمو برا آقام حسابی لوس میکنم اونم همه جوره هوامو داره ?? فقط که نباید ما عشق بدیم باید یکمی هم مهلت بدیم آقامونم تلاش کنن دیگه???

بازم از ایده هام براتون میگم ممنونم از همگی❤️?

✍ بهترین زوج ، زوجی هستن که در هنگام *** ، برده و کنیز باشند و غیر *** پادشاه و ملکه باشند .

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

✅ جلب توجه مرد به ظاهر زن ?

یکی ایده برای خانومایی که میگن هرچقد هم به خودمون میرسیم به چشم شوهر نمیایم :

وقتی لباس شیک و کفش پاشنه بلند پوشیدی، ارایش کردی، عطر ملایم زدی و به موهات یه کوچولو حالت دادی و شوهرت بی تفاوت بود برو جلو آینه خودتو قروتاب بده و در همین حین قربون صدقه خودت برو که شوهرت بشنوه

مثلا بگو قربون خدا برم هر چی خوشکلیه تو دنیا داده به من، ببین موهام چقد تازه و... شاید اون موقع شوهری چیزی نگه ولی بعد که حواستون نباشه یواشکی نگات میکنه و شاید حتی زل بزنه بهتون...

خب بعضی مردا بیشتر سمعی هستن تا بصری مثلا اگه یک نفرو هر روز ببینم شاید بهش دقت نکنن ولی اگه شما مثلا از اندامش تعریف کنین همیشه تو ذهنش میمونه و حواسش رو اندام طرف متمرکز میشه?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه و تغییر مثبت در زندگی ?

سلام ب همه خانومای گل
ایشالا ک همه خوب و خوش باشین ????

خواستم یکی دیگ از تجربهامو براتون بگم
چن روز پیش عروسی دوستم دعوت بودیم و آقامون از صبحش میگف اصلا و ابدا عروسی نمیریم اصلا بش فکرم نکن ?

من شرو کردم ب غر زدن و گریه زاری ولی وض بدتر شد و لج افتاد گف ک حالا اینطوری میکنی ب هیچ وج نمیریم ?
منم حسابی ناراحت بودم و نمیدونستم چیکار کنم! ? باهاش سرسنگین شدم و یاد کانال شما افتادم ک یه دوستی گفته بود 1001بار ذکر یاودود جواب میده

منم پناه ب خدا بردم و شروع کردم ب ذکر گفتن و نیت کردم ک سوره طلاق و مزمل رو بخونم ? ولی راستش اصلا امیدی نداشتم ک بشه..
ولی باورتون نمیشه همین ک ذکرو تموم کردم یه ساعت بعدش همسری گف اگ بریم عروسی چن ساعته برمیگردیم ??

واای دیوونه شدم از خوشحالی و پریدم بغلش و کلی قربون صدقش رفتم ?
(اونموقع هنوز سوره هارو نخونده بودم ک بعدش خوندم)
رفتیم عروسی و همه چی عالی بود برعکس همیشه اصلا بهم گیرم نداد ?
فرداشم دوستام اومدن خونمون بازم کاری نداشت ? امروزم با مامان اینام بیرون بودیم ب پیشنهاد خودش ?

اینکارا شاید برا شما عادی باشه ولی من اینارو همه با دعوا برام انجام میداد ولی الان انگار معجزه شده ?

خداکنه همینطور بمونه
دوستای گلم یه قدم ب سمت خدا بردارین ببینین چ معجزه ای براتون اتفاق میفته ?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
☘???☘

✳️ #ایده_آشتی

من یه ایده دارم برای وقتیایی که شوهری ازتون عصبیه.
من خودم وقتی شوشو جونم عصبیه و داد میزنه تا میخواد شروع به #دعوا کنه:

? لبامو غنچه میکنم، سرمم میندازم پایین و با موهام بازی میکنم. با لحن بچگونه میگم:
نپسی موخای دخمل کوچولوتو نالاحت تونی؟ داد میزنه.
ارررررههه. میگم دعبا؟ دلت میاد؟ گوناه دالما! دلت بلام بشوژه. خو من کوشولوام بوخودا.

بعد بغلش میکنم. اونم شروع میکنه به خندیدن. میگه قربونت برم. اصن یادم رفت واس چی عصبی بودم دخملیه شیطون و کلی بوسم میکنه.

بالا