استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#ترفند_زنان_باهوش

❌هيچكس از خودتان مهمتر نيست

??خودتان را در اولویت قرار دهید
بدانید بانوان در خانواده نقشی محوری دارند.

?اگر حال شما خوب باشد،حال همه خوب است.???پس به خودتان اهمیت بدهید.

❌آنچه باید در اولویت زندگی تان قرار دهید توجه به سلامت خودتان است.

??برای خودتان زمان بگذارید.
به عنوان مثال اگر احساس می کنید که رنگ كردن موهايتان حالتان را خوب می کند،

این کار را انجام دهید.مهم نیست دلتان چه می خواهد، نیازهای شما مهمترین چیز است و نباید برای برطرف کردن آنها شرمنده باشید.

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

من دوازده ساله که ازدواج کردم تا حالا برا شوهرم نرقصیده بودم حقیقتش خجالت میکشیدم درصورتی که رقصم بلدم

شوهرم به خاطر کار یک ماهی ازم دور بود شهر دیگه ، منم از تجربیات دوستان استفاده کردم و رقصیدمو از خودم فیلم گرفتم برا شوهرم فرستادم
باور نمیکردم اینقده خوشحال بشه و بگه بهت افتخار میکنم حتی روزی چندبار نگاه میکنه رقصمو

خودش میگفت که به بقیه حسودی میکرده که رقصشونو میدیده غافل از اینکه من این هنرو استعداد خودمو از شوهرم پاره تنم دریغ میکردم

خواستم بگم شماهم امتحان کنید اگه مثل من خجالت میکشید جلو روش برقصید فیلمتونو بفرستید اینم بگم با یه آرایش قشنگ و لباس زیبا
فکرکنید تو عروسی هستید بعد براش بفرستین و عکس العملشو ببینید

من که شرمنده شوهرم شدم بس که ازم تعریف کرد یه چیز دیگه حتما حرف دلتونو به هم بگید نذارید تو دلتون بمونه اگه شوهرم به من میگفت که دوست داره براش برقصم زودتر از این براش این کارو میکردم نه بعد از دوازده سال بفهمم دوست داره

عزیزان صبر و گذشت تو زندگی خیلی مهمه یه ایده معنوی هم بگم اینکه وقتی میخوایین غسل کنین تو نیت غسلتون غسل صبروآرامش و غسل توبه هم نیت کنین میدونین که با چند تا نیت میشه غسل کرد
✍ هنر رقص را یاد بگیر و برای شوهرت اجرا کن که این از #عبادت بالاتر است

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#همسرانه ?

#سیاستهای_همسرداری

به همسرتون بگید: "نمیتونم بهت فکر نکنم"
این جمله مخصوصا وقتی همسرتون ازتون دوره بسیار موثر

این جمله ی کوچولو غوغا به پا میکنه
و بهش میفهمونه که چقدر دلتنگش هستیم
لازم نیست دائم بهش بگید
« دلم برات تنگ شده» تا بهش بفهمونید،
همین یه خط همه چیزها را درست میکنه.

حالا یه چیزه دیگه میگم،

میخواید قند تو دلش آب کنید
یه پیامک بزنید و بنویسید...:
« آخه تو با من چه کردی؟؟ نمیتونم بهت فکر نکنم »

بزن ببین چی جواب میگیری ??

? ?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
‍ #ایده_دلبری

این عکس رو برای صفحه ی قفل گوشیتون انتخاب کنین و همسری هر وقت بخواد بره سرگوشیتون وازتون بخواد رمزشو بگید تابراش باز بشه، اشاره کنین به عکس رو صفحه که نوشته??
((صفحه قفل است،مرا ببوس تاباز شود))
ایشونم شمارو میبوسه و شما قفل گوشیتو بازمیکنی. ??

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#سیاست_های_زنانه
چه کنیم پیش همسر و مادر شوهر عزیز باشیم

در حضور او به پسرش احترام بگذارید و این را بدانید که با اولین بی احترامی به شوهر آنهم در حضور مادر شوهر،به او نشان دادید که اختلاف دارید و به او اجازه دادید که در زندگی خصوصیتان دخالت کند.

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
?

از نق زدن مداوم به همسرتان خودداری کنید.
سعی کنید سر شوهرتان داد نزنید.

شوهرتان می تواند به تنهایی با همه چیز مبارزه کند ولی نمیتواند داد و فریاد های شما رو تحمل کند!

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

✅ ایده متن

واسه خانومایی که شوهرشون میگن پیرشدیم یا موهامون سفید شده ?

((خدا عمری بدهد
پیر شدنت را نظاره گر باشم
غر زدنت را
موهای کم پشت سپیدت را
نگاه مهربانت از پشت عینکت را
چال گم شده زیر چین و چروکت را
میینی
من تا کجا خودم را با تو تصور میکنم
کنارت میمانم
تا ثبات کنم که
با تمام اینها هم زیبایی...))

شوهر من امروز صبح تو اینه خودشو نگاه میکرد گفت موهام سفید شده منم این متنو. فرستادم براش
اونم کلییی ذوق کرد و خوشحال شد ?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
پنج نشانه‌ از دست‌ دادن احساس عشق

۱.میل جنسی به همسر کاهش پیدا می‌کند

۲.فانتزی زندگی بدون او را در ذهن می‌پرورید

۳.به‌تدریج بیرون‌رفتن‌های تنهایی‌تان بیشتر می‌شود

۴.احساس تنهایی می‌کنید

۵.از جای دیگری نیازتان به عشق را برآورده می‌کنید، بدون اینکه حتی خودتان متوجه شوید

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
?بانو همسرت را اسير خودت کن

?‍♀️خانم ها باور کنید
?‍♀️یک لباس مرتب و خوشگل
?‍♀️یک آرایش ملایم و یک عطر خوشبو
?‍♀️قبل از آمدن همسرتان
?‍♀️یک استقبال گرم و با لبخند و مهربانی
?‍♀️یک نوشیدنی گرم یا خنک بسته به علاقه شوهرتان
?‍♀️موقع آمدنش به خانه معجزه می کند.

#زناشویی

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
در انتخاب همسر
انتخاب کننده باشید
قبل از انتخاب همسر بدبین باشید بعد از انتخاب خوش بین باشید
باهم روشن حرف بزنید در جلسه خواستگاری

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
خدا ستار العیوبه ولی خواهر شوهر....?
هیچ وقت راز ها و عیب هاتون رو پیش خانواده شوهر نگید .با تچکر?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
تو مراسم ها و زمان های خاص مثل عید و شب یلدا که قراره برید بیرون اگه کسی از اقوام شوهر ازتون پرسید (فلان روز کجایین ؟ بگید نمیدونم والاااا ولی اخرش تهش ختم میشه به خونه مادر شوهرم(با خنده)اینجوری نه طرف مقابل ازتون میرنجه هم اینکه به خانواده همسرتون هم سر میزنید

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
کسی ک همش منم منم میکنه و از خودش زیاد تعریف میکنه رو زیاد تحویل‌نگیر ...تاکسی خالی ‌بوق زیاد میزنه

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
همیشه تو جمع های خانوادگی با کلمات قلمبه سلنبه حرف بزنید اینجوری خودتون رو با دانش نشان میدهید

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#سیاستهای_رفتاری

خودتان را نجات دهید :

?آهنگهای #منفی گوش ندهید...
فرقی نمیکنه چه مجاز چه غیر مجاز، جملاتی که #زندگی برایم مرگ شده و خیلی جملات #مایوس کننده ، که در بعضی از آهنگهاست ، بسیار مخربه،چون تک تک این واژه های #منفی در ناخودآگاه شما مینشیند.

به دنبال سوالات #منفی نروید چون ذهنتان نیز به دنبال جوابهای #منفی می رود مثلا چرا من این قدر بدشانسم؟

چرا کارهایم خوب پیش #نمیرود ؟چرا همیشه #ترکم میکنند؟ وبسیاری از این سوالات #منفی که سودی برایتان نخواهد داشت در عوض سوال های مثبت از خودتان برسید تا جواب های مثبت بگیرید بپرسید که چه چیزی #خوشحال ، موفق وجذابتان میکند بقیه را به ذهن بسپارید.

نیاز نیست که پاسخ دهید #ذهن ناخودآگاه به دنبال جواب مثبت میرود وچیزهایی را پیدا میکند که برایتان خوش آیند است....

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
‏#ایده_متن ویژه روز بارانی‏
خبر ..یه خبر مهم

بعدش اینو بگید :‏
توی این روز بارونی درصد عشق کل زوج های جهان رو بررسی کردن شما نفر اول شدی ... حالا اگه از سازمان جهانی عشاق ‏اومدن و گفتن چرا این همه عاشق خانمتون هستید و مگه چه خصوصیتی داره چی میگی؟؟؟؟

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#سیاست_زنانه

#انتقاد_از_همسر

وقتى ميخوايد همسرتون رو نقد كنيد؛ يا با يه تصميم و يا نظر مخالف هستند، اول يه قسمتى از حرفشون كه درسته رو تاييد كنيد و بعد حرف خودتون رو هم بزنيد.

❌اگر با مخالفت شروع كنيد مقاومت ايجاد ميشه و حتى طرف مقابل ديگه دلايل شما رو نمى شنوه!

?بهتره اول تاييد كنيد تا مقاومت بشكنه احساس نزديكى به وجود بياد و بعد نظرتون رو بگيد و توضيح بديد. اينجورى پذيرش حرف شما بالاتر ميره و زودتر نتيجه مى رسيم. بدون بحث و ناراحتى

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

ایده دلبری ??

دیروز اقایی اومد دنبالمو اومدم خونه مادرشوهرجون

صب اقایی تعطیل بودو سره کار نرفت وقتی از خواب بیدارشدم دیدم اقایی هنو خوابه با خودم گفتم چیکارکنم چجوری بیدارش کنم اخه حوصلم سررفته بود ?

ک ی دفعه ی فکری ب ذهنم رسید?
رفتم توی اشپزخونه و خیارو خیلی خوشگل بریدم و ی گوجه برداشتم توشو خالی کردم و بعدش پوستشو شکل قلب بریدم با حبه های پنیر توی ظرف تزیین کردم و نونو هم ب شکل قلب بریدم و همه رو توی سینی خیلی خوشگل چیدم?

روی ی کاغذ‌ قرمز که از قبل شکل قلب بریده بودمو توی کیفم بود ی متن نوشتم و گفتم تابی نهایت دوستتدارم اقاییم و پایینش نوشتم صبح بخیر زندگیم و کاغذو گذاشتم توی سینی و سینیو گذاشتم کنارش?

گوشیموبرداشتم واومدم بیرون بهش زنگ زدم تا بیدار شه ?
نمیدونین اقایی چقدددد خوشحال شد ? نشست صبحونشو نوش جان کردو اومد بیرون لپمو بوسید? و گف نمیگی با این کارات یهو غش میکنم؟??

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
.

?⁩⁩یک مرد، در ساده ترین شکل ِرفتاری خودش، اگر سه چیزی که زیرزیرکی دوست دارد و هیچ وقت به آن اعتراف نمیکند را در زنی نبیند، رام ِآن زن نخواهد شد.

?«رابطه جنسی»

?«تنوع طلبی»

?«قدرت»

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#خانومها_بخوانند

? مردها چه زن هایی را #ترک می کنند؟

☝️زنان #توجه_طلب (هیسترونیک)
زنانی هستند که دوست دارند مورد توجه واقع شوند، دلشان می خواهد گرم و قدرتمند به نظر برسند در صورتی که به شدت در پشت صحنه، یخ زده اند.

✌️زنان مهرورز #حمایتگر
این گروه از زنان، مردان را با کودکان خود، اشتباه گرفته اند. دلشان می خواهد مانند یک مادر، شش دانگ مراقب شوهر خود باشند.

✌️☝️ زنان #بچسب (سریش)
این گروه از زنان، به شدت گیر می دهند. در محبت و بی محبتی، افراط می کنند. دلشان می خواهد همه جا به همسر خود منگنه شوند. این گروه از زنان گاهی آن قدر در مهرورزی افراطی هستند که مردان را از خود دور می کنند.

✌️✌️ زنان #شکاک
این گروه از زنان به طرز شگفت انگیزی به همسر خود شک دارند. به طور مداوم در جست وجوی نشانه ای از خیانت، هستند. این زنان بدون مقدمه به دنبال مردشان راه می افتند و او را تعقیب می کنند.

?زنان #مردنما
این خانم ها، دوست دارند کارهای مردانه انجام دهند و به طرز عجیبی از ظرافت زنانه، دور مانده اند. مردانی که با این گروه زندگی می کنند؛ مردانگی خود را از یاد می برند.

بالا