بسته شد

Guest
مگه خیانت می‌کنه یا سر و گوشش میجنبه؟
نه بچم همش داره کارمیکنه زندگیشو جم کنه
زیادانلاینم نمیشه
ولی خب اونکه زیادوقت نداره چه لزومی داره یه سریارو فالو یا اکسپت کنه اونکه میدونه من حساسم?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
نه بچم همش داره کارمیکنه زندگیشو جم کنه
زیادانلاینم نمیشه
ولی خب اونکه زیادوقت نداره چه لزومی داره یه سریارو فالو یا اکسپت کنه اونکه میدونه من حساسم?
الان هر چی بیشتر فالور داشته باشی بیشتر کلاس داره حساس نشو ?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
وقتی شوهرت میخواد چیزی برات بخره نگو نداری عیب نداره!حالا بعدا!ذوق کن حتی اگه اون چیز رو لازم نداری و کم کم خواسته های اصلیت رو با ذوق و شوق بگو بعد ازش تشکر کن .
هیچ وقت نپرسید چقدر شده و حتی به فاکتور نگاه نکنید

Saraaa

Guest
زندگی با خانواده همسر مثل بازی مار و پله میمونه تا بیای خوبی کنی و تو دلشون جا کنی یه مار نیشت میزنم و برت می‌گردونه خونه اول .پس تا میتونید از زندگی و معاشرت با خانواده همسر دوری کنید ??
ببخشید ولی این اصلا سیاست درستی به نظرم نیست، درستش اینه که بگیم اعتدال و احترام را همیشه نگه دارین و اگر میخواهید تو دل همسرتون باشین از خانوادش هیچ وقت بد گویی نکنین

آخرین ویرایش:

Saraaa

Guest
دوستان هر جا سوال داشتید بپرسید ?
راستش الان تو دستم سرم هست و حوصله تایپ ندارم سوال کنم? ولی برخی از نظراتون نه تنها سیاست نیست ، بلکه به نظرم درست هم نیست. این مطالب را از تجربه میگین یا جایی خوندین؟ میشه بدونم چند سالتون و آیا متاهل هستین ؟

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
راستش الان تو دستم سرم هست و حوصله تایپ ندارم سوال کنم? ولی برخی از نظراتون نه تنها سیاست نیست ، بلکه به نظرم درست هم نیست. این مطالب را از تجربه میگین یا جایی خوندین؟ میشه بدونم چند سالتون و آیا متاهل هستین ؟
سلام عزیزم خدا بد نده ?ایشالا بهتر میشی
نه از تجربه های بقیه میگم خودمم مجردم

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
ببخشید ولی این اصلا سیاست درستی به نظرم نیست، درستش اینه که بگیم اعتدال و احترام را همیشه نگه دارین و اگر میخواهید تو دل همسرتون باشین از خانوادش هیچ وقت بد گویی نکنین
زندگی کردن منظورم اینکه تو یه خونه و ساختمون زندگی نکنن .این درسته واقعا .و اینکه تو پست های بعدی خیلی با جزئیات بیشتر این مسئله رفت و آمد رو توضیح دادم اینجا کلی گفتم ?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
تو زندگی مرد باید پادشاه باشه و زن وزیر ،اون پادشاه به ظاهر داره پادشاهی می‌کنه ولی در اصل حکو.مت دست وزیره?

بالا