استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

یه ایده دارم برای خانوم هایی که شوهرشون موقع *** حتما باید فیلم پورنو ببینند

من خودم همین مشکلو داشتم چندبار بهش گفتم من خوشم نمیاد نگاه کنم ولی با مهربونی و بعد هم یه بار بهش پیشنهاد دارم بریم جلوی آینه و خیلی عالی بود?

البته سعی کنید همه ی حرکاتتون رو با نازوآهسته باشه و خجالتتون رو بزارید کنار و فقط به لذت بردن و لذت دادن فکر کنید.

الان خداروشکر دیگه اسم اون فیلمهارو نمیبره
امیدوارم ایده ام به درد دوستان بخوره?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

یک روز ک همسرم سرکار بودن منم دوش گرفتم و ی ارایش غلیط کردم ?با ی رژ بنفش ?سایه ی مشکی و لباس زیر ست سفید پوشیدم? و روشون یکی از پیرهن های سفید آقایی رو تن کردم (البته نا گفته نماند ک دو دکمه بالا و یکی از پایین رو باز گذاشتم )

ی کفش پاشنه دار سفید و پابند هم بستم و موهامم گوجه بستم . ی تتو برچسبی هم روی رون پام زدم.
عینکم زدم و خیلی شیک ی برگه گرفتم دستم و تو جیبمم ی خودکار گذاشتم . اگه توی خونه گوشی پزشکی هم دارید استفاده کنید خیلی خوب میشه .

ناگفته نماند اقا اومد درو باز کردم و تا قبل از این ک بیان بالا رفتم نشستم تو اتاق رو صندلی و پامو انداختم روی پام . اول وقتی همسری اومد فک کرد دارم درس میخونم اومد داخل و اینجوری شد ? بعدشم اینجوری ? و اومد سمتم و گفت چه خوجمل شدی ?
و من گفتم ک تایم ویزیتتون ساعت چهار بود شما ساعت چهارو نیم اومدید و گفت ک عذر میخوام خانوم دکتر .

خلاصه نا گفته نماند ک نشوندمش روی صندلی و شرو کردم معاینه کردن

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#خانومها_بخوانند

❤️خانم خونه به همسرت بیش از اندازه بدبین نشو و گیر نده???

گاهی #مردهایی را دیده‌ایم که وفادار بوده‌اند، اما به این دلیل که همسرشان بی‌اندازه آنها را #متهم به #خیانت کرده است، آگاهانه دست به خیانت زده‌اند. این مردان به نقطه‌ای رسیده‌اند که همان #ضرب‌المثل معروف ماست: «آش نخورده و دهان #سوخته.» پس فکر کرده‌اند وقتی اینقدر باید برای کاری که نکرده‌اند متهم شوند، پس بهتر که آن کار را انجام دهند. در واقع #ترس از خیانت همسر باعث شده که بدترین ترس او به #واقعیت تبدیل شود.

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#خانومها_بخوانند

#پیشرفت_کنید

?يك زن هر چه قدر هم که با‌هوش، زیبا و تحصیل کرده باشد، اگر روند #پیشرفتش را بعد از ازدواج متوقف کند، نمی‌تواند یک همسر #ایده‌آل باشد.

❌ مردها دوست دارند همسرشان به دنبال یاد گرفتن چیزهای جدید باشد و حتی بعد از مادر شدن هم آنقدر با زمانه پیش برود که بتواند مایه #افتخار او و فرزندانش شود.

?برای مردهای پر مشغله تنها داشتن یک همسر خانه‌دار و #هنرمند کافی نیست بلکه آنها به دنبال زنی دنیا دیده می‌گردند که موضوعات روز را می‌شناسد و هیچ وقت دست از یاد گرفتن و پیشرفت بر نمی‌دارد.

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#وابستگی_به_همسر

☘یکی از ویژگی هایی که باعث میشه بین همسرها سردی ایجاد بشه وابستگی بیش از حد و دایمیه!

❌اینکه برای هر کاری فارغ از نظر خودتون فقط دنبال نظر و تایید همسرتون باشین
❌اینکه هر وقت حالتون بده راه رهایی اش رو فقط همسرتون بدونید و ازش انتظار داشته باشین درمان همه دردهای روحی و جسمی شما باشه
❌اینکه دایما نق نق کنید همه اینها از شما یه همسر وابسته و غیر جذاب میسازه
☘با این رفتارها خدای نکرده منتظر روزی باشین کا همسرتون برای دور شدن ازتون لحظه شماری کنه !!!

?حواسمون باشه یاد بگیریم رو پای خودمون واستیم، اعتماد به نفس داشته باشیم
?در عین محبت استقلال هر فرد توی زندگی باید حفظ بشه

❌هر چی آقامون بگه و هر چی خانومم بگه مال دوران شیرین نامزدیست!!!!

☘این طور زندگی کردن به مرور خسته و دلزدتون میکنه ؛ با واقعیت و قاطعیت زندگی کنیم.

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#سیاستهای_همسرداری

اگر خونه مادرشوهرتون رفتید و مادرشوهرن باهاتون سرسنگین رفتار کرد و خواستید این موضوع را با شوهرتون درمیون بذارید.

اینجوری بگیم?:

عزیزم میدونم که تمام تلاشت رو می کنی که به من تو خونه مامانت خیلی بهم خوش بگذره

اما اتفاقی که امشب افتاد منو ناراحت کرد
امشب وقتی رفتیم خونه مامانت
احساس کردم اصلا به توجهی نداره
و حتی چند کلمه ای هم با من صحبت نکرد

اینجوری نگیم?:

میدونی چیه همتون مثل هم هستید
حیف من که خودم رو بدبخت کردم عروس خانواده شما شدم،

مادرت که امشب عین ....
وقتی دلش نمیخواد منو ببینه
مجبوری منو ببری اونجا که حال همه رو بد کنه

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#خانومها_بخوانند

❌کدام حرف ها را نباید به شوهرتان بگویید

?ديدي؟ ديدي؟

?با خانواده همسرتان دچار اختلاف شده‌ايد و در خانه مدام براي همسرتان خط و نشان مي‌كشيد؟ تا به حال به اين فكر كرده‌ايد كه او مسئول رفتارهاي ديگران نيست و قرار نيست مدام به آنها براي درست رفتار كردن آموزش دهد؟

? مردها در بسياري از مواقع به‌خاطر اشتباه‌های خانواده‌شان شرمنده مي‌شوند اما وقتي خط و نشان كشيدن‌هاي همسرشان را مي‌بينند و احساس مي‌كنند در دعواهاي زن و شوهري مظلوم واقع شده‌اند، تصميم به انكار اشتباه‌های خانواده خود و جبهه گرفتن در برابر حرف‌هاي همسرشان مي‌گيرند.

?آنها به اين فكر نمي‌كنند كه رفتار خانواده‌شان درست بوده يا نه، بلكه تنها مي‌خواهند در يك جنگ زن و شوهري بازنده نباشند. اگر نمي‌خواهيد حمايت همسرتان را از دست دهيد، شكايت‌هاي هر روزه‌تان از اشتباه‌های خانواده‌اش را بر سرش آوار نكنيد و از او نخواهيد پيغام‌ها و تهديدهاي‌تان را به گوش آنها برساند.

? يك توصيه مفيد براي‌تان داريم. حساب خانواده همسرتان را از او جدا كنيد و تا زماني كه اشتباه‌هایی را در رفتار شريك زندگي‌تان نديده‌ايد، به‌خاطر خطاهاي ديگران او را مجازات نكنيد.

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
چهار اصل ساده که باعث می‌شود در زمان آشنایی متوجه شوید فرد مقابل واقعا قصد ازدواج دارد یا خیر!!!

? فردی که قصد ازدواج دارد، در دوره آشنایی تقاضاهای نامشروع نمی‌کند.

? فردی که قصد ازدواج دارد، این ارتباط را از خانواده اش پنهان نمی‌کند.

? فردی که قصد ازدواج دارد، زمان آشنایی را بیش از اندازه طولانی نمی‌کند.

? فردی که قصد ازدواج دارد علاوه بر معرفی شخصیت خود، سعی می‌کند از طرف مقابل و خانواده‌اش شناخت پیدا کند و تنها به تبادل احساسات و بیان جملات عاشقانه و عاطفی بسنده نمی‌کند.

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#خانومها_بخوانند

❤️مراقب معاشرت هات باش..
با فک فامیل و دوست و اشنات....
همه اونایی که حرفاشون،کنایه و تیکه و زخم زبون و دخالت هاشون،مشاوره هاشون،میتونه تو و روحیت و زیر و رو کنه...

❌محکم باش...

❌نه گفتن رو یاد بگیر...

ارامش خودت، همسرت و زندگیت در نظر بگیر...
اینا یه حرفی میزنن و میرن پی خوشی و زندگی خودشون ولی تو میمونی و زندگیت و یه مغز شسته شده و عواقب اهمیت دادن به حرفاشون و دهن بینی هات...

?یادت باشه که ساعات زندگیت رو به افق آدم های ارزون قیمت کوک نکنی؛
یا خواب میمونی یا از زندگی عقب...

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#خانمها_بخوانند

#تنوع_طلبی_مردان

?خانومای گلم عموماً مردها تنوع طلبند . مخصوصا در مسائل #جنسی ، این که شوهر شما با این حال که زن داره ولی بازم سراغ چیزهای #مستهجن میره این رفتار از یک مرد یعنی این که از شما سیراب نشده و چون شما #تنوع_طلبی اونو ارضا نکردید تشنه است و باعث میشه سراغ چیزهای مستهجن بره تا تنوع رو اون جا پیدا کنه.
??
?البته چنین استدلالی قابل پذیرش نیست ، ولی پسری که به خاطر زیبایی ظاهر و اندام با خانمی #ازدواج کرده یا پسری که ظاهر براش مهمه ولی چشم بسته ازدواج کرده و یا مردی که خانمش به پوشش های #خاص در خونه اهمیت نمیده و تلاشی در این زمینه ها نمیکنه ، بیشتر در #معرض_خطر رو آوردن به تصاویر مستهجن و یا زن های دیگه است .
??
?خانم ها نباید فکر کنند این رفتار آقا که سراغ چیزهای مستهجن میره یعنی این که خانومش رو کلا دوست نداره . این فکر #غلطه و شما از درون مردان خبر ندارید او فقط از شما #سیراب نشده و این تشنگی غلط و عدم قناعت به همسر خودش که از تنوع طلبی او هست اون رو به طرف چیزهای مستهجن میکشند

??
?کاری که شما خانوم باید برای شوهرت انجام بدی اینه :

❌با این حال که شما یک انسانی ولی باید آنقدر برای #شوهرت #متنوع باشی که او از یک نواختی شما خسته نشه و احساس کنه شما هر از چند گاهی به شکل خانوم دیگری در میای تا حس تنوع طلبی اون ارضا بشه و همیشه منتظر یک چیز و یک ایده از شما باشه .
??
?این تنوعی که به خودت میدی باید در تمام جاهای زندگی باشه ، از پوشش شما گرفته تا خیلی مسائل که حتی جنبه ی #جنسی یا حتی احساسی و #عاطفی نداشته باشه.

??
?سرد شدن شما در زمانی که #شوهرتون نسبت به شما سرد شده ، اون رو بیشتر به سمت چیزهایی که شما دوست ندارید سوق میده .کلا در زندگی #زناشویی وقتی یه طرف قضیه #سرد میشه طرف مقابل باید برای #گرم شدن رابطه #پیش_قدم بشه وگرنه فاصله بیشتر و بیشتر میشه و در نتیجه ترمیم آسیب هایی که وارد شده نیاز به وقت و هزینه های بیشتری داره .

??
?بنابراین وقتی می بینید شوهرتون نسبت به شما داره سرد میشه ، به جای #تلافی کردن بی محلی های اون ، #غرور رو کنار بذارید و برای #نجات زندگی زناشویی تون تلاش کنید . البته این قانون فقط مختص شما خانم ها نیست ، گاهی آقایون باید چنین نقشی رو در زندگی ایفا کنند .

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#زندگی_زیر_یک_سقف
#همسرداری

?
? #تکنیک_گوش_دادن

? وقتی به صحبت‌ها و گلایه‌های همسرتان گوش می‌دهید به منظور آنکه نشان دهید به حرف‌های او گوش می‌دهید گاهی بگویید: چه‌جالب، آها، خوب، اِ و ...
? ارتباط کلامی با این واژه‌ها و نیز ارتباط چشمی با همسرتان در حین گوش دادن، بسیار در #آرامش همسرتان موثر است و شما را پناهگاه و سنگ صبور خوبی تلقی خواهد کرد.
? اگر خوب و با توجه به صحبت‌های همسرتان گوش ندهید برداشت او این خواهد بود که او را #درک نکرده‌اید و همین خود عامل گلایه و تشنّج جدید خواهد شد.

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

سلام دوستان عزیز

میخواستم راجع به هنر سکوت بجا و سخن بجا چند تا نکته بگم شاید بدرد بخوره اگر کسی هم تجربه در این زمینه داره ممنون میشم بذاره

اول این که هر کسی رو آنالیز و تجزیه تحلیل کنین بعد رفتارتون و صحبتاتون رو مدیریت شده اجرا کنین

مثلا" اگر خواهر شوهر مادر شوهرتون از اونایی هستن که مُدام میخوان ازتون حرف بکشن

مثال: فلان لباستو چند خریدی ؟ خاطرم نیست
جهیزیت چقدر شد ؟ والا نمیدونم خانوادم خریدن
زنگ میزنن میپرسن کجایی ؟ بیرونم
پس شماها کجایین ۲روزه میایم خونتون نیستین ؟ زیر سایه شما ( زیر آسمون خدا )
پس کِی میخواین بچه بیارین ؟ هر وقت خدا بخواد
و.....
سر بسته ، گنگ و مبهم جواب بدین

با جاری اصلا" صمیمی نشید ، حرف هم ببر و بیار نکنین
به هیییییچ عنواااان جلوی خانواده شوهر ذره ای با همسرتون بحث نکنید هیچ وقت نشون ندید قهرید
داغ دعوا و بحثتون رو به دلشون بذارید

اگر خانواده شوهرتون جلوی شما دارن با همسرتون بحث میکنن اصلا" خودتون رو به دفاع از شوهرتون وسط نندازید
شوهرتون خودش باید جواب بده

?

اگر در مورد مسائلی از زندگیشون از شما نظر خواهی کردن نه خوب بگید نه بد
مثلا" میپرسن : به نظرت کاغذ دیواریمونو طلایی بزنیم بهتر نیست
شما بگید : هر جور خودتون صلاح میدونید

تو خونه مادر شوهر یه تعارف بزنید : کمک نمیخواین ؟ بعد که رفتین کمک فقط کمک کنید اونم مختصر و مفید نه که همه کارارو بکنید و اونام مثه طلبکارا بیشتر ازتون انتظار داشته باشن
اگه مادر شوهر جلو همسرتون چیزی بهتون گفت شما سکوت کنید و بذارید شوهرتون هم ببینه رفتار مادرش با شمارو هم خودش به دفاع از شما بربیاد

درد و دل به هیچ عنوان پیش قوم شوهر نکنییید !
هر از چندگاهی تلفنو بردارید زنگ بزنید مادر شوهر کُلی زبون بریزید و از احوالش جویا شید

اگه از دست مادر شوهر و خواهر شوهر ناراحت شدید و یا حرفی زدن که جواب تو آستین نداشتین به شوهرتون ربطی نداره بیاین خونه فکراتونو بکنید تلفنا بردارید و خیلی راحت بگید مادرجون من امروز از شما دلخور شدم بابت فلان رفتار البته میدونم که شما اونقدر فهمیده هستید که .....
اول و آخرش کلی زبون بریزید ولی حرفتونم بزنید
هِی نرید به شوهر بدبختتون غُر بزنید
و.....

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

1⃣ خانومای گل اینک میگن خیلییی مراعات شوهرتونو کنید زیاد هم درست نیس ‌. بقول قدیمیا زنی ک خرج نداشته باشه ارج نداره.
بهتره درحد تعادل باشید و ی چیزایی هم بره خودتون بخواید چون اگ خیلی مراعات کنید بعد ک ی چیز از اقایی بخواید ایشون فک میکنن خیلی چیز بزرگی خواستید و منت میزارن سرتون ک اینو برات گرفتم ولی اگ ب اندازه نیاز و در حد تعادل ی چیزایی از اقاتون بخواید بهتره و میفهمه ک بیشترباید ب نیازهای مادیتونم اهمیت بدن ?

2⃣ خانومای گل مردا دوس دارن همیشه جلوی دیگران ی پادشاه باشن و ب دیگران ثابت کنن ک ب خانومشون هرچی بگن خانومشون قبول میکنه و بزرگ خونه ایشونه.
پس همیشه جلو دیگران اقاتونو سربلند کنید و ازشون اطاعت کنید ، ازشون تعریف کنید هرچی خواستن زود بگید چشم الان میارم. اینجوری هم ارزشتون پیش اقاتون بیشتر میشه هم تو خلوت و تو خونه شما میشید ملکه و هرچی امرکنید اقایی انجام میدن ??

3⃣ عزیزای دل وقتی اقاتون میگ دوس ندارم اینجوری بگردی قبول کنید. خودتونو بره فامیل و دیگران زیبا نکنید بلکه همیشه باید برای اقاتون زیبا باشید. تو خونه خیلی ارایش کنید و خوشگل باشید ولی بیرون بیشتر سعی کنید جوری ک اقاتون دوس داره بپوشید و بگردید.

4⃣ هیچ وقت از خانواده اقاتون بد نگید حتی اگ اقاتونم از خانواده خودش ناراحت بود و بهتون گفت شما از اب گل الود ماهی نگیرید و راجب خانوادش بد نگید چون اونا خانوادشن و بعد چن وقت اشتی میکنن و شما ادم بده میشید.
اگ از خانواده اقاتون خیلی دلگیر بودید حداقل وقتی اقایی درددل کرد و راجب خانوادش بد گفت شما ازشون طرفداری نکنید و فقط ب حرفا گوش بدید و سرتونو تکون بدید و بگید شما گذشت کن اقایی شما ببخش. اینجوری هم پیش اقاتون ارزشتون بیشتر میشه و هم دلتون خنک میشه ک اینجوری راجب خانوادش بد گفته?

5⃣ ی قانون بزارید تو خونه و بگید باید همیشه قبل خروج از در خونه و بعد ورود از در حتمااا باید بوسم کنی و ی جریمه هم بزارید ک اگ بوستون نکرد باید براتون ی هدیه بگیره?اینجوری محبت بینتونم زیاد میشه و اقایی میفهمه ک همیشه باید بوستون کنه?

6⃣ وقتی میخواید چیزی بخرید و باهم تفاهم ندارید و شما از ی چیز خوشتون میاد و اقایی از ی چیز دیگ دعوا راه نندازید و با ارامش دلایل انتخابتونو بگید و بعد با سیاست بگید اقایی ب نظرم این انتخاب خیلی خوبه و مثلا این مانتو بیشتر بهم میاد و جلوی اقامون خوشگل تر دیده میشم ولی بازم هرچی اقامون صلاح بدونه همونو میخرم چون خواسته ی شما برام خیلیی مهمه?
اینجوری اقاتونم میفهمه منظور شمارو و میفهمه ک خواسته ی شما هم باید براش مهم باشه و دراخر همونی ک خودتون خواستید و براتون میخره? اقایون از لجبازی خوششون نمیاد و اگ لجبازی کنید و گیر بدید بدتر لج میکنن و دیگ اجازه نمیدن اون چیزی ک میخواید و بخرید?

7⃣ خانومای گل اگ دوس ندارین اقاتون همش با دوستاش بگرده شما ی دوست بشین براش.
مثلا اگ دوس داره جایی بره شما همیشه باهاش پایه باشید و هی نگید اخ کمرم درد میکنه اخ پام دردمیکنه اینجوری خب معلومه شمارو ول میکنه میره با دوستاش میچرخه.
خلاصه تو همه جا باهاش پایه باشید ک در کنارتون بهش خوش بگذره ?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
8⃣ اگر میخواید ناز کنید همش نگید اخ سرم درد میکنه، حال ندارم، دارم میمیرم? اینجوری ی مدت نازتونو میکشه ولی بعد ی مدت براش عادی میشه. بهتره دردای سطحیتونو زیاد نگید ک واسش عادی شه و وقتایی ک خیلی درد دارید بگید ک براش تازگی داشته باشه و همه کارکنه برای خوب شدنتون?

9⃣ همیشهههه خونتون تمیزو غذاتون اماده نباشه?بعضی اوقات مثلا در ماه ی بار بزارید وقتی اقایی اومد خونه ببینه خونه شلوغه و شما خسته بودید و حال نداشتید جمع کنید بزارید بدونه ک شما هم ب استراحت نیازدارید و بعضی اوقات غذا درست نکنید و بگید اقایی خانومت خیلی خسته بود میشه شام بیرون مهمونش کنی بریم ی شام عاشقانه و دونفری ب یاد قدیما بخوریم?

? سعی کنید هرروز حموم برید خانومای گل و همیشه تمیز و مرتب باشید و بوی بدی ندید‌‌. و همیشه از ی عطر خاص خودتون استفاده کنید ک بدونه اون عطر همیشه بوی شماست و هرجا هم اون بورو حس کرد یاد شما بیوفته. هی هر روز عطرای متفاوت نزنید ??

1⃣1⃣ بعضی اوقات لباسای اقایی رو بپوشید. مثلا شلوارش یا پیرهنش یا شلوارکش. اینجوری وقتی از سرکار میاد و شمارو میبینه اینجوری میشه? و بعد دلش ضعف میره ک خانوم کوچولوش الان تو لباسای اقاشونه??

2⃣1⃣ همیییشههه هرچیی ک بود ب استقبال اقاتون برید و درو خودتون براش بازکنید و زود بگید بدو رمز ورود و بزن تا نزنی اجازه ورود صادر نمیشه? رمز ورودتونم همون بوس انتخاب کنید? بعد ک بوستون کرد بگید رمز ورود صحیح میباشد بفرمایید داخل? فقط وقتایی ک حالتون زیاد خوب نیس و مریضید ب استقبالش نرید و بزارید بترسه و نگران شه و پیش خودش بگه یعنی چیشده ک خانومم امروز نیومده استقبال اقاشون?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

یه تجربه داشتم برای دوستانی که همسرشان از کلمه دوستت دارم، کم استفاده می کنند، و کلا زیاد اهل عشق ورزی کلامی نیستند.

من ۲۹ ساله و آبی ترین آرامش زمینی ام ۳۰ ساله هستند. و یک ساله که عقدیم.
همسرم مرد مهربانی هستند اما مثلا شاید یک ماه یا دوماهی یک بار دوستت دارم می گفتند، ولی توی پیام معمولا بیشتر می گفتند‌.

خلاصه من از این موضوع ناراحت بودم وقتی دعوا می کنیم معمولا بیشتر از ده دقیقه طول نمیکشه و زود از دلم بیرون میارن،
تصمیم گرفتم یه بار که بحثی پیش امد و داشت نازم رو می کشید از فرصت استفاده کنم و گله کنم که محبت کلامیش کمه،

اما به خودم گفتم صبر کنم شاید موقعیت بهتری پیدا کنم، خلاصه چند ماه تحمل کردم تا چند شب پیش داشتیم بهم پیام میدادیم، همسرم برای اولین بار با تشویق های من روزه گرفته بود، من داشتم ازش تعریف و تمجید میکردم، خصوصیات خوبش رو براش نوشتم، تقریبا هفت الی هشت مورد براش نوشتم و همسرجانم خیلی خوشش امده بود،
بعدش بهش گفتم علی جان تو خیلی خوب و مهربون و با محبتی ولی محبتت رو به زبون نمیاری، مثلا یادم نیست آخرین بار کی بهم گفتی دوستت دارم،

گفت من به موقع میگم، اگر زیاد بگم بی مزه میشه، و برات تکراری، منم حدیث پیامبر رو براش گفتم که فرمودند :
" اگر مردی به زنش بگوید من تو را دوست دارم این جمله هرگز از ذهن زن خارج نمی شود."

بعد همسرم با تعجب پرسید هیچ وقت هیچ وقت؟ منم گفتم هیچ وقت نه تکراری میشه براش ، نه از ذهنش میره ، بلکه همه ناملایمات زندگی رو راحت تر تحمل میکنه، انگیزه میگیره و ...

خلاصه بعد از اون پیام هر وقت پیام میدیم همسرم راحت عشق ورزی میکنه، و توی گفتن دوستت دارم خلاقیت به خرج میده برام، من از این خلاقیتش تعریف میکنم و تاییدش، و باعث شده خلاقیت های بیشتری به خرج بده.

مثلا اسمم رو صدا میکنه، میگم جانم، میگه راست میگن؟ میگم چی رو؟ میگه این که علی خیلی دوستت داره؟ یا حتی داریم باهم تلفنی صحبت میکنیم و خداحافظی می کنیم، وقتی یادش میره دوستت دارم بگه دوباره در حد چند ثانیه زنگ میزنه میگه دوستت دارم.

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

سلام و خسته نباشی یه ایده دارم برای خانم هایی که شوهرشون نمیگه دوست دارم.

بشینید براش قصه بگین مثلا یکی بود یکی نبود یه روزی سه تا دوست به اسم ؛ عشق ، محبت و دوست دارم ؛
داشتن باهم میرفتن که یهو اسم سومیه??? ، اسم سومیه چی بود اقاجون ؟

و ایشون هم میگن دوست دارم
بپرید بغلش کنید و بگین منم دوست دارم عشقم?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
‍ #همسرانه?

به دنبال فرصتي باشيد كه همسرتان را تاييد كنيد.

با اين روش هميشه با استقبالي گرم و گيرا مواجه مي‌شويد.
با تكان دادن سر و استفاده از كلمات تاييد كننده ، گفته‌هاي همسرتان را تایید کنید.

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#هردوحرف زدن #خصمانه ممنوع⛔️

مثل اینکه بگوید

❌ "صد بار بهت گفتم"
❌ "حقته"
❌ "چرا رفتی؟"
❌ "چرا گفتی؟"
❌ "کجا بودی تا حالا؟ "

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
?بانوی قرررری?
#سیاست_خانومانه

شوهرتون رو به خودتون #وابسته کنید.
اگر مردی از سمت همسرش #شاد شود نسبت به آن زن احساس وابستگی شدیدی پیدا می‌کند
به نحوی که دیگر نمی‌تواند نبودن آن زن را در ذهن خود مجسم نماید.
? برایش جشن تولد بگیرید
?در جمع از او تمجید کنید
?برای خانواده‌اش احترام قائل شوید،
?غذای مورد علاقه‌اش را بپزید
?خلاصه به هر #ترفندی که شده خوشحالش کنید.
" خوشحال کردن او مساوی است با
وابـسته کـردنش نسـبت به خـودتان "

? ?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
ی تجربه دیگه این ک اقایی من هیچ وقت بهم پول توجیبی نمیداد ولی همه چیز برام میخرید یا جایی برم بهم پول میداد.

ولی من واقعا دوس داشتم پول توجیبی داشته باشم هفتگی هرچقدر ک باشه هرچی هم بهش میگفتم انگار ن انگار میگف همه چی ک برات تهیه میکنم دیگه نیازی نیس پول داشته باشی .

ولی ی روز خیلی مظلومانه بهش گفتم شوهر جان من خیلی دوس دارم وقتی با دوستام یهویی یا اتفاقی میرم بیرون چن تومنی تو کیفم باشه تا جلوی اونا خجالت زده نشم گاهی وقتی بیرونم از ی چیزی خوشم میاد و دوس دارم همون لحظه داشته باشمش ولی وقتی پولی ندارم نمیتونم تهیه کنم. اگه تو بهم پول توجیبی بدی دیگه دل خانومت برای این چیزای کوچیک نمیگیره...

این جملاتو خیلی اروم بگین و سعی کنین کشیده حرف بزنین من با موهام بازی میکردم و لبامو غنچه میکردم و میگفتم بهش

اقاییم اون لحظه هیچی نگف فقط خندید گف چشم ولی در کمال ناباوری دیدم بعد از ظهرش پول اومد تو حسابم و پیام داد اینم هفتگی خانوم جانم
نمیدونین چقد خوشحااااال شدم و کلی ازش تشکر کردم و گفتم تو همیشه باعث افتخارمنی چقد خدا منو دوس داشته تا بهترین شوهری دنیا نصیب من شده ?

مردا تشنه ی تعریف و تمجید هستن همیشه تا جاییی ک میتونین ازشون تعریف کنین بهش بگین ک چقد دوسش دارین چقد خوشحالین ک دارین شون

بالا