زندگی سالم و کاهش وزن چالش لاغری

• شروع کننده موضوع Aramesh
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

Aramesh

Guest
خیلی توضیحات کامل وخوبی دادین ولی یه تاپیک ورزش هم بگذارید حرکت‌های مخصوص داخلش بگذارید برای لاغرکردن شکم وپهلو یا رانها وسینه ها یادرمورد فرم دهی بدن که دوستان انجام بدن وهر روز یه تیک بزنن بعد ازاجرا☑️
چشم حتما ولی باید یکم از رژیم بگذره بدن عادت کنه ب رژیم بعد

بسته شد

Guest
منم دوس داشتم تو تاپیک باشم??
ولی با بچه هام دارم پیش میرم که انگیزه بگیرن
ما گیاهخواری و وزن کشیمون شنبس
فستمون یکشنبه وچهارشنبه
تاالان ۱۲کیلو کم کردم

خاموش

Guest
منم دوس داشتم تو تاپیک باشم??
ولی با بچه هام دارم پیش میرم که انگیزه بگیرن
ما گیاهخواری و وزن کشیمون شنبس
فستمون یکشنبه وچهارشنبه
تاالان ۱۲کیلو کم کردم
توکه وزنت خوبه بنظرم چرا داری لاغر میکنی عزیزم؟

بسته شد

Guest
توکه وزنت خوبه بنظرم چرا داری لاغر میکنی عزیزم؟
من چن وقت پیش قدمو گرفتم به طرز عجیبی ۱سانتو نیم کوتاهتر شده بودم?
بعد میخام وزنم یه جوری شه که اگه یه کم زیاده روی کردم نزنه بالا
الان قدم شده ۱۶۷.۵?وزنم ۶۸

خاموش

Guest
من چن وقت پیش قدمو گرفتم به طرز عجیبی ۱سانتو نیم کوتاهتر شده بودم?
بعد میخام وزنم یه جوری شه که اگه یه کم زیاده روی کردم نزنه بالا
الان قدم شده ۱۶۷.۵?وزنم ۶۸
ای جانم قدت که خیلی کوتاه نیست ولی از وزنت باید کمتر باشه... حالا هدفت چند کیلوشدنه؟

خاموش

Guest
اره قبلا ۱۶۹ بود قدم
نمیدونم بنظرت چقد بشم خوبه؟
من هدف اولم فعلا۶۵عه
خیلی عجیبه قد که نباید کوتاه باشه... اما دلیلشو پیدا کن شاید بخاطر اضافه وزن اینطور شدی احساس کردی قدت کوتاه شده بنظرم اگه 60 بشی عالی میشی حرف نداره اونوقت بعدشم برو برای فرم دهی بدنت باورزش??????

خاموش

Guest
اره قبلا ۱۶۹ بود قدم
نمیدونم بنظرت چقد بشم خوبه؟
من هدف اولم فعلا۶۵عه
مقطعی وزن کم کن فعلا تا60 کیلو برو اگه بازم احساس کردی مناسب نیستی ادامه بده مواظب پوست وموت هم باش تو دوران رژیم آسیب نبینه??????

بسته شد

Guest
خیلی عجیبه قد که نباید کوتاه باشه... اما دلیلشو پیدا کن شاید بخاطر اضافه وزن اینطور شدی احساس کردی قدت کوتاه شده بنظرم اگه 60 بشی عالی میشی حرف نداره اونوقت بعدشم برو برای فرم دهی بدنت باورزش??????
نه اتفاقا وقتی که لاغرکردم قدمم کوتاه شد?
میدونی من کلا ازاولم زیاد چاق نشون نمیدادم ینی وقتی ۸۰کیلوام بودم اصلا شیکم نداشتم بعدتازه هرکیم میدید فک میکرد میرم فیتنس?
میترسم اگه زیادی لاغر کنم فرمه بدنم بهم بریزه
حالا اول تا ۶۵میرم ببینم چه شکلی میشم

خاموش

Guest
نه اتفاقا وقتی که لاغرکردم قدمم کوتاه شد?
میدونی من کلا ازاولم زیاد چاق نشون نمیدادم ینی وقتی ۸۰کیلوام بودم اصلا شیکم نداشتم بعدتازه هرکیم میدید فک میکرد میرم فیتنس?
میترسم اگه زیادی لاغر کنم فرمه بدنم بهم بریزه
حالا اول تا ۶۵میرم ببینم چه شکلی میشم
این خیلی خوبه پس استایل بدنت چاق نشونت نمیده واین خودش یه امتیازه دیگه تصمیم باخودت اگه تا65 ازخودت وبدنت راضی بودی نیازی به ادامه رژیم نیست فقط مواظبت کن بالاتر نره موفق باشی عزیزم????

بسته شد

Guest
این خیلی خوبه پس استایل بدنت چاق نشونت نمیده واین خودش یه امتیازه دیگه تصمیم باخودت اگه تا65 ازخودت وبدنت راضی بودی نیازی به ادامه رژیم نیست فقط مواظبت کن بالاتر نره موفق باشی عزیزم????
اره عزیزم خداکنه بتونم باز اخه دوماهی تو تثبیت بودم بعد دیدم قدم اینجوری ‌شده باز تصمیم به رژیم گرفتم
بعدشم باید یکی دوماه تثبیت بگیرم که ثابت شم قشنگ??‍♀️

خاموش

Guest
اره عزیزم خداکنه بتونم باز اخه دوماهی تو تثبیت بودم بعد دیدم قدم اینجوری ‌شده باز تصمیم به رژیم گرفتم
بعدشم باید یکی دوماه تثبیت بگیرم که ثابت شم قشنگ??‍♀️
اگه اینطور میگی که باشه باهر یه کیلو نیم سانت از قدت آب بره دیگه هیچی ازت نمیمونه???ولی برو برای تثبیت تو وزن65 حتما میتونی خیلی هم عالی میشه???

بالا