روانشناس یا روانپزشک؟

وضعیت
این موضوع قفل شده است

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سلام.🌺
دختری که الان 25 سالشه، از بچگی یه سری مشکلات داشته که مربی های مهدکودک و معلم های مدرسه میگفتند مشکل داره و مادرش باید دکتر ببرتش. ولی مادرش میگفت دخترم هیچیش نیست و دکتر نبردش یا مادرش میگفت دخترم بزرگ شه همه این ها برطرف میشه. ولی این دختر بزرگ شد و این مشکلاتش رفع نشدند و مشکلاتش بیشتر هم شدند.
این دختر دوبار پیش روانشناس رفته که دکترهای بد از اب در اومدند و نتونستند تشخیص بدن مشکلش چیه.
به نظر شما برای گرفتن تشخیص این که مشکلش چیه باید پیش روانپزشک بره یا روانشناس؟ این دختر یک متن داره مینویسه در مورد مشکلاتش و میخواد این متن رو ببره مطب دکتر و برای دکتر بخونه و میخواد دکتری باشه که وقت بذاره و بشنوه.
چه جوری میشه فهمید که یه دکتر خوبه یا بد قبل این که ادم بره مطبش؟ که مثل قبل نشه که دکترها به درد نخور بودند.
اگه خواستید بدونید مشکلاتش چیه بعضی مشکلاتش این هاست: حرکات غیرطبیعی، مشکل در رسوندن منظور، بی دقتی، فراموشی، خودزنی، بی حوصلگی، افکار و تصمیمات غیرطبیعی و...
این دختر مدرسه عادی رفته.
روانپزشک
اگه اصفهانی دکترمعرفی کنم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
روانشناسه یا روانپزشک؟
روانشناس ولی عالیه

یکی از کاربرها کلی مشکل داشت همش وسواس فکری و گریه فکر به گذشته کسی که ازدستش داده و فوبیای سرطان با اینا بهتر شد

و بقیه مشکلاتشم با تاپیک های من

نرفت پیش این دکتر شرایطشو نداشت

ولی من ویس دکترو گوش دادم بهش یاد دادم

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
این که اون دکتر خوب هست یا نه رو چه جوری بفهمم؟
چون قبلا پیش یه روانشناس رفته بودم که فامیل های مامانم میگفتند خیلی خوبه ولی نه تنها تشخیص نداد که اصرار میکرد برم کلاس های عرفان حلقه و میگفت فقط تو این کلاس ها خوب میشم.
ملاک
باید تشخیص خودت باشه
گلم کلینیک ها متشکل از چند دکتر هستند
یادت باشه وقتی چند تا دکتر یک کلینیک دایر می کنند
مطمئنا بهترین ها دور هم جمع می شوند
و زیر نظر یک مدیریت مجرب حالا این مدیر یا روانشناسه یا روانپزشک کنترل می شوند
راضی نباشید به مدیریت اطلاع می دی گلم
ولی باید بدونی توی کلینیک معمولا بهترین ها دور هم جمع می شوند
قبلش باز خودت توی سایت ها تحقیق کن ویا
یک یا دو روزی برو دم مطب از مریض هاش پرس جو کن

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

اینجا گفته بهتره

خانوم نویسنده

⭐کاربر برتر⭐
من یه کد تخفیف اسنپ دارم برای پزشکی و روان پزشکی و ایناست خواستی باهاشون حرف بزن
SVCEFJ4591119

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مشخصه از نظر روحی حالش بده اگه روحیه اش خوب بشه خوب میشه

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
روونپزشک بری بهتره
من پدرم پرستاربودن چندسالش رو بیمارستان توانبخشی کارکردن .مردم برای مشکلات کوچک ام اونجامراجعه میکردن .این فکراشتباهه که فکرمیکنن اونایی که داغون وروانی درحد زیادن فقط باید روانپزشک برن
ببریدش داروهاشومنظم بخوره وقطع نکنه درمان میشه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
از بچگی مشکل دارم.
بچه بودم که روحیه ام بد نبود.

چی بگم نشانه ی روحیه بدهس دیگه آخه گفتی خود زنی و.. خلاصه مشخصه تو محیط متشنج بودی

کمبود ویتامینم تاثیرداره چکاپ کامل ویتامین ها بده هر ویتامینی کم بودجبران کن

استارتر
استارتر
شکوفه

شکوفه

⭐کاربر فعال⭐
چی بگم نشانه ی روحیه بدهس دیگه آخه گفتی خود زنی و.. خلاصه مشخصه تو محیط متشنج بودی

کمبود ویتامینم تاثیرداره چکاپ کامل ویتامین ها بده هر ویتامینی کم بودجبران کن
خودزنی از جوونی اومده.
از بچگی حرکات غیر طبیعی مثل مشت کردن دست و ... که تکرار مجبور بودم بکنم و مشکلات در یادگیری ریاضی و بعضی کارها و... داشتم.

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خودزنی از جوونی اومده.
از بچگی حرکات غیر طبیعی مثل مشت کردن دست و ... که تکرار مجبور بودم بکنم و مشکلات در یادگیری ریاضی و بعضی کارها و... داشتم.
یعنی چی مشت کردن دست ، همونم ممکنه از کسی یاد گرفتی یا یه استرسی داشتی اتفاقا یکی از اقوام بچگی پسرش دستشو مشت میکرد باحرص می کشید خوب شد ، هوش هر کی یه جوره علاقه هم مهمه با خوردن کندر هوشتو ببر بالاتر برای حافظه هم خوبه

خوردن مغزیجات و حل جدول

سرچ کن راه های افزایش هوش

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا