تجربه شخصی من از تاپیک های مفید سرنوشت💓

Everything ends with time

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام خوشگلا💓
همونطور ک در جریان هستید و داستان من رو اونایی ک میدونن ، در جریانن که تا همین چند ماه قبل چقدر شکسته و داغون و افسرده بودم تمام عنوان های تاپیک هام خود کشی ، خودزنی و اهنگ های سوزناک بود
۵ ساله ک تو سایتم...
یک روز با کاربری ب اسم سرنوشت اشنا شدم
صحبت میکردیم درد و دل میکردیم حتی تا ساعت ۴ شب بخاطر من بیدار موند این خانوم خوب و مهربون 💓
بچه ها هرکس میخونه متنم رو برای سلامتیش صلوات بفرسته💜
بعد از اون تمام مشکلاتمو تک ب تک بررسی میکرد ، تلفنی صحبت میکردیم و برای تمام مشکلاتم راهکار میداد
عکسم رو فرستادم برای مشکلاتی مثل ابروهام ، گونه هام، افتادگی پلک ، پیشونیم ، پوستم و...راهکار های خوب و مختلف میداد
که خودم از چند تاشون نتیجه گرفتم
اول از بیماری ها شروع کنیم
برای معده درد چندین ساله ام و یبوست راهکار روزی ۱۲ لیوان آب ، ورزش مخصوص یبوست ، و دمنوش ریشه شیرین بیان ، و کنترل استرس رو پیشنهاد کرد
ب جان بچم یک ماه دلدرد شدید داشتم دکتر ۱۰ بار رفتم کمکم نکردن فقط سمیرا نجاتم داد 💓

برای افسردگیم و فراموش کردن خاطرات بد ، هیپنوتیزم ب روش سمیرا ، چند تا وویس بودن که آرامش خالص بود قسم ب خداوندی خدا با یکبار گوش دادن هم اروم میشید ، تجربه شکست عشقی رو هرکس داره میتونه فراموش کنه با هیپنوتیزم همتون میدونید چقدر داغون بودم سمیرا جان کمکم کردن برام کمرنگ شد💓

برای پیشونی بلند راهکار ریختن موها روی صورت ب روش یکطرفه ، فرق گذاشتن و...پیشنهاد داد ک زیباییم دوبرابر شد 💓

برای درد دوران قاعدگی و قاعدگی نامنظم گیاه پنج انگشت رو توصیه کرد که واقعا عالیه 💓

کیست داشتم توی کشاله رانم که با راهکار سمیرا ، ماساژ با روغن ، کلم بروکلی ، برطرف شد💓

افتادگی پلکم با روش کلیپ ورزش های سمیرا داره خوب میشه 💓

تاپیک وابستگی ناسالم سمیرا رو مطالعه کنید برای افرادی ک وابستگی ناسالم دارند ، من خودم شدیدشو داشتم کم کم خوب شدم با راهکارهاشون

برای پر شدن صورت و گونه تاپیک ماساژ گونه سمیرا هست بخدا قسم یکی امروز گفت چقدر لپ در اوردی عین جراحی عمل کرده😂

سیاست های زنانه مختلف برای بهتر شدن ارتباط با شوهر ، اب متبرک ،حرکات ، رفتار ها و...پیشنهادات خوب ایشون بودن ک واقعا بینظیر بود

و برسیم ب بخش افسردگی ، اضطراب ، مشکلات روحیم ک چندین ماهه روی من تمرکز کردن و منو از این مخمسه نجات داد با هیپنوتیزم ، داروهای گیاهی مثل ریشه شیرین بیان ، دمنوش های مختلف و...صحبت هاش و مشاوره هاش زندگیم دگرگون شد...

کم کم سبک زندگی درست رو یادم داد و منو ب زندگی برگردوند...

در اخر همیشه مدیونتم سمیرا

آخرین ویرایش:

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سلام الان دیدم تاپیکتو ، خوشحالم که تونستم کمکت کنم حالت بهتر بشه ان شاءالله همیشه شاد باشی دوست عزیزم 😍

میذارم تو تاپیک های دوستانه ام یادگاری بمونه

آخرین ویرایش:

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
کمی خوندم اشکم دراومد من خیلی احساسی ام البته اشک ناراحتی و شوقه 😢😭😭😭

ترکیبیه 🤣🤣

مهتاب اولش همش ناامید میشدم که خوب بشی خداروشکر که خوب شدی

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
چه مدیونی مرسی که قدر میدونی همینکه دعای خیرت پشت سرم هست کافیه

آخرین ویرایش:

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
راستی طبع سودا داشتی خوب شده اونم حتما ؟

البته با اون دمنوش ها و مصرف گرمی که گفته بودی بهم خوب شده قطعا

از عطاری هم پرسیدی منم گفتم گرمی بخور البته به اندازه سردی رو هم با مصلحش یعنی گرمی مصرف کن ❤

همونطور که گفتم برای درمان افسردگی و درد قاعدگی لازم بود و پیشگیری از بیماری ها

آخرین ویرایش:

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من همه ی اینارو با چیزهایی که دیدم و شنیدم با سرچ کردن تو سایت ها ، سایت مادران و مخصوصا نی نی سایت یاد گرفتم چون علاقه داشتم به مطالعه کردن ، بیشتر شدن اطلاعاتم برای کمک کردن به خودم و بقیه ، پیشنهادم اینه همگی بیشتر مطالعه کنید خیلی از مشکلات از ندانستن هست من خودم میگم کاش زودتر می دونستم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
Screenshot_۲۰۲۳۱۱۱۸-۰۲۱۴۳۵_Chrome.jpg

@ساحل جووون عزیزم ۲۹ سالم هست دیپلم دارم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اولین بار یادمه حرفش افتاد یه چیزهایی بهت گفتم خیلی قدر دونستی و تشکر کردی البته انجام ندادی بعدها که حالت بد شد سر یه قضیه ای

من برات تحقیق کردم راجب هیپنوتیزم الان نگاه کردم به تاپیک واسه اوایل شهریور ماه هست که بعدش تلاش کردم از هر لحاظ بهتر بشی نزدیک ۳ ماه میشه

خوبه تاپیک زدی خودمم خواسته بودم ازت حالت خوب شد بگی ، همونطور که گفتم بهت هم واسه اینکه بچه ها نگرانت بودن خیالشون راحت بشه و هم اینکه قوت قلب بشه برای بقیه که بدونن تلاش کنن تاثیرداره و مشکلاتشون حل بشه ❤

آخرین ویرایش:

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
پلاکت خونت کمی پایین بود یادمه گفتم عدس پخته مواد غذایی آهن دار زیاد مصرف کن یه کلیپم بود که گفت تخم یونجه و سیاه دانه فکرکنم مصرف نکردی گفتی دکتر دارو داده

بدنت کبود میشد فکرکردی از کبد هست که گفتم از پلاکت خونت هست که فکرکنم خوب شدی ان شاءالله

گفتی نشانه ی سرطان هست که من گفتم واسه تو یکم پایینه اگه سرطان باشه خیلی میاد پایین ❤

آخرین ویرایش:

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

مشکل فشار خونم داشتی انگار

الان اون تاپیکی که برات زده بودم تاپیکایی که برات لازم بود رو فرستاده بودم رو دیدم یادم اومد

افت فشار خون داشتی گفتم دمنوش دارچین مصرف کن یادمه گفتی مصرف می کنم حتما خوب شدی ان شاءالله

سردرهای مداوم ،میگرن ، پانیک و بدن درد و نخوابیدن از استرس ، وسواس فکری که همون دمنوش ها که گفتم تاثیرداشت و تاپیک های کنترل استرس که بهت گفتم و راجب میگرن هم تاپیک فرستادم برات

کمپرس گرم و ماساژ با آب گرم برای بدن دردت گفتم برای خوابت قرص ملاتونین هم گفتم که فکرکنم مصرف نکردی

ضعف چشم هم داشتی راه حل دادم که نمیدونم انجام دادی یا نه

اگه یادت رفته وقت نکردی باقیشم انجام بده ❤

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

⭐⭐سوپر استار⭐⭐

مشکل فشار خونم داشتی انگار

الان اون تاپیکی که برات زده بودم تاپیکایی که برات لازم بود رو فرستاده بودم رو دیدم یادم اومد

افت فشار خون داشتی گفتم دمنوش دارچین مصرف کن یادمه گفتی مصرف می کنم حتما خوب شدی ان شاءالله

سردرهای مداوم ،میگرن ، پانیک و بدن درد و نخوابیدن از استرس ، وسواس فکری که همون دمنوش ها که گفتم تاثیرداشت و تاپیک های کنترل استرس که بهت گفتم و راجب میگرن هم تاپیک فرستادم برات

کمپرس گرم و ماساژ با آب گرم برای بدن دردت گفتم برای خوابت قرص ملاتونین هم گفتم که فکرکنم مصرف نکردی

ضعف چشم هم داشتی راه حل دادم که نمیدونم انجام دادی یا نه

اگه یادت رفته وقت نکردی باقیشم انجام بده ❤
الان میام بقیشم مینویسم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
راجب زیبایی اینارو هم گفتم

درمان گودی و چروک چشم با روغن خراطین

نحوه آرایش بهتر رو بهت توضیح دادم

روغن آرگان و.. به موهات برای خشکی و وز بودنش و از همه مهم تر مصرف آب زیاد

فکرکنم گفتم مژه و ابروتم تقویت کن با روغن کرچک و ..

فکرکنم سفیدی مو هم داشتی راه حل دادم

دیگه نمیدونم انجام دادی یا نه

اگه انجام ندادی یا وقت نداشتی خواستی انجام بده 😘

استارتر
استارتر

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
راجب زیبایی اینارو هم گفتم

درمان گودی و چروک چشم با روغن خراطین

نحوه آرایش بهتر رو بهت توضیح دادم

روغن آرگان و.. به موهات برای خشکی و وز بودنش و از همه مهم تر مصرف آب زیاد

فکرکنم گفتم مژه و ابروتم تقویت کن با روغن کرچک و ..

فکرکنم سفیدی مو هم داشتی راه حل دادم

دیگه نمیدونم انجام دادی یا نه

اگه انجام ندادی یا وقت نداشتی خواستی انجام بده 😘
ظهر میام همشو درست و مرتب میکنم

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام خوشگلا💓
همونطور ک در جریان هستید و داستان من رو اونایی ک میدونن ، در جریانن که تا همین چند ماه قبل چقدر شکسته و داغون و افسرده بودم تمام عنوان های تاپیک هام خود کشی ، خودزنی و اهنگ های سوزناک بود
۵ ساله ک تو سایتم...
یک روز با کاربری ب اسم سرنوشت اشنا شدم
صحبت میکردیم درد و دل میکردیم حتی تا ساعت ۴ شب بخاطر من بیدار موند این خانوم خوب و مهربون 💓
بچه ها هرکس میخونه متنم رو برای سلامتیش صلوات بفرسته💜
بعد از اون تمام مشکلاتمو تک ب تک بررسی میکرد ، تلفنی صحبت میکردیم و برای تمام مشکلاتم راهکار میداد
عکسم رو فرستادم برای مشکلاتی مثل ابروهام ، گونه هام، افتادگی پلک ، پیشونیم ، پوستم و...راهکار های خوب و مختلف میداد
که خودم از چند تاشون نتیجه گرفتم
اول از بیماری ها شروع کنیم
برای معده درد چندین ساله ام و یبوست راهکار روزی ۱۲ لیوان آب ، ورزش مخصوص یبوست ، و دمنوش ریشه شیرین بیان ، و کنترل استرس رو پیشنهاد کرد
ب جان بچم یک ماه دلدرد شدید داشتم دکتر ۱۰ بار رفتم کمکم نکردن فقط سمیرا نجاتم داد 💓

برای افسردگیم و فراموش کردن خاطرات بد ، هیپنوتیزم ب روش سمیرا ، چند تا وویس بودن که آرامش خالص بود قسم ب خداوندی خدا با یکبار گوش دادن هم اروم میشید ، تجربه شکست عشقی رو هرکس داره میتونه فراموش کنه با هیپنوتیزم همتون میدونید چقدر داغون بودم سمیرا جان کمکم کردن برام کمرنگ شد💓

برای پیشونی بلند راهکار ریختن موها روی صورت ب روش یکطرفه ، فرق گذاشتن و...پیشنهاد داد ک زیباییم دوبرابر شد 💓

برای درد دوران قاعدگی و قاعدگی نامنظم گیاه پنج انگشت رو توصیه کرد که واقعا عالیه 💓

کیست داشتم توی کشاله رانم که با راهکار سمیرا ، ماساژ با روغن ، کلم بروکلی ، برطرف شد💓

افتادگی پلکم با روش کلیپ ورزش های سمیرا داره خوب میشه 💓

تاپیک وابستگی ناسالم سمیرا رو مطالعه کنید برای افرادی ک وابستگی ناسالم دارند ، من خودم شدیدشو داشتم کم کم خوب شدم با راهکارهاشون

برای پر شدن صورت و گونه تاپیک ماساژ گونه سمیرا هست بخدا قسم یکی امروز گفت چقدر لپ در اوردی عین جراحی عمل کرده😂

سیاست های زنانه مختلف برای بهتر شدن ارتباط با شوهر ، اب متبرک ،حرکات ، رفتار ها و...پیشنهادات خوب ایشون بودن ک واقعا بینظیر بود

و برسیم ب بخش افسردگی ، اضطراب ، مشکلات روحیم ک چندین ماهه روی من تمرکز کردن و منو از این مخمسه نجات داد با هیپنوتیزم ، داروهای گیاهی مثل ریشه شیرین بیان ، دمنوش های مختلف و...صحبت هاش و مشاوره هاش زندگیم دگرگون شد...

کم کم سبک زندگی درست رو یادم داد و منو ب زندگی برگردوند...

در اخر همیشه مدیونتم سمیرا
خیلی برات خوشحال شدم ،ایشالله همیشه سلامت باشی ،تن کاربرایی مث سرنوشت سلامت باشه که به فکردیگران هستن وانقد مهربونن 😍♥️♥️♥️

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سلام الان دیدم تاپیکتو ، خوشحالم که تونستم کمکت کنم حالت بهتر بشه ان شاءالله همیشه شاد باشی دوست عزیزم 😍

میذارم تو تاپیک های دوستانه ام یادگاری بمونه
خیلی با اراده هستی پشتکار داری وخیلی دلسوز ومهربونی
موفق باشی

بالا