روانشناس یا روانپزشک؟

وضعیت
این موضوع قفل شده است

شکوفه

کاربر جدید
سلام.🌺
دختری که الان 25 سالشه، از بچگی یه سری مشکلات داشته که مربی های مهدکودک و معلم های مدرسه میگفتند مشکل داره و مادرش باید دکتر ببرتش. ولی مادرش میگفت دخترم هیچیش نیست و دکتر نبردش یا مادرش میگفت دخترم بزرگ شه همه این ها برطرف میشه. ولی این دختر بزرگ شد و این مشکلاتش رفع نشدند و مشکلاتش بیشتر هم شدند.
این دختر دوبار پیش روانشناس رفته که دکترهای بد از اب در اومدند و نتونستند تشخیص بدن مشکلش چیه.
به نظر شما برای گرفتن تشخیص این که مشکلش چیه باید پیش روانپزشک بره یا روانشناس؟ این دختر یک متن داره مینویسه در مورد مشکلاتش و میخواد این متن رو ببره مطب دکتر و برای دکتر بخونه و میخواد دکتری باشه که وقت بذاره و بشنوه.
چه جوری میشه فهمید که یه دکتر خوبه یا بد قبل این که ادم بره مطبش؟ که مثل قبل نشه که دکترها به درد نخور بودند.
اگه خواستید بدونید مشکلاتش چیه بعضی مشکلاتش این هاست: حرکات غیرطبیعی، مشکل در رسوندن منظور، بی دقتی، فراموشی، خودزنی، بی حوصلگی، افکار و تصمیمات غیرطبیعی و...
این دختر مدرسه عادی رفته.

طوبی

کاربر جدید
سلام.🌺
دختری که الان 25 سالشه، از بچگی یه سری مشکلات داشته که مربی های مهدکودک و معلم های مدرسه میگفتند مشکل داره و مادرش باید دکتر ببرتش. ولی مادرش میگفت دخترم هیچیش نیست و دکتر نبردش یا مادرش میگفت دخترم بزرگ شه همه این ها برطرف میشه. ولی این دختر بزرگ شد و این مشکلاتش رفع نشدند و مشکلاتش بیشتر هم شدند.
این دختر دوبار پیش روانشناس رفته که دکترهای بد از اب در اومدند و نتونستند تشخیص بدن مشکلش چیه.
به نظر شما برای گرفتن تشخیص این که مشکلش چیه باید پیش روانپزشک بره یا روانشناس؟ این دختر یک متن داره مینویسه در مورد مشکلاتش و میخواد این متن رو ببره مطب دکتر و برای دکتر بخونه و میخواد دکتری باشه که وقت بذاره و بشنوه.
چه جوری میشه فهمید که یه دکتر خوبه یا بد قبل این که ادم بره مطبش؟ که مثل قبل نشه که دکترها به درد نخور بودند.
اگه خواستید بدونید مشکلاتش چیه بعضی مشکلاتش این هاست: حرکات غیرطبیعی، مشکل در رسوندن منظور، بی دقتی، فراموشی، خودزنی، بی حوصلگی، افکار و تصمیمات غیرطبیعی و...
برو سایتای مشاوره ی انلاین ، این جا جواب خاصی برات وجود نداره ، این جا این جور تاپیکا بازدیدش کمه ، تا جایی که دیدم کاربرا بیشتر اهل خوش و بش هستن تا راهنمایی کردن

استارتر
استارتر
شکوفه

شکوفه

کاربر جدید
برو سایتای مشاوره ی انلاین ، این جا جواب خاصی برات وجود نداره ، این جا این جور تاپیکا بازدیدش کمه ، تا جایی که دیدم کاربرا بیشتر اهل خوش و بش هستن تا راهنمایی کردن
ممنونم

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام.🌺
عزیز دلم
به کلینیک روان مراجعه کردید
ابتدا عکس مغز توسط روانشناس و یا پزشک روانشناس گرفته میشه
در مرحله بعد یک سری
جلسات روانشناسی براتون زیر نظر روانپزشک تنطیم می شه
دارو ها مستقیم از طرف روانپزشک تجویز میشه ودر کنارش روان شناس جلسات روانکاوی براتون می زاره و اگر لازم بشه گفتار درمان توسط مشاور تنطیم میشه
پروسه ۶ ماه الی ۱ ساله هست
ودرمان پذیره گلم 😘😘
انشالله که دارو و روانپزشگ نیازت نشه

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
روانشناس بره
روانپزشک واسه اوناییه که اوضاعشون وخیمه و نیاز به قرص و دارو دارن
باید بره کلینیکی که هر دو رو داره
ویزیت دکتر ارشد کلینی بشه
اونجا تصمیم گرفته میشه
بیماری های این مدلی
نیاز به دو تخصص هم زمان هست

استارتر
استارتر
شکوفه

شکوفه

کاربر جدید
عزیز دلم
به کلینیک روان مراجعه کردید
ابتدا عکس مغز توسط روانشناس و یا پزشک روانشناس گرفته میشه
در مرحله بعد یک سری
جلسات روانشناسی براتون زیر نظر روانپزشک تنطیم می شه
دارو ها مستقیم از طرف روانپزشک تجویز میشه ودر کنارش روان شناس جلسات روانکاوی براتون می زاره و اگر لازم بشه گفتار درمان توسط مشاور تنطیم میشه
پروسه ۶ ماه الی ۱ ساله هست
ودرمان پذیره گلم 😘😘
انشالله که دارو و روانپزشگ نیازت نشه
ممنون
کلینیک روان؟ تا حالا نشنیده بودم.
یعنی با مطب دکتر فرق داره؟

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام.🌺
مشکل در رساندن منظور نیاز به گفتار درمانی هست
فکر نکنید گفتار درمانی فقط برای افرادی که لکنت دادند یا کودکانی که خوب حرف نمی زنند هست
بی دقتی حیطه روانشناس
فراموشی حیطه روانشناس

تصمیمات غیر طبیعی و خودزنی و حرکات غیر طبیعی مال روانپزشک هست

مراجعه کنید یک عکس بگیرید
تصویر رنگی خیلی از مشکلات برای دکتر مشخص میکنه
در ضمن عزیزم گاهی بعضی از مواردی که می گی تلقین خودت هست

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ممنون
کلینیک روان؟ تا حالا نشنیده بودم.
یعنی با مطب دکتر فرق داره؟
کلینیک های روانشناسی
کلینیک های هستند که متشکل از چند روانشناس و روانپزشک باهم هستند گلم
مطب فقط مال یکی هست

استارتر
استارتر
شکوفه

شکوفه

کاربر جدید
مشکل در رساندن منظور نیاز به گفتار درمانی هست
فکر نکنید گفتار درمانی فقط برای افرادی که لکنت دادند یا کودکانی که خوب حرف نمی زنند هست
بی دقتی حیطه روانشناس
فراموشی حیطه روانشناس

تصمیمات غیر طبیعی و خودزنی و حرکات غیر طبیعی مال روانپزشک هست

مراجعه کنید یک عکس بگیرید
تصویر رنگی خیلی از مشکلات برای دکتر مشخص میکنه
در ضمن عزیزم گاهی بعضی از مواردی که می گی تلقین خودت هست
ممنونم
علاوه بر این که خودم میدونم یه سری مشکلات رو دارم، بقیه هم گفتند این مشکلات رو دارم. از بچگی هام میگن.

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ممنونم
علاوه بر این که خودم میدونم یه سری مشکلات رو دارم، بقیه هم گفتند این مشکلات رو دارم. از بچگی هام میگن.
عزیزم به یک روانشناس مجرب داخل یک کلینیک مراجعه کن
ماباقی به خودشون بسپار

استارتر
استارتر
شکوفه

شکوفه

کاربر جدید
کلینیک های روانشناسی
کلینیک های هستند که متشکل از چند روانشناس و روانپزشک باهم هستند گلم
مطب فقط مال یکی هست
ممنونم
تا حالا مطب روانشناس دو بار رفته بودم.

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
تحقیق کن من برای یه کارب تحقیق کردم متوجه شدم دکتر سجاد زمانی عالیه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
تلاش کنه خوب میشه در نهایت هیپنوتیزم کنه

استارتر
استارتر
شکوفه

شکوفه

کاربر جدید
عزیزم به یک روانشناس مجرب داخل یک کلینیک مراجعه کن
ماباقی به خودشون بسپار
این که اون دکتر خوب هست یا نه رو چه جوری بفهمم؟
چون قبلا پیش یه روانشناس رفته بودم که فامیل های مامانم میگفتند خیلی خوبه ولی نه تنها تشخیص نداد که اصرار میکرد برم کلاس های عرفان حلقه و میگفت فقط تو این کلاس ها خوب میشم.

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
با اینم خوب میشه

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا