روانشناس یا روانپزشک؟

وضعیت
این موضوع قفل شده است

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
روونپزشک بری بهتره
من پدرم پرستاربودن چندسالش رو بیمارستان توانبخشی کارکردن .مردم برای مشکلات کوچک ام اونجامراجعه میکردن .این فکراشتباهه که فکرمیکنن اونایی که داغون وروانی درحد زیادن فقط باید روانپزشک برن
ببریدش داروهاشومنظم بخوره وقطع نکنه درمان میشه
حرفتون درسته
باید به کلینیک مراجعه کنه
اونجا ازش مشاوره می گیرند
بعد ارجاع می دهنش
باید اول بگه دو سری رفته و به جای نرسیده

استارتر
استارتر
شکوفه

شکوفه

⭐کاربر فعال⭐
یعنی چی مشت کردن دست ، همونم ممکنه از کسی یاد گرفتی یا یه استرسی داشتی اتفاقا یکی از اقوام بچگی پسرش دستشو مشت میکرد باحرص می کشید خوب شد ، هوش هر کی یه جوره علاقه هم مهمه با خوردن کندر هوشتو ببر بالاتر برای حافظه هم خوبه

خوردن مغزیجات و حل جدول

سرچ کن راه های افزایش هوش
یه سری حرکات غیر طبیعی. اوردن مشت دست سمت چشم. بارها مشت کردن دست ها و... جوری که به خاطر این حرکات تو مهد کودک و مدرسه مسخره ام کردند. کسی رو ندیدم مثل من چنین حرکاتی کنه.

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حرفتون درسته
باید به کلینیک مراجعه کنه
اونجا ازش مشاوره می گیرند
بعد ارجاع می دهنش
باید اول بگه دو سری رفته و به جای نرسیده
خیلی روانپزشکاتخصصی شدن یه سری درمان بیماریهای سالمند و......

Choi mary

مدیر
اگه روانشناس میری برو پیش روانشناس اگزیستانسیالیسم که بشکافه ببینه مشکل از کجاست
ولی خودزنی به روانپزشک مربوط میشه

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
سلام.🌺
دختری که الان 25 سالشه، از بچگی یه سری مشکلات داشته که مربی های مهدکودک و معلم های مدرسه میگفتند مشکل داره و مادرش باید دکتر ببرتش. ولی مادرش میگفت دخترم هیچیش نیست و دکتر نبردش یا مادرش میگفت دخترم بزرگ شه همه این ها برطرف میشه. ولی این دختر بزرگ شد و این مشکلاتش رفع نشدند و مشکلاتش بیشتر هم شدند.
این دختر دوبار پیش روانشناس رفته که دکترهای بد از اب در اومدند و نتونستند تشخیص بدن مشکلش چیه.
به نظر شما برای گرفتن تشخیص این که مشکلش چیه باید پیش روانپزشک بره یا روانشناس؟ این دختر یک متن داره مینویسه در مورد مشکلاتش و میخواد این متن رو ببره مطب دکتر و برای دکتر بخونه و میخواد دکتری باشه که وقت بذاره و بشنوه.
چه جوری میشه فهمید که یه دکتر خوبه یا بد قبل این که ادم بره مطبش؟ که مثل قبل نشه که دکترها به درد نخور بودند.
اگه خواستید بدونید مشکلاتش چیه بعضی مشکلاتش این هاست: حرکات غیرطبیعی، مشکل در رسوندن منظور، بی دقتی، فراموشی، خودزنی، بی حوصلگی، افکار و تصمیمات غیرطبیعی و...
این دختر مدرسه عادی رفته.
این دختر تو سنجش اول ابتدایی مشکلی داشته؟ با دو تا دکتر نمیشه نتیجه گرفت که روانشناس به دردش نمیخوره اینایی که گفتی فقط با دارو حل نمیشه ،به هردوش نیاز داره

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
سلام.🌺
دختری که الان 25 سالشه، از بچگی یه سری مشکلات داشته که مربی های مهدکودک و معلم های مدرسه میگفتند مشکل داره و مادرش باید دکتر ببرتش. ولی مادرش میگفت دخترم هیچیش نیست و دکتر نبردش یا مادرش میگفت دخترم بزرگ شه همه این ها برطرف میشه. ولی این دختر بزرگ شد و این مشکلاتش رفع نشدند و مشکلاتش بیشتر هم شدند.
این دختر دوبار پیش روانشناس رفته که دکترهای بد از اب در اومدند و نتونستند تشخیص بدن مشکلش چیه.
به نظر شما برای گرفتن تشخیص این که مشکلش چیه باید پیش روانپزشک بره یا روانشناس؟ این دختر یک متن داره مینویسه در مورد مشکلاتش و میخواد این متن رو ببره مطب دکتر و برای دکتر بخونه و میخواد دکتری باشه که وقت بذاره و بشنوه.
چه جوری میشه فهمید که یه دکتر خوبه یا بد قبل این که ادم بره مطبش؟ که مثل قبل نشه که دکترها به درد نخور بودند.
اگه خواستید بدونید مشکلاتش چیه بعضی مشکلاتش این هاست: حرکات غیرطبیعی، مشکل در رسوندن منظور، بی دقتی، فراموشی، خودزنی، بی حوصلگی، افکار و تصمیمات غیرطبیعی و...
این دختر مدرسه عادی رفته.
اون دختر کدوم شهره؟

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
روونپزشک بری بهتره
من پدرم پرستاربودن چندسالش رو بیمارستان توانبخشی کارکردن .مردم برای مشکلات کوچک ام اونجامراجعه میکردن .این فکراشتباهه که فکرمیکنن اونایی که داغون وروانی درحد زیادن فقط باید روانپزشک برن
ببریدش داروهاشومنظم بخوره وقطع نکنه درمان میشه
انقدر غیر حرفه ای نظر ندید ، طرف وقتی از بچگی کادر مدرسه هعی بهش گوشزد میکنن یعنی مشکلش فقط با دارو حل نمیشه، مردم ما واسه هر چیزی میرن روانپزشک چون نمیخوان عمقی خوب بشن فک میکنن سرماخوردگیه یکی دوجلسه بریم قرص بخوریم خوب بشیم

استارتر
استارتر
شکوفه

شکوفه

⭐کاربر فعال⭐
این دختر تو سنجش اول ابتدایی مشکلی داشته؟ با دو تا دکتر نمیشه نتیجه گرفت که روانشناس به دردش نمیخوره اینایی که گفتی فقط با دارو حل نمیشه ،به هردوش نیاز داره
تو سنجش برای ورود به اول دبستان قبول شدم. ولی معلم ها میگفتند مشکل دارم.

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یه سری حرکات غیر طبیعی. اوردن مشت دست سمت چشم. بارها مشت کردن دست ها و... جوری که به خاطر این حرکات تو مهد کودک و مدرسه مسخره ام کردند. کسی رو ندیدم مثل من چنین حرکاتی کنه.
عادت کردی بخوای میتونی حتما هیپنو کن

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
تو سنجش برای ورود به اول دبستان قبول شدم. ولی معلم ها میگفتند مشکل دارم.
شاید اختلال یادگیری داشته باشی سرچ کن ببین علائمش رو داری؟
اگه اون باشه روانپزشک نمیتونه کاری بکنه ، روانشناسی که رو این اختلال کار کرده باید باشه
معلم ها تو دانشگاه واحد های روانشناسی تربیتی داشتن ، میتونن یه سری چیزهارو متوجه بشن

استارتر
استارتر
شکوفه

شکوفه

⭐کاربر فعال⭐
شاید اختلال یادگیری داشته باشی سرچ کن ببین علائمش رو داری؟
اگه اون باشه روانپزشک نمیتونه کاری بکنه ، روانشناسی که رو این اختلال کار کرده باید باشه
معلم ها تو دانشگاه واحد های روانشناسی تربیتی داشتن ، میتونن یه سری چیزهارو متوجه بشن
سرچ کردم و به نظرم به اختلال یادگیری محاسبه پریشی شباهت زیاد دارم
ولی یه سری مشکلات دیگه مثل حرکات غیر طبیعی و... هم دارم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
انگار خیلی نیاز دارم به این کارها و مجبورم انجامشون بدم
هیپنوتیزم برای این مشکلات درست نیست
چرا شاید تاثیربذاره آرامش میده برای اینم نباشه برای مشکلات دیگه ات که خوبه

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا