تجربه ی خودم راجب درمان مشکلات معده و استرس

• شروع کننده موضوع سرنوشت
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
شوهر منم پارسال برای یک ماه استفاده کرد فکرکنم ، تاثیرداشت

معده درد عصبی هم داریم عزیزم من براش گل گاو زبونم گرفتم که اگه از اون باشه هم خوب میشه

هرروز از هر دوش دم میکردم گاهی یادم میرفت یا وقت نمیشد

امسالم برای گلوش که گفتم گرفتم خوب شد باز خواستم بخوره ۱ ماه هرروز از هردوش دم میکردم اونم وقت نمیشه شبا هم قبل خواب شیر میخوره آخه ، یه روز گل گاو زبون دم میکنم یه روز شیرین بیان

ولی فروشنده گفت داروی گیاهی دوهفته مصرف بشه دوهفته مصرف نشه همینجوری ادامه پیدا کنه

ولی من هرروز دم میکنم
باز پرسیدم اینبار گفت دوهفته مصرف بشه یک هفته مصرف نشه همینجوری ادامه بدید

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
Screenshot_۲۰۲۳۰۳۰۸-۰۱۲۸۳۳_Google.jpg

بشنو

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
دکترم نمیرفت خیلی اصرار کردم

امسال هم حس میکرد گلوش چیزی گیر کرده که اونم سرچ کردم با توجه به علائمش حس کردم از استرس هست ، یه صدایی درمی آورد از گلوش خون می اومد که من گفتم حتما به خاطر اون فشار هست ، و اینکه بعدش تو سرما بیرون بود گلوش خلط داشت و گاهی خون می یومد و درد شدید داشت دکترم نمیرفت کلی اصرار کردم

تا اینکه گل گاو زبون گرفتم گفتم برای استرس خوبه برای عفونتم خوبه ولی خوب نشد البته بازم مصرف کرد چون برای اعصاب خوبه ، تازه اینکه استرس داشت که نکنه بیماری داره تپش قلب و درد قلب داشت

بعدش شیرین بیان گرفتم هم درد گلوش خوب شد هم خلطش و دیگه از گلوش خون نیومد

ولی خب بازم داره از این دمنوش ها مصرف میکنه اینبار میخوام حداقل ۳ ماه مصرف کنه

(به خاطر اینکه واقعا نگرانشم هم از اعصاب ضعیفه که باعث خیلی ازبیماری هاست هم از اونور نوشابه میخوره میترسم معده اش چیزی بشه بارها خواسته نوشابه نخوره یه مدت نخورده بازم شروع کرده )

قبلا هم گلوش خون اومده بوده ولی کم و زود خوب شده بود که من میگفتم به خاطر اون صدایی که از گلوت درمیاری هست به گلوت فشار میاری چون
وقتی از گلوش خون میاد خوددرمانی اصلا خوب نیستا دکتر بره بهتره

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
وقتی از گلوش خون میاد خوددرمانی اصلا خوب نیستا دکتر بره بهتره
چیکار کنم هر کاری کردم نرفت حالا شاید بعدا میرفت ولی امروز فردا میکرد و بهانه می آورد از ترسشم استرس داشت خب بدتر آدم مریض میشه اون دمنوشم که خوبه قبلا میخورد گفتم بخوره بلکه از عفونت باشه خوب بشه خداروشکر که خوب شد

بالا