تجربه ی خودم راجب درمان مشکلات معده و استرس

• شروع کننده موضوع سرنوشت
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
شاید چند هفته مدتش زیاد نبود باید بیشتر مصرف بشه تا تاثیرش رو دید ،من یه عادت بدی که دارم اینه که تا درد دارم دارو مصرف میکنم همین که دردام بره همه چی یادم میره و وقتی دوباره درد بیاد سراغم ،باز میوفتم دنبال درمان
شوهر منم پارسال برای یک ماه استفاده کرد فکرکنم ، تاثیرداشت

معده درد عصبی هم داریم عزیزم من براش گل گاو زبونم گرفتم که اگه از اون باشه هم خوب میشه

هرروز از هر دوش دم میکردم گاهی یادم میرفت یا وقت نمیشد

امسالم برای گلوش که گفتم گرفتم خوب شد باز خواستم بخوره ۱ ماه هرروز از هردوش دم میکردم اونم وقت نمیشه شبا هم قبل خواب شیر میخوره آخه ، یه روز گل گاو زبون دم میکنم یه روز شیرین بیان

ولی فروشنده گفت داروی گیاهی دوهفته مصرف بشه دوهفته مصرف نشه همینجوری ادامه پیدا کنه

ولی من هرروز دم میکنم

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
بله ريشش رو مادر شوهرم برام گرفت اصلا به سفارش اون بود و بعد خودم زدم گوگل و فهمیدم تاثیر داره
ولی از شیرین بیان موثر تر عسل هست که صبح به صرح ناشنا یه قاشق مصر ف بشه معجزه میکنه
آره عسل طبیعی هم خوبه موقعی که گلوی شوهرم درد میکردراستی یه چندباری شیرعسل درست کردم خورد

شیرین بیانم خوبه واقعا

راستی مادرشوهرم یه بار اومد خونمون دمنوش شیرین بیان درست کردم با اینکه غذاش سبک نبود گلو دردم داشت سرفه میکرد گاهی بعدش گلودردش خوب شد معده اشم دردنگرفت حالا نمیدونم از این بود حتما

آخه شوهرمم خورد گفت گلوم بهتر شده بعدش گفت کلا خوب شد فورا خوب کرد

یادمه بدتر شده بود شب ازدرد میگفت آخ گلوم

یا زینب الکبری (س)

Guest
برا ریزش مو هم راهکار داری؟

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
شما هم گل گاو زبون بخر هم شیرین بیان حداقل ۳ ماه مصرف کن خیلی برای سلامتی مفیده خیلی از بیماری ها از استرس و عفونت هست مطمئن باش کامل خوب میشی

@نفس من

دختری از جنس شیشه

Guest
شما هم گل گاو زبون بخر هم شیرین بیان حداقل ۳ ماه مصرف کن خیلی برای سلامتی مفیده خیلی از بیماری ها از استرس و عفونت هست مطمئن باش کامل خوب میشی

@نفس من
بله حتماً استفاده میکنم،چون معده درد منم عصبی هیت و به شدت آدم کم حوصله ای هستم واقعاًاحتیاج دارم ،
گل گاو زبون رو مثل چای دم میکنید؟

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
برا ریزش مو هم راهکار داری؟
من خودم قبلا ریزش موهام بیشتر بود شاید از استرس بود سعی کردم کنترل کنم البته شرایطم بهتر شده شایدم از مشکل هورمونی بود هورمون مردانه ام بالا بود دوفاستون و استروژن ۶ ماه خوردم به نظرم بعد اون بهترشد تارهاش یه ذره فرق کرد از اینم نازکتر بود فکرکنم

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
بله حتماً استفاده میکنم،چون معده درد منم عصبی هیت و به شدت آدم کم حوصله ای هستم واقعاًاحتیاج دارم ،
فرقی نداره هر دمنوشی مثله چایی ۱۰ یا ۱۵ دقیقه بذار رو بخاری کتری دم بکشه

فقط گل گاو زبون بعضی سایتها نوشته۲۰ یا ۳۰ دقیقه

مثله چایی با هر چیزی که دوست داری بخور با قند هم میشه

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
خب عزیزم اگه معده دردت عصبی باشه که باعسل و شیرین بیان درمان نمیشی ولی باز برای احتیاط هم شیرین بیان بخور هم گل گاو زبون خلاصه شیرین بیان تقویت میکنه خب باضعف اعصابت به معده ات آسیب زدی پس هردوشو استفاده کن حتما

حتی از استرس معده زخمم میشه چه برسه به درد

کلا برای افسردگی خوبه نشاط آوره استرس عامل خیلی ازبیماری هاست حتما استفاده کن

Cha Eun woo?

Guest
ممنون از راهنماییت عزیزمم
ایشالا ک برا منم نتیجه بدع❤

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
کامل خوندی گل گاو زبون و شیرین بیان بخر چون معده درد عصبی هم داریم گل گاو زبون برای اعصاب خوبه
ممنون از راهنماییت عزیزمم
ایشالا ک برا منم نتیجه بدع❤

Cha Eun woo?

Guest
کامل خوندی گل گاو زبون و شیرین بیان بخر چون معده درد عصبی هم داریم گل گاو زبون برای اعصاب خوبه
اره خوندم عزیزم
اره معدم از همون بچگی مشکل داشت رفتم دکتر گفتن التهاب و..ی مدت خوب شدم باز برگشتم اصلا اشتها ندارم خیلی لاغر شدم
علاوه بر این عصبی هم هس
خودم خیلی استرسیم

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
اره خوندم عزیزم
اره معدم از همون بچگی مشکل داشت رفتم دکتر گفتن التهاب و..ی مدت خوب شدم باز برگشتم اصلا اشتها ندارم خیلی لاغر شدم
علاوه بر این عصبی هم هس
خودم خیلی استرسیم
دمنوش بخور مطمئن باش خوب میشی بعدش بیا اینجا بگو خوشحال میشم ?

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
آره مشکل نداشتم
آزمایش تیروئید ، هورمون مردانه یعنی تستوسترون ، پروژسترون ، کم خونی همه رو دادی

از استرس زیاد هم میشه گاهی ، استرس مزمن نداری شاید از اونه کنترل کن ببین خوب میشی

کمبود ویتامین هم میشه خوب نشدی مولتی ویتامین بگیر بخور روی هم خوبه یا آزمایش چکاب کامل ویتامین ها بده ببین کدوم ویتامینت کمه

توچکاب بعضی ازویتامین ها هست ولی چکاب کامل ویتامین ها فرق داره

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
کلا به غیر از معده شوهرم از ضعف اعصابش مشکلات دیگه هم داشت که بهتر شد

بالا