تجربه ی خودم راجب درمان مشکلات معده و استرس

• شروع کننده موضوع سرنوشت
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
راستی شوهرم تازگیا میگه موقعی که گلوم درد گرفت میگه بعدش معده ام درد گرفته حالانمیدونم از اعصاب بوده با چی میگه قرص فاموتیدین گرفتم خوردم برای معده دردم ، بعدش دیگه نخورده میگه بعدش تو شیرین بیان گرفتی دیگه درد نگرفته ولی خب بازم خیلی بهتره الانم داره ادامه میده مصرف گل گاو زبون و شیرین بیان رو

یادمه سالهای قبل زود به زود و ساعت ها معده درد داشت شیرین بیان و گل گاو زبون خورد بهتر شد

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
کلا ریشه شیرین بیان مشکلات معده رو درمان می کنه

دلبرشیرین

Guest
ممنون اجی ولی این وقت شب ازکجا گیر بیارم اخه خوابگاهم??

yaldakhanoooom

Guest
شوهرم زود به زود ساعت ها معده درد داشت و مدام قرص میخورد ریشه شیرین بیان گرفتم دم کردم یک ماه خورد انگار ، از اونوقت خیلی بهتر شد معده اش خیلی کم و دیر به دیر درد میکنه شاید سالی چندبار بوده فقط نمیدونم ولی خیلی خوب شد

براش گل گاو زبون هم گرفتم چون گفتم شاید معده درد عصبی داره اونم که برای اعصاب خوبه شوهرمم اعصابش ضعیف بود واقعا تاثیرداشت اونم فکرکنم یه ماه خورد

تو نی نی سایت شنیدم سرچ کردم گل گاو زبون نی نی سایت و تجربه های بقیه رو خوندم

بیشتر خودش نخواست بخوره ولی حداقل ۳ ماه مصرف کنی خوبه

(در ضمن همیشه نوشابه میخوره شوهرم )

اعصاب ضعیف ، استرس ، به غیر از عصبانی شدن باعث خیلی از بیماری های روحی و جسمی میشه

گل گاو زبون برای افسردگی استرس خوبه و نشاط آوره
گل گاو زبون زیادش بد نیست؟

چطوری دم میکنی؟

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
گل گاو زبون زیادش بد نیست؟

چطوری دم میکنی؟
مثله چایی

بذار رو بخاری‌ کتری دم بکشه ده دقیقه یک ربع

با چای سیاه هم میتونی ترکیب کنی و یا دارچین یا هر سه با هم

دارچین هم برای اعصاب خوبه و گرمی هم هست برای دفع بلغم خوبه طعمشم که بهتر میکنه البته خب بعضیا دوست ندارن

ولی چای سیاه کافئین داره کم مصرف کنی بهتره استرس رو تشدید میکنه

هر چیزی خب زیادش بله خب ضررداره و اینکه داروی گیاهی هم عوارض داره خب مخصوصا برای بعضیا

ولی خیلی فواید داره خودت سرچ کن

من که راضی ام خداروشکر ?

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
شوهرم گفت تو دکتر منی خدا پدر و مادرتو حفظ کنه خودتو حفظ کنه تو معده ی منو خوب کردی

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
من خودم چندباری مصرف کردم فقط البته من مشکل معده ندارم فقط چندباری معده ام درد گرفته فقط نه به اون صورت دائم نبوده خداروشکر ❤ البته همه مصرف کنن خوبه خیلی فواید داره خودتون سرچ کنید خوبه مصرف کنی هفته ای یکی دوبارم خوبه یا ۳ بار

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
امروز گفت سرکار معده ام درد میکرد بعدش خوب شد البته بعد مدت ها اینجوری شده براش ریشه شیرین بیان دم کردم

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
درکل میخوام همیشه براش دمنوش شیرین بیان گاهی درست کنم

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
وقتی داروی گیاهی رو سر خود مصرف میکنید قبلش سرچ کنید از عوارضش و موارد منع مصرف رو بخونید دوتا پست بعدی گفتم

?

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
Screenshot_۲۰۲۳۰۳۰۷-۰۱۴۵۴۱_Chrome.jpg

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest

بالا