تجربه درمان به روش هیپنوتیزم توسط من برای یه کاربر (دوست مهربونم)

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دوستمون داشت خوب میشد که یه دلخوری پیش اومد تو زندگیش ناامید شد بعد من بهش فرصت دادم گفتم تلاش کن کلی همدردی کردم بهش امیدواری دادم امیدوارشده بود ولی آخرش همش می گفت نمیتونم و ناله میکرد دیگه اونقدر حالش بدشد که دوروز بستری شد امیدوارم باز تلاش کنه برای درمان و حالش خوب بشه بیاد بگه خوب شدم اگه خودش با تمام وجود بخواد و تلاش کنه خوب میشه حتما
راضی شد درمان کنه فقط الان یه مشکلی داره انگار معده اش تیکه افتاده درمان بشه ان شاءالله بعد قراره هیپنو کنه

من بهش راه حل دادم انجام داد خوب نشد مشکل از روده هاشه و اون استرس ها هم تاثیرداره بهش گفتم دمنوش بخوره استرسشو کنترل کنه ورزش کنه آب زیاد بخوره قبول کرد داشت انجام می داد که پرسیدم دل دردش بهترشده و روده هاش بهتر شده کار میکنه به خاطر دمنوش هست فکرکنم

باز دلداریش دادم تلاش کردم هیپنو کنه گفت حالم خیلی بده نمیتونم انجام دادم خوب نشدم
گفتم باید یه مدت انجام بدی تا خوب بشی متاسفانه خوب نشد ان شاءالله حالش خوب بشه دیگه باید بستری بشه چون هیچ جوره خوب نشد خودش و بقیه تلاش کردن که خوب بشه من همه تلاشی کردم که خوب بشه

ولی بازم همین هیپنوتیزم باعث درمان خیلی از بیماری هاست برای یه کاربر که ازم راهکار می خواست برای کمرنگ شدن خاطرات بد هم فرستادم تازگی اون حالش بهتره و قراره انجام بده

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حالشو پرسیدم راجب دکترش پرسیدم گفت بستریم نمیکنن ارجاعم دادن به یه روانپزشک دیگه ان شاءالله خوب بشه دعا کنید🤲

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من تحقیق کردم نی نی سایت سرچ کردم دکترهای روانشناس خوب نزدیک شهرشون اگه خواست بره

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

خداروشکر یبوستش خوب شده و دل دردش هم همینطور که به خاطر یبوست شدید بود هم خوب شد چون یک ماه دفع نداشته

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خداروشکر گفت استرسم کمترشده دمنوش میخورم من دمنوش شیرین بیان و گل گاو زبون رو گفته بودم برای اعصابش و روده تحریک پذیرش مصرفرکنه که تاثیرداشت و خودش بعدش دمنوش دمنوش دارچین و بابونه هم مصرف می کنه ، باز من تلاش کردم بهش راه حل بدم امیدوارش کنم بخش زیادی از استرسش از دل دردش بود که خوب شد و دید تاثیرداره استرسش کمتر شد به حرفای من امیدوارتر شد خودش گفت منم حس کردم امروز گفت بهم

به طب سنتی علاقه پیدا کرده

دمنوش دانه چیا هم گفت شوهرم میخوره خوبه منم میخورم دیگه

گفت هفته ای ۴ بار مصرف می کنم

گفت طبعش سودا هست منم حس کردم از صحبت هاش ،همونم باعث بیماری افسردگی میشه و بیماری های دیگه که با اون دمنوش ها خوب میشه بهش گفتم تو همه غذاهاش گرمی مصرف کنه مخصوصا با سردی

انگار داره عزت نفسش میره بالا و بیشتر به خودش میرسه خودشم گفت که دیگه بیشتر به خودم می رسم 😘 و بعدا میخوام هیپنو کنم

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حالش خوب شده خیلی بهتر شده 🤗