تجربه ام راجب درمان یبوست شدید در حد یک ماه دفع نداشتن 🙄 (برای یه کاربر دوست مهربونم)

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

یه کاربر بهم گفت دل درد شدید داره من گفتم شاید تیکه افتاده یه درمان خونگی بهش گفتم انجام نداد گفت دکتر گفته نافت افتاده جا انداخت

بعد بازم دل درد شدید داشت گفتم شاید تیکه افتاده اینارو انجام بده یه مدت مایعات بخور فقط ، انجام داد خوب نشد

تا اینکه تو صحبت هاش راجب یبوست شدیدش گفت که یبوست شدید داشته رفته دکتر خوب شده بعدش داروشو قطع کرده اسهال گرفته بعد یبوست شدید جوری که یکماه دفع نداشته گفتم خب همین باعث دل درد شدیدت هست خودتم رعایت نکردی با توجه به حرفاش گفتم

سوال کردم گفت آب کم میخورم بعد اینکه سر یه مشکلاتی زیاد گریه میکرد خب آب بدنش بیشتر دفع میشه استرسم داشت خب باعث مشکلات روده هم میشه و اینکه گفت خیلی تند غذا میخورم

گفت مادربزرگم گفته گل محمدی بخور خوب نشدم گفتم فورا که اثر نمی کنه بعد یه پست خوندم راجب صابون تو نی نی سایت گفتم گفت مادرم گفت انجام بده خوب نشدم

خلاصه کلی سرچ کردم و تلاش

گفت داروخونه رفتم پودر داده خوب نشد

گفتم ورزشم خوبه گفت میرم پیاده روی امروز

خلاصه درگیر نریدنش بودیم همش 😆😆

میگفت دل درد دارم نکنه سرطانه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بنده خدا میگفت مامانم میگه نکنه روده ات پاره بشه

بهش گفتم فعلا مایعات بخور از این به بعد غذارو آرومتر بخور بیشتر بجو ، آب بیشتربخور دوتا سه بطری بذار نیم ساعت یکبار آب بخور کم کم ، کم آبی بدن باعث یبوسته ، وررزش کن سرچ کردم گوگل ورزش های یبوست براش فرستادم که انجام بده ، گفتم دمنوش ریشه شیرین بیان ، گل گاو زبون بخور برای روده خوبه امتحان شده اینارو مصرف کرد ، ملین هم خورد ، چندروز بعد دفع داشت و کم کم خوب شد دل دردش کمتر شد

الانم خیلی بهتر شده دیگه دفع داره و دل دردم نداره گفت استرسم کمتر شده دمنوش میخورم گفت بابونه و دارچین هم داشتم میخورم ، بیشتر مصرف کردن آب و بیشتر جویدن غذا رو هم رعایت میکنه حتما ، ولی ورزش رو فکرنکنم ادامه داده باشه

گفتم تو که از سرطان میترسی استرستو کنترل کن دمنوش ریشه شیرین بیان هم برای پیشگیری از سرطان خوبه

@خدایا تنهام نزار❤

لینک ورزش 👇👇👇👇👇👇👇👇👇

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بچه ها واقعا الان میر ینم و از ریدنم خوشحالم😂😂😂مرسی از سرنوشت جان
شما هم اگه مشکل عن داشتین ب من بگید😂( شوخی)
😂😂 اینو گذاشتم بمونه هر کی مشکل تو رو داشت براش بفرستم دیگه بهش نگم راحت ، ۳ ساعت توضیح ندم آخرم معلوم نیس گوش بده یا نه یا فکرکنه شاید اثر نکنه

Everything ends with time

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
😂😂 اینو گذاشتم بمونه هر کی مشکل تو رو داشت براش بفرستم دیگه بهش نگم راحت ، ۳ ساعت توضیح ندم آخرم معلوم نیس گوش بده یا نه یا فکرکنه شاید اثر نکنه
دقیقا
واقعا مشکل عنی داشتن سخته😂😊

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بچه ها واقعا الان میر ینم و از ریدنم خوشحالم😂😂😂مرسی از سرنوشت جان
شما هم اگه مشکل عن داشتین ب من بگید😂( شوخی)
منم خیلی خوشحالم از ریدنت چرا زودتر خبرندادی 😂😂

واقعا ناراحت بودم برات آخه میگفتی همش دل درد شدید دارم در عذاب بودی

Everything ends with time

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
منم خیلی خوشحالم از ریدنت چرا زودتر خبرندادی 😂😂

واقعا ناراحت بودم برات آخه میگفتی همش دل درد شدید دارم در عذاب بودی
دقیقا
شوهرم گفت کم کم ب هرکی ک خبر داره تو نمی..رینی خبر بده از فکرت در بیان
زنداییم و ...همه درگیر عن من بودنااا
😂
راستی فردا آش نذری دارم حسابی دعات میکنم

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دقیقا
شوهرم گفت کم کم ب هرکی ک خبر داره تو نمی..رینی خبر بده از فکرت در بیان
زنداییم و ...همه درگیر عن من بودنااا
😂
راستی فردا آش نذری دارم حسابی دعات میکنم
هر وقت رید.ی بعدش یادت میفته دعام می کنی 😆😆

هاله

مدیر

یه کاربر بهم گفت دل درد شدید داره من گفتم شاید تیکه افتاده یه درمان خونگی بهش گفتم انجام نداد گفت دکتر گفته نافت افتاده جا انداخت

بعد بازم دل درد شدید داشت گفتم شاید تیکه افتاده اینارو انجام بده یه مدت مایعات بخور فقط ، انجام داد خوب نشد

تا اینکه تو صحبت هاش راجب یبوست شدیدش گفت که یبوست شدید داشته رفته دکتر خوب شده بعدش داروشو قطع کرده اسهال گرفته بعد یبوست شدید جوری که یکماه دفع نداشته گفتم خب همین باعث دل درد شدیدت هست خودتم رعایت نکردی با توجه به حرفاش گفتم

سوال کردم گفت آب کم میخورم بعد اینکه سر یه مشکلاتی زیاد گریه میکرد خب آب بدنش بیشتر دفع میشه استرسم داشت خب باعث مشکلات روده هم میشه و اینکه گفت خیلی تند غذا میخورم

گفت مادربزرگم گفته گل محمدی بخور خوب نشدم گفتم فورا که اثر نمی کنه بعد یه پست خوندم راجب صابون تو نی نی سایت گفتم گفت مادرم گفت انجام بده خوب نشدم

خلاصه کلی سرچ کردم و تلاش

گفت داروخونه رفتم پودر داده خوب نشد

گفتم ورزشم خوبه گفت میرم پیاده روی امروز

خلاصه درگیر نریدنش بودیم همش 😆😆

میگفت دل درد دارم نکنه سرطانه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بهش گفتم فعلا مایعات بخور از این به بعد غذارو آرومتر بخور بیشتر بجو ، آب بیشتربخور دوتا سه بطری بذار نیم ساعت یکبار آب بخور کم کم ، کم آبی بدن باعث یبوسته ، وررزش کن سرچ کردم گوگل ورزش های یبوست براش فرستادم که انجام بده ، گفتم دمنوش ریشه شیرین بیان ، گل گاو زبون بخور برای روده خوبه امتحان شده اینارو مصرف کرد چندروز بعد دفع داشت و کم کم خوب شد دل دردش کمتر شد

الانم خیلی بهتر شده دیگه دفع داره و دل دردم نداره گفت استرسم کمتر شده دمنوش میخورم گفت بابونه هم داشتم میخورم ، بیشتر مصرف کردن آب و بیشتر جویدن غذا رو هم رعایت میکنه حتما ، ولی ورزش رو فکرنکنم ادامه داده باشه

گفتم تو که از سرطان میترسی استرستو کنترل کن دمنوش ریشه شیرین بیان هم برای پیشگیری از سرطان خوبه

@خدایا تنهام نزار❤

لینک ورزش 👇👇👇👇👇👇👇👇👇

خانم دوختووووررر🤩👏👏👏👏

بالا