لطفا بیا به من و بچه ها قول بده (خدایا تنهام نذار)

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من و بچه ها نگرانیتم دوست داریم دلمون میسوزه هر کاری هم می کنیم هر چیزی هم می گیم به خاطر خودته یه وقت از ما ناراحت نشی حلال کن🙁

آخرین ویرایش:

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دیشب میگفت بلاکش کردی ؟؟چرا؟؟

تو همون تاپیک دلیلشو گفتم چون حرفمو گوش نداد من همه جوره تلاش کردم راه حل دادم باهاش همدردی کردم ، درمان کرد داشت گوش میداد خوب میشد کم کم ، که درمانو ول کرد منم گفتم فرصت بدم خوب بشه حالش بعد شروع کنه باز همدردی کردم و بهش امید دادم امیدوار شد ولی بازم همش میگه نمیتونم و ناله میکنه منم ناراحت شدم ازش گفتم اینجوری کنم بلکه شاید سعی کنه درمان کنه

آخرین ویرایش:

Negarm

⭐کاربر ویژه⭐
من فک میکردم همسنای خودم باشه🥲 هعی هر کی ی جور مشکل داره💔

Everything ends with time

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نه عزیزم من دیگ وقت شما رو نمیگیرم و مزاحمتون نمیشم و اذیتتون نمیکنم امیدوارم خوش باشین❤
نگران منم نباشید من کلا دیگ از کسی کمک نمیخوام خوب شدم شدم نشدمم ک هیچ همینجوری تحمل میکنم
فعلا ب زمان احتیاج دارم دو شبه ک بستری هستم

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نه عزیزم من دیگ وقت شما رو نمیگیرم و مزاحمتون نمیشم و اذیتتون نمیکنم امیدوارم خوش باشین❤
نگران منم نباشید من کلا دیگ از کسی کمک نمیخوام خوب شدم شدم نشدمم ک هیچ همینجوری تحمل میکنم
نه من خودم خواستم کمک کنم اذیت و مزاحمتی نداشت برام، ان شاءالله خوب میشی ، کمک اصلی رو خودت باید به خودت کنی تا خوب بشی
من نظرم این بود که اگه نمیتونی حالتو خوب کنی دیگه باید بستری بشی دکترتم که گفته تو اون تاپیک گفتم

نگران نباش اینبار دیگه حتما حالت خوب میشه

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دیگه خواهشا اینبار خودتم تلاش کن که خوب بشی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نه من خودم خواستم کمک کنم اذیت و مزاحمتی نداشت برام، ان شاءالله خوب میشی ، کمک اصلی رو خودت باید به خودت کنی تا خوب بشی
من نظرم این بود که اگه نمیتونی حالتو خوب کنی دیگه باید بستری بشی دکترتم که گفته تو اون تاپیک گفتم

دو شبه بستری ام تازه مرخص شدم

⭐⭐سوپر استار⭐⭐

نه عزیزم من دیگ مزاحم کسی نمیشم کمک هم نمیخوام دردامو سپردم ب خدا

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نه مزاحم نیستی هر جور صلاح میدونی حالت خوب شد بهمون خبر بده خوشحال میشیم

خدا گفته از تو حرکت از من برکت ، تا خودت تلاش نکنی خدا چیکار کنه خودت باز تلاش کن از خودت توقع داشته باش ما هر چقدرم به درد و دلات گوش بدیم و تلاش کنیم برای راه حل دادن تا خودت نخوای خوب نمیشی من اونکارو کردم بلکه تلاش کنی ولی انگار نمیخوای

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من خودمم یه مشکلاتی داشتم با تلاش خودم و مطالعه تو سایت ها بهتر شدم منم یه زمانی درد و دل کردم و از راهکارهای بقیه استفاده کردم برای همه پیش میاد یه زمانی ولی در اصل خودم به خودم کمک کردم خودم خواستم و تلاش کردم تو هم باید با تمام وجودت بخوای و تلاش کنی

بالا