تجربه ام راجب درمان بدن درد

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
کیسه آب گرم خوبه و ماساژ زیر دوش آب گرم

واسه شوهرم انجام دادم خیلی تاثیرداره

ماساژ زیردوش آب گرم تاثیرش برای خوب شدن بدن درد خیلی بیشتره تا ماساژ بدون آب گرم

و اینکه خودمم یه بار سر یه قضیه ای مجبور شدم سنگین برداشتم نتونستم کشیدم کمرم درد میکرد شدید ، توحموم با آب گرم ماساژ می دادم خوب شد

(یه آدم فکرکنم ۱۰۰ کیلویی )

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

من از اینجا خریدم یه کیسه آب ساده هست اونقدرها گرم و سرد نگه نمیداره

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
البته بعدها هم زیاد نشستنی یا بد نشستنی درد داشتم تا مدت ها که خب به خاطر بد نشستن هم میشه و خب از اعصاب هم ممکنه باشه گاهی از اعصاب هم بود و دلایل دیگه هم داره باید نشستنی کمرتو صاف کنی قسمت پایین کمر رو تو ندی یکم بیرون باشه الان خداروشکر خیلی بهترم ❤

دیگه بعد یک سال و چندماه کامل خوب شدم خداروشکر
گذر زمان ، استراحت ، ماساژ ، ماساژ با آب گرم کیسه آب گرم ، درست نشستن ، کنترل استرس با سعی و تلاش خودم و دمنوش آرامش همه ی اینا تاثیرداشت که از همه مهم تر گذر زمان 😊

همسرمم کمرش درد می کرد البته اون کارش سخته و خب درست حسابی استراحت نداره

براش اینارو انجام دادم به اضافه بادکش خونگی ، چسب کمرم که نتونست بزنه می سوزوند ، یه مدتم کرم خارجی و یه کرم دیگه برای درد کمرش می زدم که خب اینا موقت هست

حالا یه وقتایی از خستگی هم میشه گاهی اون چیزی نیس مدوام و شدید نباید باشه

تازگی کمرش خیلی درد می کرد با آب گرم ماساژدادم تحقیق کردم نی نی سایت دیدم روغن کوهان شتر خوبه از سایت با سلام خریدم دیدم نظرات هم میگن خوبه و فواید دیگه هم داره به شوهرمم گفتم که اینطوره ببینیم خوب میشه که متاسفانه خوب نشد

روغن شترمرغ رو هم تعریفشو شنیده بودم مادرم برای پادردش استفاده می کرد خوب شد و اینکه سایت ها هم شنیده بودم به شوهرمم گفتم
دو هفته قبل خوابش چنددقیقه کمرشو با روغن کوهان شتر ماساژ دادم همونطور که گفتم خوب نشد 🙁

گاهی میگفت بهترم گاهی میگفت درد دارم

و اینکه بهش گفتم درست بشینه پایین کمرشو تو نده بده بیرون صاف بشینه

برادرشوهرم بهش گفته بود برای پادردم روغن شترمرغ از عطاری خریدم خوب شدم برای مامان هم خریدم

شوهرم از عطاری روغن شترمرغ خرید حالا از امشب استفاده میکنه ببینیم چی میشه ان شاءالله که خوب بشه

از این لینک خریدم که خوب نبود

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
گاهی بدتر میشد گاهی بهتر نمیدونم چرا جدیدا تعطیلات بدتره به جای بهتر شدن قبلا اینطور نبود، براش هرشب بادکش خونگی هم انجام دادم روغن شترمرغ هم زدم هر شب ماساژ دادم الان که بهتره دوروز پیش تعطیل بود خیلی کمر درد داشت ، مادرشوهرمم گفت بیا کمرتو بکشم ازش یادگرفتم اونم گاهی انجام میدم

کار زیاد یه وقت سرکار بار میاد برمیداره اینا هم تاثیرداره خب

اگه بشه کارشو تغییربده خیلی خوب بشه

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
روغن شترمرغم کامل استفاده کردیم خوب نشد حالا تازگی رفت داروخونه قرص درد و کرم ماساژ گرم دپی گرفته فعلا خوبه بعد از تموم شدن قرص ها بازم میخواد کرم بخره

روی کمرش اون قسمتی که درد می کنه من کیست کوچیک و صاف حس می کنم ، حس میکنم یکم بزرکتر بود نشستنی مشخصه شایدم از اونه چون استراحتم میکنه باز درد داره و حتی گاهی بدتر

مجردی کیست رو دستش داشته از بین رفته خودش

دوتا هم بعد ازدواج داشت یکیش زود از بین رفت ولی یکیش طول کشید فکرکنم دوسال طول کشید بره و گاهی درد شدید داشت دیگه می خواست بره عمل کنه که خودش از بین رفت قبلش ماساژ می دادم سکه بستم نرفت مچ بند می بست دردش کم بشه با کرم از بین بردن درد ماساژ می دادم دیگه باید خودش آب بشه یا عمل کنی دیگه البته ماساژم خوبه برای کیست

منم یه وقت تو ماشین زمان طولانی می شینم کمرم درد میگرفت گاهی بهترم سعی می کنم بهتر بشینم یکم جابه جا میشدم صندلی پشت دراز می کشیدم استراحت می کنم خوب میشم

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
روغن شترمرغم کامل استفاده کردیم خوب نشد حالا تازگی رفت داروخونه قرص درد و کرم ماساژ گرم دپی گرفته فعلا خوبه بعد از تموم شدن قرص ها بازم میخواد کرم بخره

روی کمرش اون قسمتی که درد می کنه من کیست کوچیک و صاف حس می کنم ، حس میکنم یکم بزرکتر بود نشستنی مشخصه شایدم از اونه چون استراحتم میکنه باز درد داره و حتی گاهی بدتر

مجردی کیست رو دستش داشته از بین رفته خودش

دوتا هم بعد ازدواج داشت یکیش زود از بین رفت ولی یکیش طول کشید فکرکنم دوسال طول کشید بره و گاهی درد شدید داشت دیگه می خواست بره عمل کنه که خودش از بین رفت قبلش ماساژ می دادم سکه بستم نرفت مچ بند می بست دردش کم بشه با کرم از بین بردن درد ماساژ می دادم دیگه باید خودش آب بشه یا عمل کنی دیگه البته ماساژم خوبه برای کیست

منم یه وقت تو ماشین زمان طولانی می شینم کمرم درد میگرفت گاهی بهترم سعی می کنم بهتر بشینم یکم جابه جا میشدم صندلی پشت دراز می کشیدم استراحت می کنم خوب میشم
دیگه یه مدت دیدیم دردش شدیدشده خوب نمیشه رفتیم دکتر ، ام آر آی نوشت گفت دیسک کمر خفیف داره که با ورزش درمان کرد 😊

بالا