تاپیک جامع ورزش

• شروع کننده موضوع fati_tork
  • تاریخ شروع

مجله خبری

Guest
مژده دستم به دامنت
دارم از درد میمیرم
پری روز ۵ ساعت دوچرخه سواری کردم
کارم کشید بیمارستان
خوب کارت اشتباهه عزیزم، آسیبی که اینکار به بدنت میزنه با هیچ چیز قابل جبران و درمان نیست. نباید همچین کاری کنی

Asall

Guest
خوب کارت اشتباهه عزیزم، آسیبی که اینکار به بدنت میزنه با هیچ چیز قابل جبران و درمان نیست. نباید همچین کاری کنی
آخه من حرفه ای انجام می دادم
مربی داشتم قبلا می‌گفت اشکال نداره?
بیشتر اوقات ۷ ساعت هم میشد ?

فندق

Guest
ممنون فاطمه جان عالی بود
اول نرمشایی که فرستادی رو انجام دادم بعد با برنامه پیش رفتم
ممنون بابت معرفی برنامه
خدا خیرت بده??
بالاخره اون شنبه ای که منتظرش بودم رسید?

استارتر
استارتر

fati_tork

Guest
عزیزم
ممنون فاطمه جان عالی بود
اول نرمشایی که فرستادی رو انجام دادم بعد با برنامه پیش رفتم
ممنون بابت معرفی برنامه
خدا خیرت بده??
بالاخره اون شنبه ای که منتظرش بودم رسید?
ممم دورت بگردم که???لگه حوصلشو داری اسکرین برنامه رو بده بچه ها بببنن انگیزه بگیرن ?❤

دختر جذاب

Guest
عشقم حالت خوبه
سلام عزیزم ? ممنون خوبم ?
فقط یه چیزی
من برنامه رو نصب نکردم فقط این ورزشایی که گفتی ذخیره کردم انجام دادم در کنار یکسری ورزش دیگه که خودم از قبلا هم انجام میدم

استارتر
استارتر

fati_tork

Guest
سلام عزیزم ? ممنون خوبم ?
فقط یه چیزی
من برنامه رو نصب نکردم فقط این ورزشایی که گفتی ذخیره کردم انجام دادم در کنار یکسری ورزش دیگه که خودم از قبلا هم انجام میدم
سلام مهربون ❤?اشکال نداره اون برنامرو گفتم چون کالری رو هم میده ایتراحتم خودش محاسبه میکنه راحته❤

فندق

Guest
Screenshot_۲۰۲۱-۰۷-۲۴-۱۸-۳۶-۴۳.png

البته بعصی حرکتاش سخت بود برام روز اول بود نتونستم تعدادی که گفته رو بزنم ولی درکل خوب بود حس خوبی دارم????

استارتر
استارتر

fati_tork

Guest
مشاهده پیوست 40400
البته بعصی حرکتاش سخت بود برام روز اول بود نتونستم تعدادی که گفته رو بزنم ولی درکل خوب بود حس خوبی دارم????
اشکال نداره بازم برا روز اول عالی?❤میدونی تجربه خود من اینه که هیچ کدوم رد نمیکردم حتی شده بین بعضباشون مثل همین پلانک که خب سخته یکم بخودم ۱۰ ثانیه استراحت میدادم میرفتم و فرداش عوضش تایم بیشتری میرفتم اگه دیروز ۳۰ ثانیه تونسته بودم برم و بعد استراحت کرده بودم امروز ۳۵ ثانیه میرفتم و هر روز تایمو بیشتر میکردم تا این که دیگه میدیدم نیاز نیس اصلا به استراحت و یک دقیقه میتونم پلانک برم ?

بالا