آموزش کسب درآمد از روبیکا

استارتر
استارتر
baloot_dana

baloot_dana

⭐کاربر فعال⭐
همین روبیکا بهتره مرسی عزیزم از مهربونیت
یع سایت خارجی هست نظر سنجیاش برام باز نمیشه
ولی‌ اگه کارشو با کامیپیوتر انجام بدی روزی ۱۰ دلار میده چندتا وظیفه داره سرجمع ۱۷دلاره
سخته انجامش به نظرت انجامش بدم ؟؟؟
چی هست اینجا لینک بذار بقیه هم استفاده کنن
اگه زیادوقت نگیره نت هم زیاد نخواد منم میخوام انجام بدم

سینه ام دکان عطاریست

⭐کاربر برتر⭐
سایت paidera
راستش یکم انجام وظیفش طول میکشه
ولی بیشتز از دوساعت نیست
سایت نظر سنجیه
منتها قبلش باید فیلم های آموزششم ببینی
من خودم شاید وقت نکنم
به ۳۰ دلار برسه میشه برداشت زد

استارتر
استارتر
baloot_dana

baloot_dana

⭐کاربر فعال⭐
سایت paidera
ولی بیشتز از دوساعت نیست
سایت نظر سنجیه
من خودم شاید وقت نکنم
یعنی مثل همین که اگهی میبینیم اونجا هم باید اگهی ببینیم؟

استارتر
استارتر
baloot_dana

baloot_dana

⭐کاربر فعال⭐
@چکاوک
اینم یه کار دیگه ، اینم‌بخون سوال داشتی بپرس

استارتر
استارتر
baloot_dana

baloot_dana

⭐کاربر فعال⭐
@cibell
اینم یه کار دیگه ، کامل بخون پست هام‌پراکنده هست ، سوالی داشتی بپرس

استارتر
استارتر
baloot_dana

baloot_dana

⭐کاربر فعال⭐
@خورشید ناز
اینم هست ، هم از این میتونی کار کنی هم‌اون
هردوتا تاپیک‌رو بخون صبح یکی رو انجام بده بعداز ظهر یکی

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
روش جدید اینه :
کانالی که زدین توش‌ فیلم بذارید تا ۲۰ گیگ و فقط یک دور دانلود کنید هر روز ،
اگر تعداد کانال هاتون بیشتر باشه درامدتون بیشتر میشه ، مثلا ۲ تا کانال میزنین و تو هرکدوم ۲۰ گیگ فیلم میذارید و هر روز فقط یکبار دانلود میکنید و درامد دوتا کانال رو کسب میکنید ، هرچندتا میتونید کانال داشته باشین ، فیلم های هر کانال با بقیه کانال ها باید فرق داشته باشه

تاکید میکنم هر کانال فقط ۲۰ گیگ فیلم داشته باشه و فقط یک دور دانلود بشه نه بیشتر

اگر حافظه گوشیتون کمه و نمیتونید حجم بالا بذارید ، توی‌هر کانال یه فیلم یک گیگی بذارید و هر روز ۲۰ بار دانلودش کنین ، و برای همه کانال هاتون همین کارو انجام بدین

چندتا کانال که گفتم برای کسایی که میخوان بیشتر درامد داشته باشن ،‌وگرنه با یه کانال هم میشه کار‌کرد
مرسی 😊

@خدایا تنهام نزار❤

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره سرعتش میاد پایین
بعضیا تا ۹۰۰ گیگم دانلود میکنن با همین بسته
یعنی میشه از۱ شب تا ۱۱ صبح دانلود کرد با همون بسته ی ۴۵۰ گیک نامحدود که ۲۰ تومنه باسرعت معمولی اگه تموم بشه بازم میشه استفاده کرد فقط سرعتش کم میشه چون نامحدوده میشه اگه تموم شد بعداز ساعت ۱۱ با سرعت کم هم باز دانلودکنی یا فقط از ۱ تا ۱۱ صبخ

استارتر
استارتر
baloot_dana

baloot_dana

⭐کاربر فعال⭐
یعنی میشه از۱ شب تا ۱۱ صبح دانلود کرد با همون بسته ی ۴۵۰ گیک نامحدود که ۲۰ تومنه باسرعت معمولی اگه تموم بشه بازم میشه استفاده کرد فقط سرعتش کم میشه چون نامحدوده میشه اگه تموم شد بعداز ساعت ۱۱ با سرعت کم هم باز دانلودکنی یا فقط از ۱ تا ۱۱ صبخ
فقط از یک شب تا یازده صبح
بعضیا میگن تا ۹۰۰ گیگ هم دانلود کردن
سرعتش کم میشه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
میگن این نت نامحدود هست از ساعت ۱ تا ۱۱زهر چقدر بخوای میتونی دانلود کنی
برای اینکار باید سیمکارت همراه اول داشته باشیم ، چون بسته نت نامحدود ماهانه ۲۰ هزاتومن داره و ب صرفه است
از گوگل ویدیو دانلود کنین با هرمحتوایی که علاقه دارید ولی محتوای ممنوع نداشته باشه و زیر یک گیگ باشه ( حتما ویدیو باشه ، با عکس‌و‌متن درامد نمیشه براتون هرچقدرم اعضا داشته باشین یا دانلود کنید)
همراه من نصب کنید و از اونحا بسته نامحدود یک ماهه رو فعال کنین ، حجمش ۴۵۰ گیگه ، از ساعت یک شب تا یازده صبح زمان استفاده اش هست
با سیمکارت همراه اول که به نام خودتون هست وارد روبیکا بشین ، یک کانال تشکیل بدین و ویدیو هایی که قبلا دانلود کردین رو توی کانال اپلود کنید ، برای تشکیل کانال باید اکانت های دیگه ای عضو کنید میتونید اعضای خانواده یا فامیل و دوستاتون رو عضو کنید
بعد حافظه روبیکا رو از قسمت تنظیمات ، حافظه و ذخیره سازی پاک کنید
از یک شب تا یازده صبح میتونین کار کنین ، ویدیو های کانال‌تون رو دانلود کنید ، وقتی همه رو دانلود کردین حافظه روبیکا رو مجدد پاک کنید ، و این کار رو تا جایی میتونید تکرار کنید
اگر عضو بگیرین اوناهم دانلود کنن برای‌شما درامد بیشتر میشه
وقتی درامدتون به ۲۰ هزار تومن رسید میتونین از قسمت تنظیمات،کسب درامد احراز هویت کنین ، هر ۱۵ روز میتونین تسویه بزنین
سیمکارت و کارت ملی و شماره شبای کارت بانکی باید به اسم یک نفر باشه تا درامد واریز بشه
هر ۴۵۰ گیگ دانلود ۲۲۵ هزار تومن درامد هست که ۲۰ هزارتومنش پول بسته است ، یعنی از هر بسته ۲۰۰ هزار تومن درامد خالص دارید ، البته تعرفه اش جدیدا بیشتر شده

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
برای اینکار باید سیمکارت همراه اول داشته باشیم ، چون بسته نت نامحدود ماهانه ۲۰ هزاتومن داره و ب صرفه است
از گوگل ویدیو دانلود کنین با هرمحتوایی که علاقه دارید ولی محتوای ممنوع نداشته باشه و زیر یک گیگ باشه ( حتما ویدیو باشه ، با عکس‌و‌متن درامد نمیشه براتون هرچقدرم اعضا داشته باشین یا دانلود کنید)
همراه من نصب کنید و از اونحا بسته نامحدود یک ماهه رو فعال کنین ، حجمش ۴۵۰ گیگه ، از ساعت یک شب تا یازده صبح زمان استفاده اش هست
با سیمکارت همراه اول که به نام خودتون هست وارد روبیکا بشین ، یک کانال تشکیل بدین و ویدیو هایی که قبلا دانلود کردین رو توی کانال اپلود کنید ، برای تشکیل کانال باید اکانت های دیگه ای عضو کنید میتونید اعضای خانواده یا فامیل و دوستاتون رو عضو کنید
از یک شب تا یازده صبح میتونین کار کنین ، ویدیو های کانال‌تون رو دانلود کنید ، وقتی همه رو دانلود کردین حافظه روبیکا رو مجدد پاک کنید ، و این کار رو تا جایی میتونید تکرار کنید
وقتی درامدتون به ۲۰ هزار تومن رسید میتونین از قسمت تنظیمات،کسب درامد احراز هویت کنین ، هر ۱۵ روز میتونین تسویه بزنین
سیمکارت و کارت ملی و شماره شبای کارت بانکی باید به اسم یک نفر باشه تا درامد واریز بشه
هر ۴۵۰ گیگ دانلود ۲۲۵ هزار تومن درامد هست که ۲۰ هزارتومنش پول بسته است ، یعنی از هر بسته ۲۰۰ هزار تومن درامد خالص دارید ، البته تعرفه اش جدیدا بیشتر شده
با زدن کد هم میشه اینترنت نامحدود گرفت عزیزم .

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
برای تشکیل کانال خودت کافی هستی یکی نی نی سایت گفت من کار میکنم فقط خودم هستم کانال

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
@سرنوشت
این راهم هست عزیزم
فقط دیگه نباید گیگ زیاد دانلود کنی یکم عوض‌شده ، سه چهارتا کانال بزنی هر کانال ده گیگ دانلود کن ، کانالی هشت هزار میده روزی ، چهارتا کانال میشه روزی ۲۴ تومن
چهار تا کانال میشه ۳۲ ، اشتباه نوشتی

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سایت paidera
ولی بیشتز از دوساعت نیست
سایت نظر سنجیه
من خودم شاید وقت نکنم