چقد من احمقم

zhra996

⭐کاربر فعال⭐
چن روز برا هیچ و پوچ دعوا کردم با همسرم😭😭
گاهی حس میکنم سینه ام سنگین میشه نمیدونم چرا دست خودم نیس غم هارو تو خودم میریزم بعد یه مدت اعصابم بهم میریزه دیوونه میشم
چ کنم؟

Black

⭐کاربر ویژه⭐
من همیشه توی یه برگه افکار **** رو مینویسم و بعد آتیشش میزنم مشت میزنم به بالشت و گریه میکنم اینطوری ارومم

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
چن روز برا هیچ و پوچ دعوا کردم با همسرم😭😭
گاهی حس میکنم سینه ام سنگین میشه نمیدونم چرا دست خودم نیس غم هارو تو خودم میریزم بعد یه مدت اعصابم بهم میریزه دیوونه میشم
چ کنم؟
💘چی بگم بت آخه

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من اهنگای کاتثروت و بلیور ایمجین درگنز رو پلی میکنم و باهاشون همخوانی میکنم و دقیقا اونجایی که اونا داد میزنن منم داد میزنم و هرچی کلافه تر بلند تر داد میزنم و در نهایت می‌خوابم

استارتر
استارتر
zhra996

zhra996

⭐کاربر فعال⭐
من همیشه توی یه برگه افکار **** رو مینویسم و بعد آتیشش میزنم مشت میزنم به بالشت و گریه میکنم اینطوری ارومم
بخدا منم همینکارو میکنم ولی این دفعه واقعا نشد
رفتنی بیرون مادر شوهرم لحظه اخر باز به من گف استرس گرفتم ندونستم چ میکنم رفتیم بعد اومدیم مادرش آش یخ رو گرم نکرده اورد اعصابمو خورد کرد انگار من ارزشی براشون ندارم
بعد شوهرم سرم داد زد میخوام فلان قدر بدم عروسی طرف در حالی ک خنگی خودش بود
همه دست به دست داد اعصابمو ریخت به هم

Black

⭐کاربر ویژه⭐
بخدا منم همینکارو میکنم ولی این دفعه واقعا نشد
رفتنی بیرون مادر شوهرم لحظه اخر باز به من گف استرس گرفتم ندونستم چ میکنم رفتیم بعد اومدیم مادرش آش یخ رو گرم نکرده اورد اعصابمو خورد کرد انگار من ارزشی براشون ندارم
بعد شوهرم سرم داد زد میخوام فلان قدر بدم عروسی طرف در حالی ک خنگی خودش بود
همه دست به دست داد اعصابمو ریخت به هم
با همسر قبلیم خیلی جنگ و دعوا و از این ک.شر بازیا داشتیم یادمه میرفتم شبا بیرون ساعت ۱۲ اینا با ماشین یه جای دور ک هیچکس نباشه فقط جیغ میزدمو واقعا خوبه

melika.j

⭐کاربر برتر⭐
چی بگم آخه

زهرای خوشبخت

⭐کاربر برتر⭐
شما سر هیچ و پوچ الکی دعوا کردی خودتم میدونی مشکلت یه جا دیگه س نه اون موضوعی که با همسرت دعوات شده

و تنها کمکی که میتونم بهت کنم اینه که اون موضوع رو فراموش کن

بالا