آموزش کسب درآمد از روبیکا

استارتر
استارتر
baloot_dana

baloot_dana

⭐کاربر فعال⭐
عزیزم من روششو بلدم فقط نتم خیلی ضعیفه😭😭🥺🥺🥺
برای کسایی بلد نیستن میذارم
امروز یکی از دوستان گفت پول تو مجازی پول‌میگیرن اموزش‌میدن ، گفتم من بلدم بقیه هم استفاده کنن
اره سرعت نت نامحدود یکم پایینه

من و دوتا پسرام

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
دیشب به ستار کاشانی پیام دادم در مورد جذب مخاطب، اونم فایل درآمد از روبیکا رو برام فرستاد😁

استارتر
استارتر
baloot_dana

baloot_dana

⭐کاربر فعال⭐
برای اینکار باید سیمکارت همراه اول داشته باشیم ، چون بسته نت نامحدود ماهانه ۲۰ هزاتومن داره و ب صرفه است
از گوگل ویدیو دانلود کنین با هرمحتوایی که علاقه دارید ولی محتوای ممنوع نداشته باشه و زیر یک گیگ باشه ( حتما ویدیو باشه ، با عکس‌و‌متن درامد نمیشه براتون هرچقدرم اعضا داشته باشین یا دانلود کنید)
همراه من نصب کنید و از اونحا بسته نامحدود یک ماهه رو فعال کنین ، حجمش ۴۵۰ گیگه ، از ساعت یک شب تا یازده صبح زمان استفاده اش هست
با سیمکارت همراه اول که به نام خودتون هست وارد روبیکا بشین ، یک کانال تشکیل بدین و ویدیو هایی که قبلا دانلود کردین رو توی کانال اپلود کنید ، برای تشکیل کانال باید اکانت های دیگه ای عضو کنید میتونید اعضای خانواده یا فامیل و دوستاتون رو عضو کنید
بعد حافظه روبیکا رو از قسمت تنظیمات ، حافظه و ذخیره سازی پاک کنید
از یک شب تا یازده صبح میتونین کار کنین ، ویدیو های کانال‌تون رو دانلود کنید ، وقتی همه رو دانلود کردین حافظه روبیکا رو مجدد پاک کنید ، و این کار رو تا جایی میتونید تکرار کنید
اگر عضو بگیرین اوناهم دانلود کنن برای‌شما درامد بیشتر میشه
وقتی درامدتون به ۲۰ هزار تومن رسید میتونین از قسمت تنظیمات،کسب درامد احراز هویت کنین ، هر ۱۵ روز میتونین تسویه بزنین
سیمکارت و کارت ملی و شماره شبای کارت بانکی باید به اسم یک نفر باشه تا درامد واریز بشه
هر ۴۵۰ گیگ دانلود ۲۲۵ هزار تومن درامد هست که ۲۰ هزارتومنش پول بسته است ، یعنی از هر بسته ۲۰۰ هزار تومن درامد خالص دارید ، البته تعرفه اش جدیدا بیشتر شده

استارتر
استارتر
baloot_dana

baloot_dana

⭐کاربر فعال⭐
سوالی دارید درخدمتم 🍒

استارتر
استارتر
baloot_dana

baloot_dana

⭐کاربر فعال⭐
من اصلا نگرفتم
واقعا😢
ببین باید بسته نت نامحدود همراه اول بگیری
توی روبیکا کانال درست کنی
از گوگل ویدیو دانلود کنی
ویدیوهایی که دانلود کردی رو توی کانالت آپلود کنی
حافظه روبیکا رو پاک کنی
ویدیو هات رو دانلود کنی و حافظه روبیکا رو پاک کنی و این کار رو تکرار کنی
شماره تلفن اکانت روبیکا با شماره حساب بانکی باید به اسم یه نفر باشه برای واریز درامد
مرحله به مرحله انجام بده ، هرجا نتونستی سوال‌کن

دلبرشیرین

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
واقعا😢
ببین باید بسته نت نامحدود همراه اول بگیری
توی روبیکا کانال درست کنی
از گوگل ویدیو دانلود کنی
ویدیوهایی که دانلود کردی رو توی کانالت آپلود کنی
حافظه روبیکا رو پاک کنی
ویدیو هات رو دانلود کنی و حافظه روبیکا رو پاک کنی و این کار رو تکرار کنی
شماره تلفن اکانت روبیکا با شماره حساب بانکی باید به اسم یه نفر باشه برای واریز درامد
مرحله به مرحله انجام بده ، هرجا نتونستی سوال‌کن
نمیتونم حافظع روبیکام پاک کنم شماالان درامد کسب میکنی میشه ایدیت بدی

استارتر
استارتر
baloot_dana

baloot_dana

⭐کاربر فعال⭐
نمیتونم حافظع روبیکام پاک کنم شماالان درامد کسب میکنی میشه ایدیت بدی
حافظه روبیکا از قسمت تنظیمات ،حافظه و ذخیره سازی پاک میشه
من ندارم تازه میخوام شروع کنم باید سیمکارت بگیرم ، کسی‌که بهم یاد داد درامد داره و هر ۱۵ روز تسویه میکنه

بالا