یکی از دلایل بو دادن دهان خالی بودن معده هست

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اگه مشکلی نباشه فقط به خاطر معده خالی باشه دهن کلا بو نمیده ولی یه دفعه بو میزنه بالا و از بین میره و ممکنه باز اینطور بشه خودتون متوجه نمیشید بقیه متوجه میشن

بخواید بپرسید از بقیه که ببینید اینطوری هستین یا نه ممکنه نگن یا اون لحظه بو نده مثلا معده ۱۲ ساعت خالی بمونه بقیه که مدام در حال بو کردن دهان شما نیستن و کلا که بو نمیده یه دفعه بو می زنه بالا و از بین میره و ممکنه باز اینطور بشه اگه بعدش یه چیزی بخورید دیگه بو نمیده

معده اتون رو خالی نگه ندارید زود به زود شده یه چیز کوچیک میوه ، کیک ، خرما ، شکلات ، آجیل و.. بخورید و تو کیفتون بذارید

طبق تجربه ی خودم میگم و سایت ها خوندم

حالا شاید بعضیا اینطور نباشن

آخرین ویرایش:

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
وای یاد بو ننداز سمیرا 😆😆
من ی همکار خانم داشتم بنده خدا یه بوی گندی میداد دهنش روم نمیشد بهشم بگم ولی خودم اصلا دل و رودم میپیچید بهم حالت تهوع مبگرفتم
یه بوی گند وحشتناک شبیه بوی دپی میداد انکار

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
وای یاد بو ننداز سمیرا 😆😆
من ی همکار خانم داشتم بنده خدا یه بوی گندی میداد دهنش روم نمیشد بهشم بگم ولی خودم اصلا دل و رودم میپیچید بهم حالت تهوع مبگرفتم
یه بوی گند وحشتناک شبیه بوی دپی میداد انکار
عه کاش می گفتی درمان کنه یا براش درمانشو می فرستادی بفهمه باید میرفت دکتر یکی نی نی سایت می گفت ۱۵ سال دهنم بو میداد همه کار کردم خوب نشد موقعیت های شغلی و ازدواجمو از دست میدادم با عسل و سیاهدانه خوب شدم

سارای

⭐کاربر ویژه⭐
تجربه معیار دقیقی نیست و نمیشه کسی وضعیت خودش و اطرافیانشو به همه تعمیم بده
من مدت کوتاهی این مشکلو داشتم و به خاطر اسید معده بود ، چون کرونا بود و ماسک میزدم کسی جز خودم متوجه نمیشد
بعد درمان شدم رفع شد کلا
دهان شویه و مسواک هم خییییلیییی مهمه

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
میگن از مشکل معده یا دندونه معمولا
آره میدونم باید اگه عفونت باشه درمان کنی آنتی بیوتیک مصرف بشه ، برای مشکلات معده عسل و سیاهدانه شنیدم خوبه دمنوش ریشه شیرین بیان هم خوبه

پیاز خام و سیر رو هم باید نیم ساعت بخوابونی تو آبلیمو بوشو بگیره بعد مصرف کنی

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️خب منظورم اونایی بود که مشکلی ندارن و دهنشون بو نمیده فقط وقتی معده خالی بمونه بو میزنه بالا و میره و ممکنه دوباره اینطور بشن وقتی یه چیزی بخورن کلا خوب میشن

تجربه معیار دقیقی نیست و نمیشه کسی وضعیت خودش و اطرافیانشو به همه تعمیم بده
من مدت کوتاهی این مشکلو داشتم و به خاطر اسید معده بود ، چون کرونا بود و ماسک میزدم کسی جز خودم متوجه نمیشد
بعد درمان شدم رفع شد کلا
دهان شویه و مسواک هم خییییلیییی مهمه

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عه کاش می گفتی درمان کنه یا براش درمانشو می فرستادی بفهمه باید میرفت دکتر یکی نی نی سایت می گفت ۱۵ سال دهنم بو میداد همه کار کردم خوب نشد موقعیت های شغلی و ازدواجمو از دست میدادم با عسل و سیاهدانه خوب شدم
من اونو دهساله دیگه نمیبینم
بعد روم نمیشه برم بگم فلانی دهنت بو میده بیا ابن راه چارش

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من اونو دهساله دیگه نمیبینم
بعد روم نمیشه برم بگم فلانی دهنت بو میده بیا ابن راه چارش
آره سخته بگی بتونی بگی خوبه یا غیرمستقیم یا بفرستی براش خب نیتت خیره

ان شاءالله که متوجه شده خوب شده تا الان

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
وای من خیلییی حساسم سر بو دهن ماسک میزنم مدرسرو بو نرسه😐😐😐
رعایت کن بو نمیده معده ات خالی نمونه

یکی نی نی سایت میگفت ۱۵ سال دهانم بو میداد موقعیت های شغلی و ازدواجمو از دست میدادم عسل و سیاهدانه خوردم یه مدت خوب شدم بو از مشکلات معده میشه عسل وسیاهدانه برای مشکلات معده خوبه دمنوش ریشه شیرین بیانم خوبه برای معده ، برای احتیاط یه مدت عسل و سیاهدانه مصرف کن

پیاز خام و سیر هم زیاد مصرف نکن نیم ساعت بخوابون تو آبلیمو بوشو بگیره بعد مصرف کن

به دندوناتم برس اگه علائم عفونت دندون داری (گوگل سرچ کن ) آنتی بیوتیک مصرف کن درمان کن

اگه دندون خراب داری برو دکتر درمان کن بکشه یا پرکنه

ماسک چیه آخه نمیشه که همش ماسک زد

رعایت وقتی خونه ای مشکلتو به مادرت بگو ازش بپرس دهنت بو نمیده بپرس تا خیالت راحت بشه بو نمیده الکی ماسک نزنی

گوگل سرچ کن راجبش بخون پیشگیری و درمان کن

آخرین ویرایش:

پری زمینی

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
رعایت کن بو نمیده معده ات خالی نمونه

یکی نی نی سایت میگفت ۱۵ سال دهانم بو میداد موقعیت های شغلی و ازدواجمو از دست میدادم عسل و سیاهدانه خوردم یه مدت خوب شدم بو از مشکلات معده میشه عسل وسیاهدانه برای مشکلات معده خوبه دمنوش ریشه شیرین بیانم خوبه برای معده ، برای احتیاط یه مدت عسل و سیاهدانه مصرف کن

پیاز خام و سیر هم زیاد مصرف نکن نیم ساعت بخوابون تو آبلیمو بوشو بگیره بعد مصرف کن

به دندوناتم برس اگه علائم عفونت دندون داری (گوگل سرچ کن ) آنتی بیوتیک مصرف کن درمان کن

اگه دندون خراب داری برو دکتر درمان کن بکشه یا پرکنه

ماسک چیه آخه نمیشه که همش ماسک زد

رعایت وقتی خونه ای مشکلتو به مادرت بگو ازش بپرس دهنت بو نمیده بپرس تا خیالت راحت بشه بو نمیده الکی ماسک نزنی

گوگل سرچ کن راجبش بخون پیشگیری و درمان کن
مرسیییی
من خداروشکر اصلا مشکل دندون ندارم دکترم رفتم

بالا