کیا این کارو انجام دادن؟

سیب سرخ

⭐کاربر برتر⭐
خدا نکنه عزیزم ❤️
همین ها عالیه، به این فکر نکن که مثلاً با خودت بگی خوب مثلاً این چیه، آنقدر کوتاه و بی محتوا،
همین کوچیک کوچیک نوشتن ها باعث میشه ذهنت بازتر و فعال‌تر بشه، مطالعه بیشتر کن درباره هر چیزی که علاقه داری، منبع کلماتت رو بیشتر می‌کنه ، مخصوصا شعر و ادبیات، یا حتی جوک یا حکایت،
میشه از خواهش کنم اگه مطالبی نوشتی منم منش کنی 😍 واقعا خوشحال میشم منم بخونم،❤️
خیلی ممنون از لطف و مهربونیت😍😍
بله حتما باعث افتخارم ❤

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
عه وااااا
اشک تو چشام جمع شد 🥺
ماهم یجا با خارجیا مشترک شدیم 🤌😆
آره درسته 😂 تازه خیلی جاها دیگه، باید آپارات برگردم پیدا کنم،
بیست دقیقه دیگه میام ، شام سمبوسه درست کلدم 🤗

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
برای کنترل تلویزیون خدارو شکر بچه آرومی بودم ولی نمیدونم الان چرا اینقدر کنترل تی وی ماهواره رو خراب میکنم شوهرم به من وپسرم میگه چتونه چرا هی کنترل خراب میکنید بیچاره همش میره میخره باز خراب میکنیم همش از دستمون میفته😁😁😁😁😁😁😁😁

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
برای کنترل تلویزیون خدارو شکر بچه آرومی بودم ولی نمیدونم الان چرا اینقدر کنترل تی وی ماهواره رو خراب میکنم شوهرم به من وپسرم میگه چتونه چرا هی کنترل خراب میکنید بیچاره همش میره میخره باز خراب میکنیم همش از دستمون میفته😁😁😁😁😁😁😁😁
😂😂😂😂 برای کنترل محافظ قاب بخرید 😂

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
چیکار می‌کنی کنترل ها رو؟ مثلا عصبانی میشی پرت می‌کنی 😂
والا نه بخدا دراز میکشم رو مبل رو لباسمه حواسم نیست از جا بلند میشم میفته دوهفته پیش یه کنترل خرید دوروز بعد دیدم یه خرابکاری کردم باز چیزی بهش نگفتم😁😁😁😁

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
والا نه بخدا دراز میکشم رو مبل رو لباسمه حواسم نیست از جا بلند میشم میفته دوهفته پیش یه کنترل خرید دوروز بعد دیدم یه خرابکاری کردم باز چیزی بهش نگفتم😁😁😁😁
برنامه مورد علاقت رو پیدا کردی بزارش کنار خوب 😂

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
هوش وحواس ندارم خواهر بخدا امروز رو مبل یه جوری مواظب کنترل بودم انگار الماس دستم بود 😁😁😁😁
😂😂😂😂
فکر کن تلفن همراه، اینطوری بیشتر مراقبی 😂 فکر کن اگه تو بغلت باشه ضرر داره تا بزاریش رو میز😂

بالا