برگررر خورااا🍔🌭بیاین

helen..

⭐کاربر برتر⭐
میخولم تو خونه درست کنم
دیدین بیرون ک میخریم پر ملاته همچی توش داره قشنگ خوشمزه و اینا شدههه؟
چی توش میریزن؟
کاهو و پنیر و خود برگر و ژامبون و دیگههه؟
این عکس خارجیارو دیدین آخخخ🤤🤤
اونجوری میخواممم

استارتر
استارتر
helen..

helen..

⭐کاربر برتر⭐
نههه😂میدونم اینارو
منظورم سس و اینچیزاس که میریزنن
Screenshot_۲۰۲۴-۰۵-۰۷-۱۷-۱۴-۲۵-۶۲۰_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بزن گوگل انواع سس های برگرو برات میاره

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سس و رو نون نمال بدمیشه لابه لا محشر میشه
من این قالبشو باید بگیرم خیلی کاربردیه

narngk

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سس تارتار ،برگر ،پنیر گودا ،کاهو و گوجه +حلقه پیاز

صنم

مدیر
من اول یدونه پیاز رنده میکنم آبشو میگیرم با گوشت چرخ کرده مخلوط میکنم نمک و فلفل میزنم بعد دایره اندازه نون همبرگر میندازم سرخ که شد یه طرفشو روش پنیر پیتزا میریزم روش یدونه ژامبون میزارم میزارم سرخ بشه همچنین اون طرفشو هم همین کار انجام میدم
برای درست کردن ساندویچشم اول یدونه اون همبرگر با ژامبون و پنیر میزارم روش گوجه و خیار شور و پیاز میزارم بعد دوست داشتی قارچ سرخ کن پنیر پیتزا بریز توش اب که شد بریز رو ساندویچت بعد دوست داشتی کاهو بزار نون بزار روشم

صنم

مدیر
پنیر گودا هم میتونی بزاری که من دوست ندارم ترجیحم همون پنیر پیتزاس

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من اول یدونه پیاز رنده میکنم آبشو میگیرم با گوشت چرخ کرده مخلوط میکنم نمک و فلفل میزنم بعد دایره اندازه نون همبرگر میندازم سرخ که شد یه طرفشو روش پنیر پیتزا میریزم روش یدونه ژامبون میزارم میزارم سرخ بشه همچنین اون طرفشو هم همین کار انجام میدم
برای درست کردن ساندویچشم اول یدونه اون همبرگر با ژامبون و پنیر میزارم روش گوجه و خیار شور و پیاز میزارم بعد دوست داشتی قارچ سرخ کن پنیر پیتزا بریز توش اب که شد بریز رو ساندویچت بعد دوست داشتی کاهو بزار نون بزار روشم
صنم دستگاه دستیاش هس من دیدم تو فروشگاه میخوام بگیرم خیلی خوبه ومرتب شکل میده

مامان دلسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من خودم درست میکنم هم برگر گوشت هم برگر مرغ اصلا ازبیرون نمیخریم

استارتر
استارتر
helen..

helen..

⭐کاربر برتر⭐
اوف مردمم🤤
پیاز کاراملی هم خوب میشه؟

یبار ی سسی خوردم تو ی فست فودی تو طرف یکبار مصرف کوچولو گذاشته بودنش
شکلش عین مربا هویج بود عسلی طور توش تیکه های فلفل و نم چی داشت حالت شیرینی و تند هم داشت خیلی خوشم اومد نمیدونم چیه

بالا