کنترل کردن استرس

وضعیت
این موضوع قفل شده است

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من دیگه مدت هاس برای مشکلاتم بیشتر سعی میکنم حلشون کنم یا بهتر بشن و بدتر نشن تا اینکه همش غصه بخورم اگه بخوای برای مشکلات فقط مدام غصه بخوری حل نمیشه که هیچ یه مشکلم اضافه میشه باعث لطمه به سلامتی ، زیبایی و شادابی میشه

خیلی وقته سعی میکنم خودمو شاد نگه دارم گاهی ناراحت میشم اشک میریزم خیلی کم طبیعیه برای همه پیش میاد ولی خب سعی میکنم از ناراحت شدن خودم پیشگیری کنم و زود تمومش کنم

سعی میکنم از گذشته فقط درس بگیرم و آینده ام رو بهتر بسازم و دلیلم هم اینه که با ناراحتی زیاد چهره بدتر و پیرتر میشه و باعث بیماری روحی و جسمی میشه برامم سلامتی جسمی و روحی و زیباییم خیلی مهمه نمیخوام لطمه ای بخوره

سعی میکنم مثبت فکرکنم و نیمه ی پر لیوان رو ببینم حتی برای نداشته هام

برای داشته هامم خدارو شکرکنم سعی کنم از دستشون ندم برای نداشته هامم بازم خداروشکرکنم

سعی کنم بدتر نشه بهتر بشه سعی کنم بدستشون بیارم نشد هم اگه میشه به بدی داشتنش فکرکنم تا آرامشم حفظ بشه و سعی کنم قبول کنم سهمم نیست و اگه خودم هم مقصرم کاریش نمیشه کرد فقط میتونم ازش درس بگیرم و آینده ی بهتری بسازم

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
به غیر از تفریحات با بقیه و با همسرم و محبتمون به هم اینا به کنار

خیلی وقتا خودم تنهایی آهنگ گوش میدم حتی بعدازیه فکر ناراحتت کننده هم سعی می کنم زودتر سرپاشم چون با آهنگ آروم میشم یه وقتایی آهنگ گوش میدم آروم میخونم یا پیاده روی و رقص ،خرید و تفریح ، هدیه برای خودم ، بوسیدن خودم و نوازش خودم کلمات محبت آمیز به خودم ،رسیدگی به خودم به غذام چیزهایی که هوس می کنم تیپم آرایش چهره ام اندامم سعی می کنم بهتربشه سعی می کنم تلاش کنم یه جوری به خواسته هام برسم

سعی میکنم رفتارهامو بهتر کنم و همچنین بقیه هم ، جوری رفتارکنم که بهتر بشن و بدتر نشن هم به خاطر خودم و خودشون

جایی که ناراحتم کنن نمیرم یا کم میرم زمان کم سعی میکنم کم حرف بزنم مخصوصا با کسایی که کرم دارن ، چیزی هم بگن سعی می کنم با سیاست جواب بدم یا بعدا حرفش افتاد جواب بدم با سکوت و بی محلی قهری اخمی نگاه بدی چیزی بدونم میخوان حرص دربیارن منم یه چی همون موقع یا بعدا میگم که طرف بگه من خواستم اونو ناراحت کنم خودم ناراحت شدم کاش نمی گفتم ، خودمم ناراحت نشون نمیدم که نگه به هدفم رسیدم و خوشحال بشه

دلخور بشم سعی می کنم یه جوری جواب بدم یا نمیرم یه مدت تا درست بشه لازم باشه قطع رابطه می کنم کلا، بستگی به شرایط داره ، آرامش خودم خیلی مهمه فردا بیمار بشم خودم عذاب می کشم اول

البته باید حواسم باشه به ناحق چیزی نگم یا جوابی ندم که حق الناس به گردنم باشه ممکنه نبخشه نفرین حق کنه ، یه روزی کارماشو پس بدم

شب خوابم نبره بخوام قرص خواب ملاتونین میخورم

دمنوش های گیاهی برای سلامتی و کنترل استرس گاهی مصرف می کنم البته راجب نحوه مصرف مطالعه کردم که ضرری بهم نرسه

قرص پرانول هم هست که فقط برای امتحانات رانندگی مصرف کردم که تاثیرداشت

سعی می کنم مطالعه کنم اطلاعاتمو ببرم بالا تا مشکلاتمو راحت تر حل کنم و پیشگیری کنم خودمم بدون دکتر رفتن خیلی از مشکلات خودم و همسرم و اطرافیانمو حل کردم اینجوری دلم آروم تره دعای خیرشون هم پشت سرم هست

برای اطرافیانم و مخصوصا همسرم هم همینم بهش میرسم و سعی می کنم استرسشو کنترل کنم و راجبش باهاش صحبت کردم هم به خاطر خودش و هم به خاطر خودم

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مدت ها بود گریه نکرده بودم دیر به دیر و کوتاه
گاهی هم خب برای مشکلات بقیه و فیلم غمگین ، بود

گاهی حس می کردم فریادی درونم هست دوست دارم داد بزنم گریه کنم این آخری یه بار فهمیدم یکی کارماشو پس داد خوشحالم که کارما جواب میده از یه طرفم یادآوری مشکلاتم بود بارم اون حس همرام بود

گفتم یه کاری کنم حالم خوب بشه همسرم رفته بود سرکار غروب رفتم حموم ، حموم تو اتاق هست در و پنجره ی اتاقو بستم اسپیکر رو بردم حموم گذاشتم رو سبد ، آهنگ گذاشتم که با آهنگ گریه کنم رفتم زیردوش درو بستم کلی گریه کردم و داد زدم نمیتونستم داد بزنم به سختی آروم داد زدم که خالی بشم اینکارو کردم که راحت باشم و صدا هم خونه همسایه نره

آخرین ویرایش:

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا