کسی هست حرفاموبشنوه خیلی دلم گرفته

• شروع کننده موضوع مروارید
  • تاریخ شروع

مروارید

Guest
شوهرم قبل من عاشق دخترعموش بوده دخترعموشم همینطورولی بخاطرلجولجبازی بهم نمیرسن ی چندوقت بعدشوهرم بامن ازدواج میکنه منم دختردایش میشم من از نظرزیبایی اون اونذخوشگلترم ولی خوب شوهرم اونو دوست داشته هروقت با عمو وزن عموش صحبت میکنه بهم میریزه بامن بداخلاق میشه۸ساله میگذره ولی همونطوره

هایدی

Guest
شوهرم قبل من عاشق دخترعموش بوده دخترعموشم همینطورولی بخاطرلجولجبازی بهم نمیرسن ی چندوقت بعدشوهرم بامن ازدواج میکنه منم دختردایش میشم من از نظرزیبایی اون اونذخوشگلترم ولی خوب شوهرم اونو دوست داشته هروقت با عمو وزن عموش صحبت میکنه بهم میریزه بامن بداخلاق میشه۸ساله میگذره ولی همونطوره
اینو از اول میدونستی؟

هایدی

Guest
دیشبم زنگ زدعیدوتبریک گفت بهشون ولی دوباره بهم ریخت بامن بداخلاقی کردمیدونه ک من حسشومیدونم خواستم باهاش حرف بزنم گفت ساکت شومیدونم چی میخای بگی
چقدر طلبکاره
دختر عموش هنوز مجرده؟

آیلا

Guest
عزیزم??
فکر نکنم دیگه الان دوست داشتنی براش مونده باشه به نظرم بیشتر به خاطر کینه ای که از اونا تو دلش مونده اینجوری به هم میریزه

آیلا

Guest
دیشبم زنگ زدعیدوتبریک گفت بهشون ولی دوباره بهم ریخت بامن بداخلاقی کردمیدونه ک من حسشومیدونم خواستم باهاش حرف بزنم گفت ساکت شومیدونم چی میخای بگی
کمیم خودت بهش رو دادی که این مدلی شده
یعنی چی اگه اونو دوست داشته دیگه چرا یکی دیگه رو عذاب میده یا ازدواج نمیکرد یا هم کرده مثل آدم بشینه زندگی شو کنه
دیگه ۸ سال از روش گذشته به نظرم یه بار بشین قشنگ حالیش کن نمیشه که تا آخر عمرش تو رو عذاب بده
تحمل تو هم حدی داره حتما یه روز از دست این کاراش ذله میشی

استارتر
استارتر

مروارید

Guest
عزیزم??
فکر نکنم دیگه الان دوست داشتنی براش مونده باشه به نظرم بیشتر به خاطر کینه ای که از اونا تو دلش مونده اینجوری به هم میریزه
اون بیش ازحد پولداره ولی بابای من نداره اگه اون زنش بود الان کارخونه داشت ی خونه خوب داشت

استارتر
استارتر

مروارید

Guest
کمیم خودت بهش رو دادی که این مدلی شده
یعنی چی اگه اونو دوست داشته دیگه چرا یکی دیگه رو عذاب میده یا ازدواج نمیکرد یا هم کرده مثل آدم بشینه زندگی شو کنه
دیگه ۸ سال از روش گذشته به نظرم یه بار بشین قشنگ حالیش کن نمیشه که تا آخر عمرش تو رو عذاب بده
تحمل تو هم حدی داره حتما یه روز از دست این کاراش ذله میشی
ی روز میخاستم ****** کنم من خانواده ای ندارم ک طلاقم بگیرم خیلی بدبختم ارزومه ی بار فقط ی بارباهام حرف بزنه

آیلا

Guest
ی روز میخاستم ****** کنم من خانواده ای ندارم ک طلاقم بگیرم خیلی بدبختم ارزومه ی بار فقط ی بارباهام حرف بزنه
نه عزیزم چرا به خاطر کسی که دوست نداره میخوای خودتو بکشی
برعکس بیشتر به خودت برس فقط به فکر خودت باش برو بیرون خوشگذرونی کن بیخیالش شو
بچه هم دارین؟

استارتر
استارتر

مروارید

Guest
نه عزیزم چرا به خاطر کسی که دوست نداره میخوای خودتو بکشی
برعکس بیشتر به خودت برس فقط به فکر خودت باش برو بیرون خوشگذرونی کن بیخیالش شو
بچه هم دارین؟
بله ی پسردارم

عشقام دخترام

Guest
چرا ارزش خودت و اينقدر پايين مياري ؟؟ خب حتما بهم نميخوردن كه ندادن دخترشونو—- بعد هم شما رو كه به زور نگرفته خودش خواسته— من فكر ميكنم شما نا خواسته اينقدر اين موضوع و با خودت يدك كشيدي و فكر كردي و گاهي اوقات گفتي كه حس اونو قويتر كردي كه اينقدر حالا پررو بشه

فاطمه♥️

Guest
پیاز کن تو شکمشا?
ماهم داشتیم قبل ازدواج عاشق کسی دیگه بودن
اما بعد ازدواج خدایی کلا اون حسه ب قبلی رفته
نمونش بابام
تازه میگه من چ خام بودم ازون خوشم میامد

_ساغر

Guest
فک کنم بشناسمت اما اون بچه نداره
پسر دایی منم دختر خالم رو میخواست خیلی دوست داشت اما پدر دختر خالم نداد بهش
پسره ازدواج کرد ...دختر داییم میگفت اما داداشم هنوز تو اینستا لایکش میکنه و اسمش ک میاد ک مثلا اومدع خونه ی ما گل از گلش میشکفه
اما اینک میگی ۸ ساااال!!!! خیلی زیاده دیگ ب نظرم دیگ حسی نمونده باشه اونم متاهله خانمه، شما هم بچه داری..‌‌.شاید مثلا فکر کردن به اون ها ی زخمی دردی تحقیری چیزی رو براش یاداوری میکنن به نظر من عشق و اینها نیست ی کینه ای چیزیه

استارتر
استارتر

مروارید

Guest
فک کنم بشناسمت اما اون بچه نداره
پسر دایی منم دختر خالم رو میخواست خیلی دوست داشت اما پدر دختر خالم نداد بهش
پسره ازدواج کرد ...دختر داییم میگفت اما داداشم هنوز تو اینستا لایکش میکنه و اسمش ک میاد ک مثلا اومدع خونه ی ما گل از گلش میشکفه
اما اینک میگی ۸ ساااال!!!! خیلی زیاده دیگ ب نظرم دیگ حسی نمونده باشه اونم متاهله خانمه، شما هم بچه داری..‌‌.شاید مثلا فکر کردن به اون ها ی زخمی دردی تحقیری چیزی رو براش یاداوری میکنن به نظر من عشق و اینها نیست ی کینه ای چیزیه
من میشناسی؟؟

بالا