لطفا یکی باهام حرف بزنه

• شروع کننده موضوع پشیمان
  • تاریخ شروع

پشیمان

Guest
من‌چجوری میتونم از شر استرس خلاص بشم حتی امروز دکتر دندون‌پزشک بودم‌گفت بس که عصبی هستی دندونات همش خراب شده منی که دو وعده‌ مسواک‌ میزنم .شوهرم عصبیم میکنه همش یا خواب میبینم خیانت کرده یا جواب تلفنامو نمیده همیشه تو خواب با گریه پا میشم ?با تجربه ها یکم باهام حرف بزنین اروم شم

مامانِ نفس

Guest
خواب که خوابع
جواب ندادناش هم حتما دستش گیرع
بد به دلت راه ندع

صبا

Guest
بزن دنده بی خیالی.
پسته بخور غصه نخور.

استارتر
استارتر

پشیمان

Guest
خواب که خوابع
جواب ندادناش هم حتما دستش گیرع
بد به دلت راه ندع
ن تو خوابام جوابمو نمیده. بس که تو بیداری ناراحتم میکنه عصرا همش بیرونه بعدم که میاد میخوابه صبحم سر کار

Rehi

Guest
من‌چجوری میتونم از شر استرس خلاص بشم حتی امروز دکتر دندون‌پزشک بودم‌گفت بس که عصبی هستی دندونات همش خراب شده منی که دو وعده‌ مسواک‌ میزنم .شوهرم عصبیم میکنه همش یا خواب میبینم خیانت کرده یا جواب تلفنامو نمیده همیشه تو خواب با گریه پا میشم ?با تجربه ها یکم باهام حرف بزنین اروم شم
بــــهه خواب اهمیــت نده گـــل .. برای پیشگـــــیری از استــــرس یا اضطــــراب شدید بهتـــــره با پزشک بهداشت روانی مشــورت کـــنی?

استارتر
استارتر

پشیمان

Guest
تو خواب جدابتو نمیده
خب گلی خودت داری میگی خواب
باهاش صحبت کن
یه اخلاقی داره وقتی میخوام باهاش دردو دل کنم میفهمه به نفع خودش نیست میخواد دلوا راه بندازه منم بیخیال حرف زدن میشم

استارتر
استارتر

پشیمان

Guest
بــــهه خواب اهمیــت نده گـــل .. برای پیشگـــــیری از استــــرس یا اضطــــراب شدید بهتـــــره با پزشک بهداشت روانی مشــورت کـــنی?
اصلا این روزا شک افتاده تو جونم بهش شک کردم تا فکرشم میاد سراغم گریم میگیره

مامانِ نفس

Guest
یه اخلاقی داره وقتی میخوام باهاش دردو دل کنم میفهمه به نفع خودش نیست میخواد دلوا راه بندازه منم بیخیال حرف زدن میشم
نه بیاد خونه پیش تو
نه تنهایی بره بیرون
باهم برید بیرون اینطوری بیشتر خوش میگذره

دختر جذاب

Guest
ول کن عزیزم قرار نیست هر چرندی که مغز و خیالمون میسازه رو جدی بگیریم
منم خوابای کلا مسخره ای میبینم
اتفاقا یه بار خواب دیدم شوهرم خیانت کرده مچشو در حین خاکبرسری گرفتم بیدار شدم دیدم من اصن شوهر ندارم !? از خنده پاره شدم دوباره گرفتم خوابیدم??

خلاصه که اصلا خواباتو جدی نگیر و بهشون فکر نکن

استارتر
استارتر

پشیمان

Guest
نه بیاد خونه پیش تو
نه تنهایی بره بیرون
باهم برید بیرون اینطوری بیشتر خوش میگذره
بهش چند روز پیش گفتم منو ببر بیرون برای منم وقت بزار منو برد تو خیابود الکی دوتا خیابون دور زد با بحث ناراحتی اووردم خونه

مامانِ نفس

Guest
اتفاقا یه بار خواب دیدم شوهرم خیانت کرده مچشو در حین خاکبرسری گرفتم بیدار شدم دیدم من اصن شوهر ندارم !? از خنده پاره شدم دوباره گرفتم خوابیدم??

بچه برادرتم که یبار گذاشتی رو خمپاره?

Rehi

Guest
اصلا این روزا شک افتاده تو جونم بهش شک کردم تا فکرشم میاد سراغم گریم میگیره
فداتشــــــم این فکرو خیالا جز اینکه حالتـــو بد کنــــه هیــــچ چیـــــزی نداااره ، مگــــــه سابقـــــه خیانت داشتــــهه ، وقتــــی کاری نکــــرده و مطمئــــن نیستــــیی بیخــوود ذهنتــــوو درگیر کـــــردی??

استارتر
استارتر

پشیمان

Guest

یه شب خواب دیدم داره خیانت میکنه یکم بیخیال بودم تا ظهر کا گوشیش زنگ خورد یه دختره بود با ناز گفت الو بعد گفتم بفرمایید دختره هول شد گفت خط فلانی گفتم اشتباه گرفتی اصلا بعد اون شکم صد برابر شد

استارتر
استارتر

پشیمان

Guest
فداتشــــــم این فکرو خیالا جز اینکه حالتـــو بد کنــــه هیــــچ چیـــــزی نداااره ، مگــــــه سابقـــــه خیانت داشتــــهه ، وقتــــی کاری نکــــرده و مطمئــــن نیستــــیی بیخــوود ذهنتــــوو درگیر کـــــردی??
خیلی حالم بده اجی خیلی داغونم

مامانِ نفس

Guest
آره خیلی سم هستن خوابام نمیدونم از کجا میان?
??????
حالا من یبار خواب دیدم دارن منو با یه پسرع
بزور عقد میکنن بعد عاشق پسره شدم تو خواب
سر عقد بیدار شدم از خواب
تا 2 ساعت افسردگی داشتم چرا عقد انجام نشد
بعد من بیدارشم????

بالا